Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Καλή τύχη και καλή σταδιοδρομία σε όλους!
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
HereWeGo.gif
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Ρε παιδιά είναι σίγουρο δεν το έχω δει σε άλλο σαιτ
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΩΡΕΣ ΜΕΤΡΑΜΕΕΕ
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Συνηθως βγαινουν πρωι 8-10 οποτε να εχουμε ξυπνησει νωρις αυριο (οσοι κοιμηθουν χαχα)
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ρε παιδιά είναι σίγουρο δεν το έχω δει σε άλλο σαιτ
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βοτκαα μονοο 🥳🎉
Οι εκτιμήσεις Στρατηγάκη μου φάνηκαν λίγο υπερβολές στο 1ο πεδίο... Τις έριξε πολύ τις βάσεις σε σχολές κάτω των 15.000
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οι εκτιμήσεις Στρατηγάκη μου φάνηκαν λίγο υπερβολές στο 1ο πεδίο... Τις έριξε πολύ τις βάσεις σε σχολές κάτω των 15.000
Υπερβολικές*
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους!
Να θυμάστε ότι δεν τελειώνει τίποτα απολύτως με τις πανελλήνιες!
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Ο κυβερνητικός εκπρόσωπος πάντως είπε ότι το αργότερο Δευτέρα θα βγουν
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ρε παιδιά είναι σίγουρο δεν το έχω δει σε άλλο σαιτ
Το esos πάντα τα δημοσιεύει νωρίτερα από τα αλλα σαιτ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλή επιτυχία σε όλες και σε όλους!!!!!
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Βγήκε επίσημη ανακοίνωση;
Εγώ δεν πιστεύω τα σάιτ, περιμένω το υπουργείο, πότε θα βγάλει την ανακοίνωση; το απόγευμα;;;;;
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Καλά σίγουρα πρέπει πρώτα να βγάλει ανακοίνωση και το υπουργείο, λένε το απόγευμα θα βγει
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top