Γενικό -  Βαθμοί και διαγωνίσματα: απογοήτευση

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οπως λεει και το θεμα ειναι κατι που με απασχολει πολυ το τελευταιο διαστημα...γραφουμε στο φροντιστηριο διαγωνισματα (ειμαι ο ιδιος που εψαχνε καλο φροντιστηριο στη λαρισα---επελεξα το αριστοτελειο τελικα!) αλλα παρολο που μια ζωη εβγαζα 19+20 (κ τ αξιζα) τωρα ξαφνικα πανω απο 87 στα 100 δεν εχω γραψει!!και δεν ειναι οτι δεν τα ξερω..τις περισσοτερες φορες απο βλακειες ειναι...απροσεξιες...αλλα ειναι λογικο κατι τετοιο σε αυτη τν περιοδο??ή μηπως αυτοι οι βαθμοι ειναι και ενδεικτικοι???οσοι εχετε δωσει πανελληνιες αν μπορειτε δωστε μου καμια συμβουλη γιατι απο εκει που ειχα υψηλους στοχους τωρα σκεφτομαι καλυτερα την αστυφυλακων και τν σμυ (δεν υποτιμαω τις σχολες απλα εχουν πολυ λιγοτερα μορια) και χανομαι γενικοτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω να δεις κατι χαζομαρες που κανω και χανω τον καλο βαθμο. 92,96,99 στα 100 για λαθη απροσεξιας, ειναι τρομερα απαισιο.
Με εξασκηση μονο θα τα ξεπερασεις. Και ΠΡΟΣΟΧΗ. Διαβαζε καθε ερωτηση δυο και τρεις φορες. Οι βαθμοι αυτοι δεν ειναι ενδεικτικοι τις εκαστοτε δυσκολιας του διαγωνισματος οπως ο ιδιος λες, αλλα της απροσεξιας σου. Οποτε αφου αυτο φταιει, διορθωσε το. Αν κανεις τετοια λαθη πχ στα Σ-Λ, κατσε κανε 600 Σ-Λ μονος σου. Εγω ετσι εκανα και πλεον διαβαζω ΠΟΛΥ καλα καθε προταση και δεν χανω μοναδες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

izygaki

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω να δειτε τι απροσεξιες που κανω ωρες ωρες κ χανς τις μοναδες τζαμπα....εχω καταντησει να αντιγραφω λαθος τη πανω προταση!τις προαλες εγραφα διαγωνισμα στα μαθηματικα γενικης κ εχασα το 20 γιατι εκανα λαθος μια πραξη κ εχασα ολο το πινακα, κ κατεβηκε στο16!!!γιατι ηταν κ το κεντρικο νουμερο!τι θα κανω ομως αν αυτο μου κοστισει στις παννελλαδικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
φίλε δεν είσαι μόνος
εγώ στην φύσικη στο φροντιστήριο έγραψα 13,4 γιατί πολύ απλά διάβασα μία ολόκληρη άσκηση ΛΑΘΟΣ :nono:(πάντως την έλυσα σωστή αυτή ^_^) και έβαλα κάτι Σ-Λ κατάλαθος ανάποδα
κρίμα γιατί τα ήξερα,στο επόμενο πάντως θα προσέξω πιο πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μα αυτο ειναι το θεμα!!θα παρω μετα τις λυσεις οι οποιες θα μου φανουν αποοοολυτα φυσιολογικες και θα σκεφτω οτι <<ναι ετσι τα εκανα και εγω>> και μετα....οταν θα μου δωσουν το γραπτο μου θα δω τις βλακειες που εκανα και θα πω <<μα τι σκεφτομουν???>>...ειναι τρομερα σπαστικο κατι τετοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσοχή!!!
Πρέπει να δίνετε μεγάλη προσοχή στην εκφώνηση, να τη διαβάζετε και δυο και τρεις φορές αν χρειαστεί και ΠΑΝΤΑ να ελέγχετε τις απαντήσεις σας.
