Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Αχ δοξασι!! Τι σημενει αυτο? Οτι δεν υα κλείσω ματι σήμερα απο το άγχος🙆‍♀️😄
Πρωί θα βγουν ξέρετε;;
ada ada περιμενε , δεν εχει οριστικοποιηθει ακομα για αυριο.
Ο κυβερνητικος ντελαλης ειπε μεχρι δευτερα.
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 539 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Περνάει η ώρα και δε βλέπω να έχει βγει ανακοίνωση για αύριο...ωχ αμάν ελπίζω να μην πάει Δευτέρα
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 539 μηνύματα.
Επίσης, πρέπει να προσθέσω το εξής. Σήμερα αναμένονται προσλήψεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών. Αυτό σημαίνει ότι υπάλληλοι του υπουργείου θα βρίσκονται στα γραφεία τους μέχρι να ολοκληρωθεί η σχετική διαδικασία. Το γεγονός αυτό δεν επηρεάζει, λογικά, την έκδοση των βάσεων αλλά μπορεί να επηρεάσει την έκδοση της σχετικής ανακοίνωσης.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Επίσης, πρέπει να προσθέσω το εξής. Σήμερα αναμένονται προσλήψεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών. Αυτό σημαίνει ότι υπάλληλοι του υπουργείου θα βρίσκονται στα γραφεία τους μέχρι να ολοκληρωθεί η σχετική διαδικασία. Το γεγονός αυτό δεν επηρεάζει, λογικά, την έκδοση των βάσεων αλλά μπορεί να επηρεάσει την έκδοση της σχετικής ανακοίνωσης.
Σωστα αυτο ειναι το επειγον για το υπαιθ. Οι ανθρωποι αυτοι θα πρεπει να ενημερωθουν σημερα ,να αποφασισουν αν μπορουν να πανε εκει που τους βαζουν , να υπογραψουν το συμβολαιο τους και την τεταρτη να ειναι στο σχολειο. Γιατι αυτο το υπουργειο μεταχειριζεται τους ανθρωπους σαν τσουβαλια???
 

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια οταν βγουν οι βασεις εμεις σε πιο σαιτ μπαινουμε για να δουμε αν περασαμε? Στο results.it.minedu.gov.gr?
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Μπορεί να βγάλει αργότερα. Πάντως το esos είναι έγκυρο site και πάντα ότι βγάζει ισχύει. Πολλές φορές τα βγάζει νωρίτερα από το site του υπουργείου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν έχουν διευκρινήσει αλλα συνήθως πρωί βγαινουν
Ααα οκειι αφού είναι αξιόπιστο πάω πασι
Παιδια οταν βγουν οι βασεις εμεις σε πιο σαιτ μπαινουμε για να δουμε αν περασαμε? Στο results.it.minedu.gov.gr?
Ναι εκτός αν έχεις βάλει το κινητό σου οπότε θα έρθει σμς
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
ada ada περιμενε , δεν εχει οριστικοποιηθει ακομα για αυριο.
Ο κυβερνητικος ντελαλης ειπε μεχρι δευτερα.
Μη μου λες τέτοια Αφού λει οριστικό
Βεβαια ποτε δεν ξέρεις
Εντομευεξυ Γιάννη σε όποιον λεω οτι εχω γράψει 1.900 μόρια απο πέρυσι μ λει τι αγχώνεσε περνάς κομοτινη αλλα εγω δεν το πιστευω αν δεν το δω αλλα όλοι αυτο μου λενε ισχύει λες; βέβαια θα μαθω αύριο αλλα και παλι🤝🤣
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Μη μου λες τέτοια Αφού λει οριστικό
Βεβαια ποτε δεν ξέρεις
Εντομευεξυ Γιάννη σε όποιον λεω οτι εχω γράψει 1.900 μόρια απο πέρυσι μ λει τι αγχώνεσε περνάς κομοτινη αλλα εγω δεν το πιστευω αν δεν το δω αλλα όλοι αυτο μου λενε ισχύει λες; βέβαια θα μαθω αύριο αλλα και παλι🤝🤣
Δεν βλαπτει να διαβαζουμε ολο το αρθρο ada μου. Αύριο Παρασκευή -εκτός ακραίου απροόπτου.
Μα ολα τα ακραια τωρα θα συμβουν?
Μα κι'αυτη δεν εχει λιγο ντροπη πανω της να βγει ναι να πει κατι , αυριο ,δευτερα, τριτη, κατι . 100 χιλιαδες παιδια περιμενουν.
Δηλαδη πως λενε οτι ο κουλης παει να τακτοποιηση την κορη του στο πανεπιστημιο στην αμερικη.


