Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Ας βγουν 30 αλλά να περάσουμε όλοι εκεί που θελουμε😂
 

Guest 909165

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χελλοοουυ παιδες. Λοιπον, στις πανελληνιες εγραψα 17.495 μορια και μεχρι στιγμης περναω Καρδιτσα συμφωνα με ολες τις εκτιμησεις εκτος απο του Στρατηγακη που δινει 17.500. Το θεωρειτε πιθανο να ανεβει τοσο πολυ η βαση (1075 μορια) τη στιγμη που το 2019 η βαση ηταν 17.407;
(Κτηνιατρική)
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Χελλοοουυ παιδες. Λοιπον, στις πανελληνιες εγραψα 17.495 μορια και μεχρι στιγμης περναω Καρδιτσα συμφωνα με ολες τις εκτιμησεις εκτος απο του Στρατηγακη που δινει 17.500. Το θεωρειτε πιθανο να ανεβει τοσο πολυ η βαση (1075 μορια) τη στιγμη που το 2019 η βαση ηταν 17.407;
Εγώ νομίζω είσαι μέσα
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Γιάννη νομίζω με ακουσε η .μανδαμ και θα βγουν 30 τωρα είδα μια ανάρτηση...
Αχ δεν μπωρο αλλο περιμένω αυτη την μερα εναν χρονο...
Θέλω να Κοιμαμε ήσυχη τα βράδυα Επιτέλους!!! 😂🤷‍♀
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.
Γιάννη νομίζω με ακουσε η .μανδαμ και θα βγουν 30 τωρα είδα μια ανάρτηση...
Αχ δεν μπωρο αλλο περιμένω αυτη την μερα εναν χρονο...
Θέλω να Κοιμαμε ήσυχη τα βράδυα Επιτέλους!!! 😂🤷‍♀
Θα σε στεναχωρησω αλλα δεν μπορω πρεπει να πω την πραγματικοτητα.
Μην την πολυπιστεύεις δεν ειναι κοριτσι για σπιτι.
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα σε στεναχωρησω αλλα δεν μπορω πρεπει να πω την πραγματικοτητα.
Μην την πολυπιστεύεις δεν ειναι κοριτσι για σπιτι.
Γιαννη που εκανα αιτηση για τη πιστοποιηση παιδαγωγικης επαρκειας της ΑΣΠΑΙΤΕ, πιστευεις οτι θα με παρουν?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Και το έθνος λέει στις 30...δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα
 

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Και το έθνος λέει στις 30...δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα
Ρε παιδιά δηλαδή τι διαφορά έχει το 27 από το 30 από την στιγμή που το Σαββατοκύριακο δεν πρόκειται να γίνει καμία δουλειά ;Δηλαδή απλά γιατί να μην τα ανακοινώσουν Παρασκευή 27 το μεσημέρι και να μπορούν να τα ανακοινώσουν Δευτέρα 30 , δηλαδή σε αυτό το μηδαμινό χρονικό διάστημα τι παραπάνω μπορούν να κερδίσουν ; ( Εάν έχει καταλάβει κάποιος την λογική ας μου εξηγήσει χαχα)
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ρε παιδιά δηλαδή τι διαφορά έχει το 27 από το 30 από την στιγμή που το Σαββατοκύριακο δεν πρόκειται να γίνει καμία δουλειά ;Δηλαδή απλά γιατί να μην τα ανακοινώσουν Παρασκευή 27 το μεσημέρι και να μπορούν να τα ανακοινώσουν Δευτέρα 30 , δηλαδή σε αυτό το μηδαμινό χρονικό διάστημα τι παραπάνω μπορούν να κερδίσουν ; ( Εάν έχει καταλάβει κάποιος την λογική ας μου εξηγήσει χαχα)
Δεν γνωρίζω ούτε εγώ 😂.Έχω την εντύπωση ομως ότι τα προετοιμάζουν μια μέρα πριν κ επειδή σχολάνε νωρίς τα βγάζουν την επόμενη εργάσιμη μέρα το πρωί. Νομίζω ποτε δεν τα αναρτούν απόγευμα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.
Ρε παιδιά δηλαδή τι διαφορά έχει το 27 από το 30 από την στιγμή που το Σαββατοκύριακο δεν πρόκειται να γίνει καμία δουλειά ;Δηλαδή απλά γιατί να μην τα ανακοινώσουν Παρασκευή 27 το μεσημέρι και να μπορούν να τα ανακοινώσουν Δευτέρα 30 , δηλαδή σε αυτό το μηδαμινό χρονικό διάστημα τι παραπάνω μπορούν να κερδίσουν ; ( Εάν έχει καταλάβει κάποιος την λογική ας μου εξηγήσει χαχα)
Για αυτους η αποσταση παρασκευη δευτερα ειναι πολυ μεγαλη.
1. Οι κουμπιουτεραδες εχουν ενα νομο, ποτε δεν πρωτοτρεχεις μεγαλα λογισμικα και βασεις δεδομενων Παρασκευη, αμα σου πεσουν εχεις θεμα γιατι δεν εχεις χρονο αντιδρασης , και αυτο το υπουργειο εχει συχνα τετοια θεματα.
2 Αν δεν ειναι ετοιμοι την Παρασκευη τοτε μπορει να γραψουν και καμια υπερωρια σαββατοκυριακο.
3. Για να το τρεξουν Παρασκευη θα πρεπει να ειναι ετοιμοι τελειωμένοι απο τεταρτη απογευμα.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
30 δεν έχουν ανακοινωθεί πότε ρε σεις δεν νομιζω
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
30 δεν έχουν ανακοινωθεί πότε ρε σεις δεν νομιζω
Δεν ξέρω αν έχει μεγάλη σημασία αλλα τα μηχανογραφικά έγιναν σχετικά αργά φέτος οποτε ίσως αυτός είναι ο λόγος που αργούν
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Τι να πω..δεν μπορούν να πιεστούν λίγο αυτές τις μέρες να τα βγάλουν 27; Φέτος όλα τα καθυστερούν
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Τι να πω..δεν μπορούν να πιεστούν λίγο αυτές τις μέρες να τα βγάλουν 27; Φέτος όλα τα καθυστερούν
Λογικά δεν θα βγάλουν σήμερα-αυριο κάποια ανακοίνωση;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν ξέρω αν έχει μεγάλη σημασία αλλα τα μηχανογραφικά έγιναν σχετικά αργά φέτος οποτε ίσως αυτός είναι ο λόγος που αργούν
Συνήθως βγαίνουν 8-9 μέρες μετά την ανακοίνωση των στρατιωτικών σχολών
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 539 μηνύματα.
Ρε παιδιά δηλαδή τι διαφορά έχει το 27 από το 30 από την στιγμή που το Σαββατοκύριακο δεν πρόκειται να γίνει καμία δουλειά ;Δηλαδή απλά γιατί να μην τα ανακοινώσουν Παρασκευή 27 το μεσημέρι και να μπορούν να τα ανακοινώσουν Δευτέρα 30 , δηλαδή σε αυτό το μηδαμινό χρονικό διάστημα τι παραπάνω μπορούν να κερδίσουν ; ( Εάν έχει καταλάβει κάποιος την λογική ας μου εξηγήσει χαχα)
Η λογική και το υπουργείο Παιδείας έχουν διακόψει επαφές εδώ και δεκαετίες, γι' αυτό και η παιδεία πάει από το κακό στο χειρότερο
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top