Πέρυσι που έδινα ΑΕΠΠ διάβαζα γύρω στα δέκα λεπτά την εκφώνηση μιας άσκησης για να καταλάβω... Μην θεωρείτε ότι είναι χαμένος χρόνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω ειμαι ο no1 απροσεχτος....εχω χασει μοναδες ετσι ουυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Πηρα τους βαθμους μου και συγχιστηκα.Θα'θελα να περασω ιατρικη αθηνας (επειδη δεν θα μπορουσα να παω στην επαρχεια λογω των εξοδων αλλα κ επειδη τα χρονια ειναι πολλα).Αλλα ο καθηγητης των μαθηματικων και της φυσικης μου εβαλαν 13:( (ΜΟ της ταξης στα μαθ-14,3,φυσικη-14,:mad:).Στο διαγωνισμα φυσικης εγραψα 9/20 γιατι ειμουν αρρωστη καποιες μερες και στο φροντηστηριο δεν ειχαμε κανει ακομα στασιμα το οποιο ηταν το 4ο θεμα και εχασα 10μοναδες (μ'αρεσει που ειχα πει στον καθηγητη να μην βαλει στασιμα επιδη δεν τα ξερω καο δεν θα γραψω καλα αν τα εβαζε ,αλλα αυτος το εκανε).Στα μαθηματικα δεν ξερω ακριβως τι πηρα αλλα και εκει οταν εγραφα ημουν αγχωμενη και δεν εγραψα καλα.(Ρωτησα τον καθηγητη τι να κανω γαι να καλυτερεψω και η απαντηση ηταν ''δεν ξερω,δεν μπορω να σου πω αυτο πρεπει να το ανακαλυψεις μονη σου'':hmm:.Βιολογια γεν+κατ,Χημεια κατ πηρα 20 και εκθεση 16.Αλλα τωρα με τα 13αρια απογοητευτηκα.Γενικα σκεφτομου αν πρεπει να μεινω απο απουσιες ετσι ωστε να μπορεσω να διορθωσω τα πραγματα αλλα τοσος κοπος μεχρι τωρα τζαμπα ήταν?Μπορει κανεις να μου πει ποσο πρεπει να παρω σοτ επομενο τετραμηνο και τις πανελληνιες για να φτασω τουλαχιστον στο 19.4?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Απαραδεκτος ο καθηγητής. Κατα τη γνωμη θα πρέπει να υπαρξει αντίδραση και διαμαρτυρια απο μαθητές και γονείς. Σε αλλα σχολεία ακόμα και σε αδύναμους μαθητές βαζουν αρκετα καλούς βαθμούς για να τους βοηθήσουν.

Τώρα γιατι τί βαθμούς πρεπει να παρεις μπορείς να κανεις καποιες υποθέσεις εδω:
https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=moria
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Συγγνώμη γιατί είναι απαράδεκτος ο καθηγητής? Επειδή είστε Γ' Λυκείου δε σημαίνει πως οι μόνοι βαθμοί είναι 19 και 10 για να μη χάσετε μόρια. Σίγουρα το 13 πόνεσε και ήταν αυστηρό, αλλά flower princess, εσύ πόσο θα σου έβαζες? Τα σχόλια σου μου δείχνουν αρκετά πιο παιδική αντιμετώπιση του διαβάσματος, δεν υπάρχουν είμαι άρρωστη και δεν έγραψα σα δικαιολογίες όταν έχεις βάλει τέτοιο στόχο. Επίσης πλησιάζει Μάρτης, η ύλη θα πρέπει να έχει καλυφθεί και να ξεκινήσεις επαναλήψεις. Δε θέλω να σε αγχώσω αλλά επειδή ξέρω πόσο δύσκολος είναι ο δρόμος που διάλεξες, είτε ξανασκέψου το στόχο σου, είτε ξέχνα τους βαθμούς και πέσε με τα μούτρα στο διάβασμα. Και σε καμία περίπτωση μην αρχίσεις να υπολογίζεις πόσο πρέπει να γράψεις για να περάσεις με δεδομένους τους προφορικούς. Μόνο άγχος θα σου δώσει και θα σε αποπροσανατολίσει. Αφού διάλεξες έναν στόχο κοντά στο τέλειο, πρέπει να στοχεύεις ακόμα πιο ψηλά μήπως και πάει κάτι στραβά.
