Βάσεις

sofaki1386

Νεοφερμένος

Η sofaki1386 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ποσο πιστευετε πωσ θα φτασει η βαση αστυφυλακων φετος; περισι ηταν 13398, ενας φιλος μου εχει 14994 μορια;πιστευετε οτι την πιανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Sofaki:
ποσο πιστευετε πωσ θα φτασει η βαση αστυφυλακων φετος; περισι ηταν 13398, ενας φιλος μου εχει 14994 μορια;πιστευετε οτι την πιανει;

Και με το παραπανω. Φετος το πιθανοτερο ειναι ολες η σχολες να πεσουν λογο του οτι ολοι εγραψαν χαλια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εξαρταται τι σχολη θελει, ποση ζητηση εχει κτλ, δεν υπαρχουν στανταρτς σ'αυτο.
Τη χρονια που εδωσα εγω εξετασεις πχ ειχε πεσει ακομη και η ιατρικη λογω των θεματων, αλλα η σχολη που ειχα δηλωσει πρωτη ανεβηκε.. Δε βγαζεις ακρη.
Παντως 1000+ μορια παραπανω ειναι καλη διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki1386

Νεοφερμένος

Η sofaki1386 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Για την σχολή αστυφυλάκων ρώτησα, που πέρυσι ήταν 13.398.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Sofaki:
ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΗΤΑΝ 13398

Το αναμενομενο ειναι 13870.

(Μην γραφεις με κεφαλαια πλιζ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
H αστυφυλάκων λογικά θα ανέβει λόγω ζήτησης αλλά και λόγω των κανονικών εώς καλών επιδόσεων στην οικονομική θεωρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki1386

Νεοφερμένος

Η sofaki1386 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
το θεμα ειναι ποσο θα ανεβουν...1600 μορια διαφορα εχω,ποτε δν εχει φτασει η αστυφυλακων στν βαθμο που εχω βγαλει (15000),ουτε τοτε που παιρναν λιγα ατομα (800),φετος θα παρουν 1400!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Eσύ ή ο φίλος σου θέλει να περάσει είπαμε; :P

Στο θέμα μας, αν θυμάμαι καλά παίζουν ρόλο και τα αγωνίσματα και τα ψυχολογικά τεστ πέρα από τα μόρια....

Επίσης το πόσοι θα το επιλέξουν και με τι βαθμολογία ώστε να βγει η βάση....Οπότε ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν μπορούμε να είμαστε 100% σίγουρη για τις προβλέψεις μας...Απλά Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki1386

Νεοφερμένος

Η sofaki1386 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω θελω να περασω!τα περασα τα αθληματα και τισ αλλες βλακειες..οποτε μονο τα μορια μετρανε τωρα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top