Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω παντως χθες ειδα στο ονειρο μου οτι περασα στην πρώτη μου επιλογή η οποια συγκεκριμένα ειχε 8.880 μορια. Αν οντως η σχολη εχει τόσα μορια θα παω να παιξω τζοκερ
 

leonnnn

Νεοφερμένος

Ο leonnnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τιποτα δεν ειναι σιγουρο, μπορει ναην ετοιμαζουν για Δευτέρα, επειδή το σκ δεν ειναι εργασιμες μερες. Θα δούμε τωρα
Ισχύει, αλλά μου φαίνεται περίεργο να το έκλεισαν σήμερα βράδυ για την Δευτέρα. Θα μπορούσε να γίνει αύριο
Θα το έκαναν αύριο. Για να το κάνουν από σήμερα πιθανότατα θα βγουν αυριο
Συμφωνώ, αλλιώς δεν θα υπήρχε λόγος βιασύνης
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
πόσα ηρεμιστικά να πάρω για να κοιμηθώ απόψε; 🥲
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

panosveki

Νεοφερμένος

Ο panosveki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Οποτε και να βγουν καλά αποτελέσματα!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,857 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα <3<3<3
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
0F70542F-11DE-4999-B108-591170DBC1BA.png
😱😱😱
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους εύχομαι ο καθενας να περάσει εκεί που θέλει!!
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα παιδια, μακάρι αύριο να πανηγυρίζετε όλοι <3
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Καλο βράδυ παιδιά εγω πρωσοπικα δν με βλεπω να Κοιμαμε😂 αυριο εχω βαλει και ξυπνητήρι να προετοιμάστω ψυχολογικα .
Εύχομαι καλα αποτελέσματα και αύριο να είμαστε εδω και να λεμε ενθουσιασμένοι το που περάσαμε ❤❤
 

Eri0611

Νεοφερμένος

Η Eri0611 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Τι ώρα θα βγουν τα αποτελέσματα; Ξέρουμε;
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Πάντως επίσημη ανακοίνωση δεν έχουμε ακόμη να τα λέμε κι αυτά 😂
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Σε ποια σχολη στοχευετε αλανια?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top