Καλή επιτυχία σου εύχομαι και καλά διαβάσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Καλα θα επικεντρωθω πιο πολυ σ'αυτα τα δυο μαθηματα και ελπιζω να τα καταφερω!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δε στο λέω για να στενοχωρηθείς, απλά ένα στραβοπάτημα στις πανελλήνιες και σε έβγαλε εκτός θέσης. Εγώ ένα 13 έγραψα στα μαθηματικά και adios, τι να τα κάνεις τα 18-19, δε σε ανεβάζουν τόσο πάνω. Πρέπει να διαχειριστείς τους μήνες που μένουν στο έπακρο, χωρίς όμως υστερίες. Μια δοκιμασία είναι και οι πανελλήνιες, αν αγχώνεσαι στο σχολείο χωρίς λόγο τι θα κάνεις εκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kkantoutsis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζεφύρι (Αττική). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Πραγματικά πολύ απαράδεκτος ο καθηγητής. Προτείνω να παραπονεθούν οι γονείς σου στον διευθυντή του σχολείου να σου αλλάξει τους βαθμούς και αν δεν βρεις ανταπόκριση, να πάνε στον σχολικό σύμβουλο της περιοχής σου. Τι πάει να πει 13; Αυτός δηλαδή είναι σωστός σε όλες του τις υποχρεώσεις;
Αλεξάνδρα. Ναι στην 3 Λυκείου πρέπει να παίρνουν όλοι 20. Εφόσον υπάρχει έστω και ένας που το πήρε και δεν το αξίζει πρέπει να πάρουν όλοι. Όλη η Ελλάδα.
Πάντως και εγώ το ίδιο είχα πάθει με το ΑΟΔΕ. Μου είχε βάλει 15 και 17 στα εξάμηνα και τελικά έγραψα 20, οπότε ο βαθμός έγινε 19,4. Εγώ του είπα: "Κάθε μέρα να ανάβεις κερί να περάσω εκεί που θέλω, γιατί άμα δεν περάσω λόγο των βαθμών σου την *****σες". Ακριβώς έτσι του είπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τοτε να μην πηγαίνουμε καθόλου σχολείο στην Γ΄ Λυκείου. Γιατί δεν πάμε κατευθείαν για πανελλήνιες? Τζάμπα χρόνος να παρακολουθείς και να σου βάζουν κάτι λιγότερο από 20.
Αν κάτι συμβαίνει λάθος κάπου δε ζητάς να το κάνεις κι εσύ, δεν είναι αξιοκρατία αυτό. Πάντως πραγματικά δεν καταλαβαίνω. ΟΚ, 13 ήταν αυστηρό. Η ίδια η κοπέλα δε μας είπε ότι άξιζε π.χ. 17, εσάς τι σας κόφτει? Εξάλλου τύφλα να 'χει ο προφορικός, αν θέλει τον διορθώνει με απώλειες στο ελάχιστο. Αυτό που θα έπρεπε να σας πειράξει είναι ότι πάει για Ιατρική και προφανώς δεν έχει ιδέα για την προσπάθεια που πρέπει να καταβάλει. Είναι Φλεβάρης, αν θέλει να χτυπάει 19άρια η ύλη θα πρέπει να έχει τελειώσει και να χωνεύεται σιγά σιγά, όχι να λέμε αρρώστησα και δεν μπόρεσα να γράψω. princess συγγνώμη αν φαίνομαι πως γίνομαι επιθετική απέναντι σου, απλά καλό είναι όταν έχεις βάλει έναν τέτοιο στόχο να ξέρεις για που βαδίζεις και ότι αν συνεχίσεις έτσι μπορεί να έρθει η αποτυχία. Προσπάθησε λοιπόν να προετοιμαστείς όσο καλύτερα μπορείς και αν σε καίει τόσο ο προφορικός του τον τρίβεις στα μούτρα όταν βγουν τα γραπτά. Αλλά καλύτερα να αναρωτηθείς τι πήγε λαθος και σου έβαλε 13 και να βελτιωθείς, παρά να βρεθείς προ εκπλήξεως στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Τοτε να μην πηγαίνουμε καθόλου σχολείο στην Γ΄ Λυκείου. Γιατί δεν πάμε κατευθείαν για πανελλήνιες? Τζάμπα χρόνος να παρακολουθείς και να σου βάζουν κάτι λιγότερο από 20.
