Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Παιδιά πάλι από τις 7 το πρωί πρέπει να μπούμε Γτ μετά θα πεσειιι το σύστημα
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Ναι λογικά κατι θα βγάλουν το απόγευμα
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Παιδιά να ξέρετε ότι η σελίδα της ΕΡΤ ανεβάζει τις βάσεις! Αν πέσει το σύστημα θα τα βρείτε εκεί εγώ έτσι τα είδα πέρυσι!
 

Fofi

Νεοφερμένος

Η Fofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πωπω...αγωνία στο κόκκινο! Όλες οι εκτιμήσεις δείχνουν ότι είμαι στη σχολή που θέλω αλλά όσο πλησιάζει η ώρα φοβάμαι πως όχι !!!!😕
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Θα μας στείλουν λένε με μήνυμα τη σχολή που περάσαμε
Ναι θα στείλουν όπως έγινε με τους βαθμούς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδιά πάλι από τις 7 το πρωί πρέπει να μπούμε Γτ μετά θα πεσειιι το σύστημα
Νομίζω μετά τις 9 βγαίνουν συνήθως
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 534 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Marinakiiiiiii

Νεοφερμένος

Η Marinakiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Αυτό γινόταν κάθε χρόνο, οποίος προλάβαινε μετά το σύστημα έπεφτε. Λογικά φέτος με το sms δεν θα υπάρξει τέτοιο ζήτημα.
Οχι και καθε χρονο, το συριζαιικο ηταν ενταξει σταθερο το μητσοτακεικο παντα πεφτει στην αρχη (απο τις καταρες).
Αλλα εχει την δικαιολογια του πρωταρη και οτι εχει κανει και πολλες αλλαγες. Φετος κατι μου λεει οτι δεν θα πεσει, παλιωσαμε πια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ περαυ 7:30 είχα μπει και τ ειδα!
Ναι Μαρακι 7.30 ηταν οκ , στις 8 καπουτ. Ειχα ξενυχτησει εκεινη την μερα και το περιμενα.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Εγώ περαυ 7:30 είχα μπει και τ ειδα!
Εγώ όταν βγήκαν οι βαθμοί ξύπνησα από τις 4 κ από τις 6 κ μετά έκανα refresh συνέχεια τη σελίδα μήπως ανοίξει να τα δω😂. Πάντως πρώτα τα ειδα εκεί κ μετά από λίγα λεπτά ήρθε το sms
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά να ξέρετε ότι η σελίδα της ΕΡΤ ανεβάζει τις βάσεις! Αν πέσει το σύστημα θα τα βρείτε εκεί εγώ έτσι τα είδα πέρυσι!
Ευχαριστούμε πολύ!:)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πωπω...αγωνία στο κόκκινο! Όλες οι εκτιμήσεις δείχνουν ότι είμαι στη σχολή που θέλω αλλά όσο πλησιάζει η ώρα φοβάμαι πως όχι !!!!😕
Μη φοβάσαι, θα γίνει αυτό που είναι καλύτερο για σένα
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Χααχααχ υπέροχη μέρα
ρε παιδιά το υπουργείο δεν έχει βγάλει επίσημη ανακοίνωση ομως
Αισιοδοξία φίλη!!!! Και αν ακόμα πουν Δευτέρα, το Σ/Κ περνάει νεράκι , δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας λοιπόν!!!!!!
 

Belle26

Νεοφερμένος

Η Belle26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγώ από την τηλεόραση είχα μάθει τις βάσεις και κατά συνέπεια που μπήκα😅Το σύστημα δεν με έβαζε με τίποτα, σε άλλον έδωσα τους κωδικούς μου και προσπαθούσε επί ώρες μέχρι να καταφέρει να μπει😂

Καλά αποτελέσματα, παιδιά, να ετοιμάσετε τα κεράσματα💛
 

Porfira

Νεοφερμένος

Η Porfira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εγώ όταν βγήκαν οι βαθμοί ξύπνησα από τις 4 κ από τις 6 κ μετά έκανα refresh συνέχεια τη σελίδα μήπως ανοίξει να τα δω😂. Πάντως πρώτα τα ειδα εκεί κ μετά από λίγα λεπτά ήρθε το sms
Οι βαθμοί είχαν βγει τόσο νωρίς;
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Οι βαθμοί είχαν βγει τόσο νωρίς;
Οχι απλά είχα άγχος κ έμπαινα από νωρίς😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αισιοδοξία φίλη!!!! Και αν ακόμα πουν Δευτέρα, το Σ/Κ περνάει νεράκι , δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας λοιπόν!!!!!!
Όταν περνάς ωραία περνάει νεράκι,όταν όμως έχεις αγωνία για κάτι περνάει βασανιστικά αργά😂
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Αχ δοξασι!! Τι σημενει αυτο? Οτι δεν υα κλείσω ματι σήμερα απο το άγχος🙆‍♀️😄
Πρωί θα βγουν ξέρετε;;
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Χααχααχ υπέροχη μέρα
ρε παιδιά το υπουργείο δεν έχει βγάλει επίσημη ανακοίνωση ομως
Μπορεί να βγάλει αργότερα. Πάντως το esos είναι έγκυρο site και πάντα ότι βγάζει ισχύει. Πολλές φορές τα βγάζει νωρίτερα από το site του υπουργείου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αχ δοξασι!! Τι σημενει αυτο? Οτι δεν υα κλείσω ματι σήμερα απο το άγχος🙆‍♀️😄
Πρωί θα βγουν ξέρετε;;
Δεν έχουν διευκρινήσει αλλα συνήθως πρωί βγαινουν
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top