Βίντεο για την ελληνική πραγματικότητα

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Πλάκα έχει αυτή η συζήτηση.Ξεκίνησε απ'τον Χαρδαβέλλα,για να συνεχιστεί στην κλασσική υστερία περί "κατολίσθησης των αξιών και των ιδανικών της κοινωνίας,ουυυυυυυυυ,σιξ χάντρεντ σίξτυ σιξ" και να καταλήξει στον μυτόνγκα τον Παπακωνσταντίνου.Δηλαδή κάθε φορά που είπα "ωπ!εδώ πιάσαμε rock bottom!",έρχεται η επόμενη μεγάλη πατάτα για να με εκπλήξει και να ρίξει μία ακόμα σπρωξιά στο thread προς τα τάρταρα της βλακείας. O.o

ρε γαμώ τον μπελά μου,μην λες και εσύ τον παπακωνσταντίνου μυτόγκα,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ρε γαμώ τον μπελά μου,μην λες και εσύ τον παπακωνσταντίνου μυτόγκα,
κλαιω απ τ γελια
χαχαχαχαχαχα
ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
κλαιω απ τ γελια
χαχαχαχαχαχα
ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕ!

αυτό δεν θα περάσει έτσι living doll,κάτσε δεν θα βρεθούμε θα σου πω εγώ.
θα μας διώξουν και από εδώ,σε όσα θρεντς γράφουμε μας διώχνουν γαμώ τον μπελά μου,έμπλεξα με εσένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA ωχ αμαν αμαν :P :P :P καλα στο λεω γω...μαυρα προβατα του αισκουλ
εμεις παμε πακετο, οπου κανεις ποστ εσυ κανω κ εγω, τι να κανουμε τωρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA ωχ αμαν αμαν :P :P :P καλα στο λεω γω...μαυρα προβατα του αισκουλ
εμεις παμε πακετο, οπου κανεις ποστ εσυ κανω κ εγω, τι να κανουμε τωρα... :P

κατα τα άλλα εγώ είμαι ο κατάσκοπος,εντάξει το χάλασες και αυτό το thread
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
κ εγω ειμαι λιγο. ενταξει παιδια συνεχιστε το θρεντ, εγω η ακυρη την κανω. αρκετα τσιτωσα τον Χρηστο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ρε γαμώ τον μπελά μου,μην λες και εσύ τον παπακωνσταντίνου μυτόγκα,

Και πως να τον λέω?"Χέρια κλαδιά και όλα τα φτάνω"???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Και πως να τον λέω?"Χέρια κλαδιά και όλα τα φτάνω"???

Βασιλάρας,
living doll το thread δε πρόκειται να συνεχιστεί,πάλι τα χάλασες όλα,πανούργα εγωίστρια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Κάνει και ρίμα με το παπάρας. :P

μην λες τέτοια και τα ακούει και η living doll,θα μου την κάνεις ακόμα πιο κακιά.:P
δεν πάει άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Κάνει και ρίμα με το παπάρας. :P
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
οκ, σε πάω.! :P :P
χρήστο, για κακή σου τύχη, το είδα. θα προσπαθησω ωστοσο να κρατησω τα επιπεδα της κακιας μου σε λογικα πλαισια. προμις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
οκ, σε πάω.! :P :P
χρήστο, για κακή σου τύχη, το είδα. θα προσπαθησω ωστοσο να κρατησω τα επιπεδα της κακιας μου σε λογικα πλαισια. προμις. :P
θα σε στρώσω μην στεναχωριέσαι ,θα σου παραδώσω μαθήματα καλής συμπεριφοράς.:P(και τσάμπα όχι σαν εσένα,ούτε αγγλικά δεν μου κάνεις τσάμπα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Η συνέντευξη του Τσόκλη πάντως έχει ενδιαφέρον...μόνο που έχει μπερδέψει τα ζώα με τους ανθρώπους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Αναστασία μου μην κάθεσαι και βλέπεις Χαρδαβέλλα κοπέλα μου.Την ίδια ώρα το ΣΚΑΙ έχει πολύ όμορφα ντοκιμαντερ