Αν κάτι συμβαίνει λάθος κάπου δε ζητάς να το κάνεις κι εσύ, δεν είναι αξιοκρατία αυτό. Πάντως πραγματικά δεν καταλαβαίνω. ΟΚ, 13 ήταν αυστηρό. Η ίδια η κοπέλα δε μας είπε ότι άξιζε π.χ. 17, εσάς τι σας κόφτει? Εξάλλου τύφλα να 'χει ο προφορικός, αν θέλει τον διορθώνει με απώλειες στο ελάχιστο. Αυτό που θα έπρεπε να σας πειράξει είναι ότι πάει για Ιατρική και προφανώς δεν έχει ιδέα για την προσπάθεια που πρέπει να καταβάλει. Είναι Φλεβάρης, αν θέλει να χτυπάει 19άρια η ύλη θα πρέπει να έχει τελειώσει και να χωνεύεται σιγά σιγά, όχι να λέμε αρρώστησα και δεν μπόρεσα να γράψω. princess συγγνώμη αν φαίνομαι πως γίνομαι επιθετική απέναντι σου, απλά καλό είναι όταν έχεις βάλει έναν τέτοιο στόχο να ξέρεις για που βαδίζεις και ότι αν συνεχίσεις έτσι μπορεί να έρθει η αποτυχία. Προσπάθησε λοιπόν να προετοιμαστείς όσο καλύτερα μπορείς και αν σε καίει τόσο ο προφορικός του τον τρίβεις στα μούτρα όταν βγουν τα γραπτά. Αλλά καλύτερα να αναρωτηθείς τι πήγε λαθος και σου έβαλε 13 και να βελτιωθείς, παρά να βρεθείς προ εκπλήξεως στο τέλος.

Δεν νομιζω να ειπα ποτε οτι αξιζω για 17... (αν μιλας για μενα).Ναι ξερω οτι δεν καταβαλω την τοση προσπαθεια που χρειαζομαι για να περασω και εχω αποφασισει να το αλλαξω!Αλλα δεν ξερω πως γιατι πρεπει να ξαναδιαβασω ολη την υλη για να την τελειοποιησω αλλα δεν ξερω απο που να αρχισω και αγχωνομαι.Περριτο να πω οτι μου ειναι δυσκολη η αποστηθιση και να συγκεντρωνομαι για πολλη ωρα στο διαβασμα αλλα απο δω και περα θα προσπαθησω να το αλλαξω!Ελπιζω να τα καταφερω...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πείσμα και προσήλωση στο στόχο σου θέλει και θα τα καταφέρεις. Να κοιτάς και τις λεπτομέρειες, και οπουδήποτε κολλάς να προσπαθείς να λύσεις τις απορίες σου, μην αφήνεις αμφιβολίες για κάποια πράγματα. Μια χαρά θα τα καταφέρεις, απλά όρμα στη δουλειά και όλα καλά θα πάνε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Πραγματικά πολύ απαράδεκτος ο καθηγητής. Προτείνω να παραπονεθούν οι γονείς σου στον διευθυντή του σχολείου να σου αλλάξει τους βαθμούς και αν δεν βρεις ανταπόκριση, να πάνε στον σχολικό σύμβουλο της περιοχής σου. Τι πάει να πει 13; Αυτός δηλαδή είναι σωστός σε όλες του τις υποχρεώσεις;
Αλεξάνδρα. Ναι στην 3 Λυκείου πρέπει να παίρνουν όλοι 20. Εφόσον υπάρχει έστω και ένας που το πήρε και δεν το αξίζει πρέπει να πάρουν όλοι. Όλη η Ελλάδα.
