Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
παιδια βγήκε ο συριγγος και είπε για δευτερα νμζ
 

Machris

Νεοφερμένος

Ο Machris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ειπε και παρασκευη.υπομονη θα δουμε αυριο αν υπαρξει καποια ανακοινωση
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ή ότι θα γίνει αύριο η έκπληξη και θα γίνει χωρίς ανακοίνωση όπως το 18 ή ότι θα βγει ανακοίνωση για Παρασκευή αλλά Δεύτερα πολύ τραγικό μου φαίνεται
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ή ότι θα γίνει αύριο η έκπληξη και θα γίνει χωρίς ανακοίνωση όπως το 18 ή ότι θα βγει ανακοίνωση για Παρασκευή αλλά Δεύτερα πολύ τραγικό μου φαίνεται
Λεεςς χωρίς ανακοίνωση;; Μεγάλα καρδιοχτύπια έρχονταιιιι!
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Όπα κάτσε το 18 δεν υπήρξε ανακοίνωση;
Σήμερα, Δευτέρα, 27 Αυγούστου, μετά τις 17:30 το απόγευμα θα ανακοινωθούν τελικά οι Bάσεις 2018 για τις πανελλήνιες, σύμφωνα με πληροφορίες από το υπουργείο Παιδείας.
newsbomb.gr
Οπότε λογικά υπήρξε , αλλά ας το επιβεβαιώσουν όσοι είναι σίγουροι για αυτό.
 

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εννοώ ότι έγινε αυθημερόν!!! βέβαια με το Νικάκη μπορεί και να μην υπάρξει φέτος χαχα
Εγώ πιστεύω ή ότι θα γίνει αύριο η έκπληξη και θα γίνει χωρίς ανακοίνωση όπως το 18 ή ότι θα βγει ανακοίνωση για Παρασκευή αλλά Δεύτερα πολύ τραγικό μου φαίνεται
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Και βγαίνουν λέει την Παρασκευή χωρίς ειδοποίηση!! Θα πέσει πολύ γέλιο...
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Καταλαβα νταξει 30 δεν έχουν βγει ποτέ δεν νομίζω να βγουν φέτος...
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Επιτελουςς
Αχ αγχώθηκα τώρα χαχαχα 🥲
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Επιτέλους,αχ πως θα περάσει το 24 ωρο :jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Τώρα άρχισα να τρεμω…
 

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αγχωθηκα τοσο που εκανα φραγη για να μην μου ερθει το μήνυμα, δεν θελω νς ξυπνήσω και να με στειλει
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Ναιιιιι
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Άντε παιδιά καλή σταδιοδρομία από εδώ και στο εξής! Εύχομαι για όλους και όλες το καλύτερο!
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top