Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω που εχω γραψει 9.173 μορια περναω κάπου ή να αρχίσω να προετοιμάζομαι για να ξαναδώσω του χρόνου; Βλέπω στις εκτιμήσεις ότι όλες οι σχολές θα αρχίζουν από 8.900 μόρια και έχω ένα αίσθημα ότι δεν θα μπορέσω να περάσω σε καμία σχολή. Δήλωσα μόνο χαμηλοβαθμες
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
εγω που εχω γραψει 9.173 μορια περναω κάπου ή να αρχίσω να προετοιμάζομαι για να ξαναδώσω του χρόνου; Βλέπω στις εκτιμήσεις ότι όλες οι σχολές θα αρχίζουν από 8.900 μόρια και έχω ένα αίσθημα ότι δεν θα μπορέσω να περάσω σε καμία σχολή. Δήλωσα μόνο χαμηλοβαθμες
Με 9.173 μορια στο 1ο κανεις και πάρτι.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
εγω που εχω γραψει 9.173 μορια περναω κάπου ή να αρχίσω να προετοιμάζομαι για να ξαναδώσω του χρόνου; Βλέπω στις εκτιμήσεις ότι όλες οι σχολές θα αρχίζουν από 8.900 μόρια και έχω ένα αίσθημα ότι δεν θα μπορέσω να περάσω σε καμία σχολή. Δήλωσα μόνο χαμηλοβαθμες
Φιλολογία Καλαμάτα,Ρέθυμνο, προσχολικης αγωγής ροδου(νηπιαγωγων δηλαδη)
 

snowy

Νεοφερμένος

Η snowy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δεν θα καταλάβω γιατί θέλουν τόσο suspense με τις βάσεις και δεν τις ανακοινώνουν αμέσως :swoon2:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Με 9.173 μορια στο 1ο κανεις και πάρτι.
Να μην μπερδευευσαι , αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι εισαι σιγουρα μεσα.
Το 8900 που λενε για πατο ειναι για να κανουν αντιπολιτευση στην κυρια, θα ειναι πολυ παρακατω.
 

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Συμπερασμα , οποιος ειχε δυνατοτητα να κανει μηχανογραφικο μπαινει.
Επιπλεον στην περιοχη των μοριων σου υπαρχουν σημαντικα λιγοτερα παιδια γεγονος που ενισχυει το παραπανω σκεπτικο και θα εχουμε και πτωση βασεων στο μετρο που επιτρεπει η ΕΒΕ.

www.esos.gr

Πανελλαδικές: Η ΕΒΕ “καίει” 50 τμήματα και επηρεάζει αρνητικά άλλα 100

Τα διαθέσιμα στοιχεία "τρέχει" σε αλγόριθμο , το τελευταίο χρονικό διάστημα, το υπουργείο Παιδείας, προκειμένου να διαπιστώσει το μέγεθος που θα επηρεάσει η Ελάχιστη Βάση Εισαγωγής στον προβλεπόμενο αριθμό εισακτέων στα πανεπιστημιακά τμήματα. Σύμφωνα με πληροφορίες του esos από τον...
www.esos.gr
www.esos.gr
Γιάννη τι εννοείς "πτωση βάσεων στο μέτρο που επιτρέπει η ΕΒΕ" ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να μην μπερδευευσαι , αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι εισαι σιγουρα μεσα.
Το 8900 που λενε για πατο ειναι για να κανουν αντιπολιτευση στην κυρια, θα ειναι πολυ παρακατω.
Γιάννη σε ευχαριστουμε πολύ
Γιατι έχουμε μαυρισει απο τις διάφορες εκτιμήσεις για πάτο 8600-8700-8900,
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Παιδιά δεν αντέχω άλλη αγωνία!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Machris

Νεοφερμένος

Ο Machris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Γιαννη με 18,142 περναω ημμυ απθ ;και ημτυ παν πατρων;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Και ξέρετε Ε εγώ άμα περασω ροδο σας κερνάω ολους διακοπές 😂
 

Fofi

Νεοφερμένος

Η Fofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Τι καλοκαίρι και αυτο!!!!αντε να βγουν και οι βάσεις να ηρεμήσουμε! !!!!
Ας ελπίσουμε να μην μας πάει η κυρία από Δευτέρα. ....
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Τι καλοκαίρι και αυτο!!!!αντε να βγουν και οι βάσεις να ηρεμήσουμε! !!!!
Ας ελπίσουμε να μην μας πάει η κυρία από Δευτέρα. ....
να το ελπιζεις , η παρασκευη ειναι η εκπληξη της υποθεσης
 

Fofi

Νεοφερμένος

Η Fofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
να το ελπιζεις , η παρασκευη ειναι η εκπληξη της υποθεσης
😂😂😂..και είναι όλο εκπλήξεις η μαντάμ φέτος 😡
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ πιστεύω ότι είναι και ένα επικοινωνιακο τρικ. ..θα τις βγάλουν νωρίτερα για να δείξουν την ταχύτητα του υπουργείου κλπ κλπ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

😂😂😂..και είναι όλο εκπλήξεις η μαντάμ φέτος 😡
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ πιστεύω ότι είναι και ένα επικοινωνιακο τρικ. ..θα τις βγάλουν νωρίτερα για να δείξουν την ταχύτητα του υπουργείου κλπ κλπ
Πέμπτη
 

FRT

Νεοφερμένος

Η FRT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γιάννη εσύ τι πιστεύεις είναι πιο σωστές οι εκτιμήσεις Στρατηγάκη η Παπαγιανουλη?
Πόσο πιστεύεις θα πάει το οικονομικό ΕΚΠΑ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Γιάννη εσύ τι πιστεύεις είναι πιο σωστές οι εκτιμήσεις Στρατηγάκη η Παπαγιανουλη?
Πόσο πιστεύεις θα πάει το οικονομικό ΕΚΠΑ?
Εγω γιατι θυμαμαι οτι απαντησα το ερωτημα αυτο χτες?

Γιαννη με 18,142 περναω ημμυ απθ ;και ημτυ παν πατρων;
Για ΗΜΤΥ Πατρα ας μην κουραζομαστε να υπολογιζουμε εισαι σιγουρος.
Για ΗΜΜΥ ΑΠΘ μου καθεται λεπτομερως στα 18.050-18.100 μορια (περυσι 17.450)
Καλη επιτυχια στον νιρβανα της ηλεκτρονικης.
 

Machris

Νεοφερμένος

Ο Machris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Για ΗΜΤΥ Πατρα ας μην κουραζομαστε να υπολογιζουμε εισαι σιγουρος.
Για ΗΜΜΥ ΑΠΘ μου καθεται λεπτομερως στα 18.050-18.100 μορια (περυσι 17.450)
Καλη επιτυχια στον νιρβανα της ηλεκτρονικης.
Οποτε για απθ ειμαι μεσα;
 

FRT

Νεοφερμένος

Η FRT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

panosveki

Νεοφερμένος

Ο panosveki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλημέρα! Ποια πιστεύετε ότι θα είναι η βάση του ΗΜΜΥ ΕΜΠ;
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top