Πάντως και εγώ το ίδιο είχα πάθει με το ΑΟΔΕ. Μου είχε βάλει 15 και 17 στα εξάμηνα και τελικά έγραψα 20, οπότε ο βαθμός έγινε 19,4. Εγώ του είπα: "Κάθε μέρα να ανάβεις κερί να περάσω εκεί που θέλω, γιατί άμα δεν περάσω λόγο των βαθμών σου την *****σες". Ακριβώς έτσι του είπα.
Γενικα πολυ γονεις κ μαθητες του την ειπαν εκεινη την μερα και εχει γινει πολυ πιο αυστηρος.Εχω κουραστει να σπαταλω τον χρονο μου γι'αυτον και να με τους βαθμους του χαντακωσε την ταξη εκτος βεβαια τους πρωτους απουσιολογους που αυτοι ακομα κι αν γραψανει κανενα 13 ή 14 το παραβλεπει και τους βαζει ενα 20 ,το ιδιο και ο φυσικος που πορφανως ειναι σε συνομωσια :down: με τον μαθηματικο .Οτι εγινε ,εγινε!Δεν αλλαζει..Ας κανει οτι θελει αρκει να μην μας βαλει ακομα πιο χαμηλο στο επομενο τετραμηνο αλλιως θα τα παιξω (σημερα να φαντασεις ρωτησε ποιος εχει κανει ασκησεις και μονο εγω και ενα αλλο παιδι ειχαμε κανει)...

Πείσμα και προσήλωση στο στόχο σου θέλει και θα τα καταφέρεις. Να κοιτάς και τις λεπτομέρειες, και οπουδήποτε κολλάς να προσπαθείς να λύσεις τις απορίες σου, μην αφήνεις αμφιβολίες για κάποια πράγματα. Μια χαρά θα τα καταφέρεις, απλά όρμα στη δουλειά και όλα καλά θα πάνε ;)
Αυτα ακριβως μου λειπουν...αλλα που θα παει πρεπει να δεθω πανω απ'το βιβλιο.:studying:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Σήμερα το μεσημέρι (στο φροντιστήριό μας γράφουμε 3-6 κάθε Σάββατο) έγραφα και Μαθηματικά Κατεύθυνσης και τα θέματα με ζόρισαν...Κατάφερα να γράψω όλο το πρώτο, 2 ερωτήματα από το 2ο, και 2 ερωτήματα από το τρίτο!! Απογοητεύτηκα γιατί δεν έχω ξαναγράψει τόσο άσχημα... :( Τώρα πρέπει να διαβάσω ΑΟΔΕ που γράφω την Τρίτη αλλά δεν έχω καμία διάθεση....Μήπως η σημερινή μ αποτυχία ευθύνεται σε κενά; Προλαβαίνω να καλύψω τίποτα;


(Πάντως χάζευα πριν λίγο θέματα πανελληνίων και δεν έχουν καμία σχέση με αυτά που μας βάζουν στο φροντ. Πραγματικά τα πρώτα 2 θέματα των Πανελληνίων 2009-2010 τα απάντησα στο μυαλό μου την ώρα που τα διάβαζα...)

Help ψυχολογία στον πάτο!!!:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
πω πω πώς κάνετε έτσι, για ένα διαγώνισμα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
προφανως τα θεματα ηταν πολυ δυσκολα...
και για αυτο σας τα βαζουν για να εξασκηθειτε με τα δυσκολα και να λυσετε μετα τα πιο ευκολα...
εμενα ο υπνος με βοηθαει να ξεχασω τα προβληματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top