Βαθμοί στα διαγωνίσματα έκθεσης

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Εντάξει αλλά δεν έχουμε όλοι λεφτά για ιδιαίτερα. Εγώ ας πούμε με το ζόρι καλύπτω τα χρήματα για τα φροντιστήρια. Νομίζεις φτάνουν για ιδιαίτερα; ας μην κρίνουμε άσχημα ούτε τα φροντιστήρια ούτε τα παιδιά που πάνε εκεί. Κι εσύ τώρα τα λες μπακάλικα, αν δεν είχες λεφτά για ιδιαίτερα θα πήγαινες
Δεν ήξερα τα ιδιαίτερα μαθήματα συνεπάγονται με χρηματική άνεση. Όχι, δεν είμαι πλούσια, ούτε οι γονείς μου, απλά προσπαθούν να κάνουν το καλύτερο για εμένα και στερούνται εκείνοι. Επίσης ναι τα φροντηστήρια είναι μπακάλικα. Τουλάχιστον στην επαρχία είναι απλά ένα μαγαζί, οι διδακτικοί τρόποι είναι πίσω 100 χρόνια, κάνουν αντιγραφή επικόληση ότι λένε τα βοηθήματα, κυριολεκτικά. Και ούτε έθιξα τους μαθητές. Τα φροντηστήρια με την κακή τους δουλεία που ρίχνουν μαθητές έθιξα.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Δεν ήξερα τα ιδιαίτερα μαθήματα συνεπάγονται με χρηματική άνεση. Όχι, δεν είμαι πλούσια, ούτε οι γονείς μου, απλά προσπαθούν να κάνουν το καλύτερο για εμένα και στερούνται εκείνοι. Επίσης ναι τα φροντηστήρια είναι μπακάλικα. Τουλάχιστον στην επαρχία είναι απλά ένα μαγαζί, οι διδακτικοί τρόποι είναι πίσω 100 χρόνια, κάνουν αντιγραφή επικόληση ότι λένε τα βοηθήματα, κυριολεκτικά. Και ούτε έθιξα τους μαθητές. Τα φροντηστήρια με την κακή τους δουλεία που ρίχνουν μαθητές έθιξα.
ΑΧ παιδάκι μου εύχομαι ποτέ να μη νιώσεις τι θα πει δεν έχω μία. Κι εγώ είχα δουλειά και έκανα το καλύτερο για τα παιδιά μου αλλά όταν έμεινα άνεργη τι να, έκανα; το φροντιστήριο και πολύ ήταν. Και μάλιστα μόνο στην Γ λυκείου.
Εύχομαι ποτέ να μην το περάσεις
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
ΑΧ παιδάκι μου εύχομαι ποτέ να μη νιώσεις τι θα πει δεν έχω μία. Κι εγώ είχα δουλειά και έκανα το καλύτερο για τα παιδιά μου αλλά όταν έμεινα άνεργη τι να, έκανα; το φροντιστήριο και πολύ ήταν. Και μάλιστα μόνο στην Γ λυκείου.
Εύχομαι ποτέ να μην το περάσεις
Γιατί ποιός είπε οι γονείς μου τα βγάζουν εύκολα; Έχω και γω ζήσει φτώχια. Απλά είμαι και μοναχοπαίδι. Έχω ζήσει και να μην μπορώ να πάρω μαρκαδόρους στο δημοτικό. Καλό είναι να μην συγκρίνουμε τις άσχημες καταστάσεις αλλά να προσπαθούμε για το καλύτερο που μπορούμε να προσφέρουμε.
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Δεν ήξερα τα ιδιαίτερα μαθήματα συνεπάγονται με χρηματική άνεση. Όχι, δεν είμαι πλούσια, ούτε οι γονείς μου, απλά προσπαθούν να κάνουν το καλύτερο για εμένα και στερούνται εκείνοι. Επίσης ναι τα φροντηστήρια είναι μπακάλικα. Τουλάχιστον στην επαρχία είναι απλά ένα μαγαζί, οι διδακτικοί τρόποι είναι πίσω 100 χρόνια, κάνουν αντιγραφή επικόληση ότι λένε τα βοηθήματα, κυριολεκτικά. Και ούτε έθιξα τους μαθητές. Τα φροντηστήρια με την κακή τους δουλεία που ρίχνουν μαθητές έθιξα.
Κι εγώ για επαρχία έχω ακούσει ότι δεν και τόσο σόι τα πράγματα, πάντως αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι είναι το ίδιο και στην Αθήνα, εγώ προσωπικά εκεί που πηγαίνω είναι πάρα πολύ καλά, στα μαθηματικά έχω φτάσει σε ένα ικανοποιητικό επίπεδο ενώ στα άλλα κοντεύω το άριστο και είμαστε και πολύ κοντά με τους καθηγητές οπότε υπάρχει και το κλίμα του χαβαλε με την καλή έννοια.
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Κι εγώ για επαρχία έχω ακούσει ότι δεν και τόσο σόι τα πράγματα, πάντως αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι είναι το ίδιο και στην Αθήνα, εγώ προσωπικά εκεί που πηγαίνω είναι πάρα πολύ καλά, στα μαθηματικά έχω φτάσει σε ένα ικανοποιητικό επίπεδο ενώ στα άλλα κοντεύω το άριστο και είμαστε και πολύ κοντά με τους καθηγητές οπότε υπάρχει και το κλίμα του χαβαλε με την καλή έννοια.
Καλά ναι στην Αθήνα η ανταγωνιστικότητα είναι μεγαλύτερη με αποτέλεσμα τα φροντηστήρια να προσφέρουν καλύτερες υπηρεσίες αντικειμενικά. Εδώ είναι αλλιώς, υπάρχουν λίγα. Καλά και ιδιαίτερα κάνουν περίεργα, η προηγούμενή μου δεν ήθελε να με προχωρά πολύ(ενώ μπορούσαμε) γιατί έλεγε πρέπει να συμβαδίζω με το σχολείο.
 
Top