χαχααχαχα όχι προς θεού :P τελευταία φορά που είδα χαρδαβέλλα ήταν όταν έκανα ζάπινγκ και έλεγε πως οι Αθηναίοι νίκησαν στο Μαραθώνα επειδή είχε ανοίξει η πύλη του χωροχρόνου και είχαν έρθει οι αμερικάνοι με τα αυτόματα :jumpy::jumpy::jumpy: αλλά αυτό το βιντεο το βρήκα τυχαία στο youtube απο τα related και είναι τελείως ενδεικτικό ! Πάντος, νόμιζα αρχικά ότι επειδή οι ειδήσεις και γενικότερα η τηλεόραση πάει κατά διαόλου, να στραφώ στο ίντερνετ για μια ...λιγότερο λογοκριμένη πληροφόρηση να το πω ? Αλλά αντί αυτού μόνο καταστροφολογίες και τέτοια βίντεο και άρθρα που υπόσχονται τεράααστιες αποκαλύψεις που υποτίθεται δεν λέγονται στα ΜΜΕ(πλην του ίντερνετ) :hmm:
βέβαια τώρα είμαι εντελώς μπερδεμένη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Καμιά συζήτηση γι' αυτό. Ενημέρωση μόνο από το internet. ΠΟΤΕ από την τηλεόραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καμιά συζήτηση γι' αυτό. Ενημέρωση μόνο από το internet. ΠΟΤΕ από την τηλεόραση.

Θέλει μεγάλη προσοχή η ενημέρωση από το internet όμως!Δεν είναι όλα τόσο ρόδινα και εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Θέλει μεγάλη προσοχή η ενημέρωση από το internet όμως!Δεν είναι όλα τόσο ρόδινα και εκεί!
Δε διαφωνώ. Το θέμα είναι όμως ότι στο internet ενημερώνεσαι ενεργά. Γιατί με το internet μπορείς να διαλέξεις αν θα φας σκατά ή χρυσάφι. Στην τηλεόραση ξέρεις ότι θα φας σκατά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δε διαφωνώ. Το θέμα είναι όμως ότι στο internet ενημερώνεσαι ενεργά. Γιατί με το internet μπορείς να διαλέξεις αν θα φας σκατά ή χρυσάφι. Στην τηλεόραση ξέρεις ότι θα φας σκατά.

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι αυτοί που σε ενημερώνουν στο διαδίκτυο είναι διαφορετικοί από αυτούς που σε ενημερώνουν στην τηλεόραση;
Και επίσης, που ξέρεις ότι αυτό που λέγεται στο διαδίκτυο είναι αληθινό και δεν σε οδηγεί σε επικίνδυνα μονοπάτια;

Μπορείς και στα δύο μέσα να βρεις καλές πηγές ενημέρωσης...Αρκεί να υπάρχει κριτική σκέψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι αυτοί που σε ενημερώνουν στο διαδίκτυο είναι διαφορετικοί από αυτούς που σε ενημερώνουν στην τηλεόραση;
Και επίσης, που ξέρεις ότι αυτό που λέγεται στο διαδίκτυο είναι αληθινό και δεν σε οδηγεί σε επικίνδυνα μονοπάτια;

Μπορείς και στα δύο μέσα να βρεις καλές πηγές ενημέρωσης...Αρκεί να υπάρχει κριτική σκέψη...
Νομίζω ότι σού απάντησα ήδη σ' αυτό, στο διαδίκτυο επιλέγω εγώ την ενημέρωσή μου, και εφόσον υπάρχει η κριτική σκέψη που λες εσύ, δε θα ενημερωνόμουν από ίδιου μετρήματος άτομα. Δε θα άφηνα τα κακά για να πάω στα χειρότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Νομίζω ότι σού απάντησα ήδη σ' αυτό, στο διαδίκτυο επιλέγω εγώ την ενημέρωσή μου, και εφόσον υπάρχει η κριτική σκέψη που λες εσύ, δε θα ενημερωνόμουν από ίδιου μετρήματος άτομα. Δε θα άφηνα τα κακά για να πάω στα χειρότερα.

Μόνο αν επιλέγεις επώνυμες πηγές, μπορείς να είσαι κατά κάποιο τρόπο σίγουρος από ποιον ενημερώνεσαι. Και επαναλαμβάνω, είναι τα ίδια άτομα κατά ένα μεγάλο ποσοστό (και με τις εφημερίδες), οπότε μην βιάζεσαι να τα μηδενίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top