Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Anastasia1997

Νεοφερμένος

Η Anastasia1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα.Διάβασα οτι θα πάρουν ειδικούς φρουρούς μεχρι του χρόνου που θα γίνουν οι πανελλήνιες.Επίσης και για εποπ ακουστηκε .Πιστεύεται αυτό θα έχει ως αποτέλεσμα να πάρουν λιγότερα άτομα στην αστυφυλάκων το 2021?Αν γίνει αυτο δυστυχώς ξεχνάμε την πολυ καλη βάση του 13.600..
Δεν ισχύει αυτό... την χρόνια που πήραν 1.500 ειδικούς φρουρούς πήραν 500 άτομα στην αστυφυλάκων...
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Εγώ ποστευω 27 θα βγουν!
Κάθε χρόνο σχεδον βγαίνουν τελευταία Παρασκευή του Αυγούστου!
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
LowPatience.jpg
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
*Παιδιά έχω γράψει 13440 οικονομική κατευθυνση πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες να πέρασω στο τμήμα στατιστικής στο οπα?
Ο αδελφος μου έχει γράψει 12645 και στοχεύει στο πάντειο στο τμημα οικονομικής και περιφερειακής ανάπτυξης το οποίο πέρσυ είχε βάση 12700.Πιστεύετε ότι η βάση θα πέσει για να μπεί?
Επίσης αν δεν πιάσει το τμημα αυτό στο πάντειο..κατα πάσα πιθανότητα πιάνει το τμήμα ΛΟΧΡΗ στο ΠΑΔΑ...
Ποια η γνώμη σας για αυτό το τμήμα?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χελλοοουυ παιδες. Λοιπον, στις πανελληνιες εγραψα 17.495 μορια και μεχρι στιγμης περναω Καρδιτσα συμφωνα με ολες τις εκτιμησεις εκτος απο του Στρατηγακη που δινει 17.500. Το θεωρειτε πιθανο να ανεβει τοσο πολυ η βαση (1075 μορια) τη στιγμη που το 2019 η βαση ηταν 17.407;
(Κτηνιατρικη)
έμενα μου φαίνονται υπερβολίκες οι προβλέψεις του...
 
Τελευταία επεξεργασία:

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
*Παιδιά έχω γράψει 13440 οικονομική κατευθυνση πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες να πέρασω στο τμήμα στατιστικής στο οπα?
Ο αδελφος μου έχει γράψει 12645 και στοχεύει στο πάντειο στο τμημα οικονομικής και περιφερειακής ανάπτυξης το οποίο πέρσυ είχε βάση 12700.Πιστεύετε ότι η βάση θα πέσει για να μπεί?
Επίσης αν δεν πιάσει το τμημα αυτό στο πάντειο..κατα πάσα πιθανότητα πιάνει το τμήμα ΛΟΧΡΗ στο ΠΑΔΑ...
Ποια η γνώμη σας για αυτό το τμήμα?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


έμενα μου φαίνονται υπερβολίκες οι προβλέψεις του...
μήπως γνωρίζει να μου απαντήσει κάποιος στα ερωτήματα μου?
 

gk214

Νεοφερμένος

Ο gk214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
@γιαννης_00 έχεις εκτίμηση για βιολογικό Πάτρας ;
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Εγώ ροδο θέλω να οερασω δεν ξέρω τι λετε εσείς 😂
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
μήπως γνωρίζει να μου απαντήσει κάποιος στα ερωτήματα μου?
Ό αδελφός σού έχει βάσιμες ελπίδες, εσύ νομίζω ότι μάλλον όχι, αλλά σίγουρα θα έχεις πολλές ελπίδες για στατιστική Πειραιά
Ας μας πει ο Γιάννης που είναι ειδικός
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
@γιαννης_00 έχεις εκτίμηση για βιολογικό Πάτρας ;
Οι σχολες του 3ου ειναι μικρουλες και δεν ταιριαζουν καθολου με τα πακετα των 250 μοριων που δινει το υπουργειο. Σε ενα πακετο μοριων χωρανε 3 σχολες.
Καπου μεταξυ 17100 και 17200 μοριων νομιζω για το Βιολογικο Πατρας .
 

gk214

Νεοφερμένος

Ο gk214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Οι σχολες του 3ου ειναι μικρουλες και δεν ταιριαζουν καθολου με τα πακετα των 250 μοριων που δινει το υπουργειο. Σε ενα πακετο μοριων χωρανε 3 σχολες.
Καπου μεταξυ 17100 και 17200 μοριων νομιζω για το Βιολογικο Πατρας .
Οκέι ευχαριστώ πολύ !!
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Ό αδελφός σού έχει βάσιμες ελπίδες, εσύ νομίζω ότι μάλλον όχι, αλλά σίγουρα θα έχεις πολλές ελπίδες για στατιστική Πειραιά
Ας μας πει ο Γιάννης που είναι ειδικός
Η Στατιστικη του ΟΠΑ ειναι μικρη σχολη. Φετος θα εχει μειωση εισακτεων κατα 15% (-20 σε συνολο).
Αν η σχολη δεν ειχε μειωση υπολογιζεται στα 14000 μορια.
Η μειωση εισακτεων επιδρα πολυ ασχημα και την ανεβαζει στα 14400.
Μετραμε παντα με βαση τις περσινες προτιμήσεις. Θεωρουμε επισεις οτι η σχολη ειναι απομονωμένη απο τις αλλες του ΟΠΑ και δεν επειρεαζεται απο την μειωση εισακτεων στην ΟΔΕ και την ΛΟΧΡΗ του ιδιου πανεπιστημιου.

Η Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης του Παντειου στα 13000 μορια.

Για την Λοχρη του ΠΑΔΑ δεν ξερω κατι να σχολιασω.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top