Κοιτα οσο πιο πολλοι το λενε τοσο πιο καλο φενκ σουι δημιουργουν
 
Τελευταία επεξεργασία:

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Δεν βλαπτει να διαβαζουμε ολο το αρθρο ada μου. Αύριο Παρασκευή -εκτός ακραίου απροόπτου.
Μα ολα τα ακραια τωρα θα συμβουν?
Μα κι'αυτη δεν εχει λιγο ντροπη πανω της να βγει ναι να πει κατι , αυριο ,δευτερα, τριτη, κατι . 100 χιλιαδες παιδια περιμενουν.
Δηλαδη πως λενε οτι ο κουλης παει να τακτοποιηση την κορη του στο πανεπιστημιο στην αμερικη.


Κοιτα οσο πιο πολλοι το λενε τοσο πιο καλο φενκ σουι δημιουργουν
Είναι πραγματικά απαράδεκτοι. Τόσο δύσκολο τους είναι να βγάλουν μια επίσημη ανακοίνωση; Εγώ πάντως πιστεύω πως θα βγουν αύριο κ η ανακοίνωση μπορεί να βγει στο παρα 5
 

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί αλλα πιστεύω οτι η ανακοίνωση θα βγει γύρω στις 7:30-8 σήμερα , όπως έκεναν και με την μύωση της ύλης που βγάλαν την ανακοίνωση 8 αχαχαχ
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Δεν βλαπτει να διαβαζουμε ολο το αρθρο ada μου. Αύριο Παρασκευή -εκτός ακραίου απροόπτου.
Μα ολα τα ακραια τωρα θα συμβουν?
Μα κι'αυτη δεν εχει λιγο ντροπη πανω της να βγει ναι να πει κατι , αυριο ,δευτερα, τριτη, κατι . 100 χιλιαδες παιδια περιμενουν.
Δηλαδη πως λενε οτι ο κουλης παει να τακτοποιηση την κορη του στο πανεπιστημιο στην αμερικη.


Κοιτα οσο πιο πολλοι το λενε τοσο πιο καλο φενκ σουι δημιουργουν
Κακως που το λεω αλλα αυτη η γυναίκα φετος απο μένα και την παρεα μου εχει φάει πολυ βρισίδι και κατάρες 😔😂
 
Τελευταία επεξεργασία:

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Είναι πραγματικά απαράδεκτοι. Τόσο δύσκολο τους είναι να βγάλουν μια επίσημη ανακοίνωση; Εγώ πάντως πιστεύω πως θα βγουν αύριο κ η ανακοίνωση μπορεί να βγει στο παρα 5
Μακαρι αύριο αν δεν βγούν αύριο δεν ξέρω πραγματικά δεν μπωρο αλλο!
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί αλλα πιστεύω οτι η ανακοίνωση θα βγει γύρω στις 7:30-8 σήμερα , όπως έκεναν και με την μύωση της ύλης που βγάλαν την ανακοίνωση 8 αχαχαχ
Ακριβώς αυτό πιστεύω κ εγώ. Ικανούς τους έχω να το ανακοινώσουν ακόμα και αύριο ότι σήμερα ανακοινώνονται οι βάσεις
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Μπορεί να βγάλουν πρώτα τις βάσεις και μετά την ανακοίνωση 😁
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Κακως που το λεω αλλλα αυτη η γυναίκα φετος απο μένα και την παρεα εχει φάει πολυ βρισίδι και κατάρες 😔😂

Μπορεί να βγάλουν πρώτα τις βάσεις και μετά την ανακοίνωση 😁
Ετσι θα μας αφησουν καλε; θα μας τσουτσουρισουν μεχρι τέλευτεα στιγμή 🙆‍♀️😆
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top