Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Το πρωτο εξαμηνο ημουνα βοδακι , μετα μας κλειδαμπαρωσανε .Το πρωτο ετος καναμε μαθηματικα και φυσικη ,ωραια ηταν. Ειχαμε και κωδικα ξερασμα αλλα τον αγνόησα. Δεν καταλαβαινεις τι πας να κανεις και τι ερχεται.
Γιάννη τι σπουδάζεις απορία το χω😆🤷‍♀️;
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,696 μηνύματα.
Παιδιά έχω πεθάνει από την αγωνία, με το άγχος έχω φάει τις διακοπές μου. Έχετε δει εκτιμήσεις που με 18240 θα μείνω εκτός ιατρικής;
δε μενεις εξω μην φοβασαι.πρεπει να γινουν αδιανοητα πραγματα για να μεινεις.για μενα οπως λεει και ο λουτσεσκου θα περασεις ιατρικη στο ηρακλειο μπορει και λαρισα
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.
τη πρωτη χρονια δεν σου αρεσε η σχολη που περασες?
Ωχ αλλο ρωτησες αλλο απαντησα. Την πρωτη χρονια καλη ηταν η σχολη . Το 10 χιλιαρο δεν υπηρχε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιάννη τι σπουδάζεις απορία το χω😆🤷‍♀️;
Γεια σου ada ada. Σε εχασα. Ολα καλα? Τωρα τελειωνω την ανωτερα μπουγατσοκοφτικη σερρων και σποπευω να κανω μεταπτυχιακο στο ζαμπον τυρι.
Ηλεκτρολογος.
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Καλησπέρα! Έχω πεθάνει από την αγωνία, έχω 18093 μόρια και εύχομαι μήπως τύχει και καταφέρω να πιάσω ιατρική Αλεξανδρούπολης. Νομίζω οριακά είναι. Τι πιστεύετε;
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Παιδιά έχω πεθάνει από την αγωνία, με το άγχος έχω φάει τις διακοπές μου. Έχετε δει εκτιμήσεις που με 18240 θα μείνω εκτός ιατρικής;
Δεν μένεις εκτός για μένα
Καλησπέρα! Έχω πεθάνει από την αγωνία, έχω 18093 μόρια και εύχομαι μήπως τύχει και καταφέρω να πιάσω ιατρική Αλεξανδρούπολης. Νομίζω οριακά είναι. Τι πιστεύετε;
Εγώ θεωρώ οριακά ωστόσο μην χάνεις τις ελπίδες σου κι απλά περίμενε τα αποτελέσματα
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Παιδιά έχω πεθάνει από την αγωνία, με το άγχος έχω φάει τις διακοπές μου. Έχετε δει εκτιμήσεις που με 18240 θα μείνω εκτός ιατρικής;
Εδώ κάποιοι (όχι εγώ, μια φίλη από το χωριό!) ελπίζουν για κτηνιατρική με 17.100.. εσύ τι αγχώνεσαι; Μέσα είσαι
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.
Δεν μένεις εκτός για μένα
Εγώ θεωρώ οριακά ωστόσο μην χάνεις τις ελπίδες σου κι απλά περίμενε τα αποτελέσματα
Nikoleta δικη σου ειναι η φωτο? Ωραια κοπελα εισαι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα! Έχω πεθάνει από την αγωνία, έχω 18093 μόρια και εύχομαι μήπως τύχει και καταφέρω να πιάσω ιατρική Αλεξανδρούπολης. Νομίζω οριακά είναι. Τι πιστεύετε;
Πιστευουμε οτι εσαι μεσα

Εξαιρετικα και με αγαπη αφιερομενο απο τον αρχοντα μιας αλλης ποιοτικης εποχης.

 
Τελευταία επεξεργασία:

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Nikoleta δικη σου ειναι η φωτο? Ωραια κοπελα εισαι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πιστευουμε οτι εσαι μεσα

Εξαιρετικα και με αγαπη αφιερομενο απο τον αρχοντα μιας αλλης ποιοτικης εποχης.

Ελπίζω να εχεις δίκιο...:dance3:

Έτσι όπως τα λέει ο Βοσκόπουλος είναι ακριβώς, χαχα:cool2:
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Γειά σας ένα φίλος μου έγραψε 16.546 μορια και αναρωτιέται αν πιάσει κάποιο από το βιολογικα σε Πάτρα ή Ηράκλειο. Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις το κ. Παπαγιαννουλη είναι εντος στην Πάτρα. Είναι εφικτό?
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Γειά σας ένα φίλος μου έγραψε 16.546 μορια και αναρωτιέται αν πιάσει κάποιο από το βιολογικα σε Πάτρα ή Ηράκλειο. Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις το κ. Παπαγιαννουλη είναι εντος στην Πάτρα. Είναι εφικτό?
Ολα εξαρτωνται απο τις προτιμησεις των υποψηφιων
Ωστοσο με αφορμη αυτο το σχολιο (κουβεντα να γινεται φυσικα), μου κανει τρελη εντυπωση η τεραστια αποκλιση εκτιμησεων εγκυρων αναλυτων
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.
Οπως λεει και η Μαρια υπαρχουν μεγαλες αποκλισεις και δυσνοητες στις εκτιμισεις. Εχω την αμυδρη αισθηση οτι η μελετη που αναφερεις ειναι υποεκτιμιμενη για την σχολη αυτη. Αμα θες μπορω να κανω μια μελετη για το ηρακλειο.
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Είναι πραγματικά δύσκολο να πιστέψεις κάποια από τις εκτιμήσεις όταν ειναι τόσο μεγάλες οι αποκλισεις μεταξύ τους. Γιάννη άμα έχεις χρόνο μπορείς να κάνεις τη μελέτη και να βγάλεις εσύ μια εκτίμηση?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Πραγματικά, πως είναι δυνατόν να έχουν αποκλίσεις έως 1000 μόρια; Τα ίδια στοιχεία δε μελετούν;
 

endosporia

Νεοφερμένος

Η endosporia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πραγματικά, πως είναι δυνατόν να έχουν αποκλίσεις έως 1000 μόρια; Τα ίδια στοιχεία δε μελετούν;
Πραγματικά αυτό μου δημιουργεί μεγάλη σύγχυση· ο Παπαγιαννούλης με τον Στρατηγάκη έχουν απόκλιση για την σχολή που θέλω(Φαρμακευτική Πατρών) 700 μόρια· ενώ, με 17.535 μόρια, για τον έναν θα μπορέσω να μπω, για τον άλλον δεν μπαίνω ούτε Βιολογικό Αθηνών. Πολύ περίεργο, αλλά αναμενόμενο γι’αυτήν την περίεργη χρονιά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.
Γειά σας ένα φίλος μου έγραψε 16.546 μορια και αναρωτιέται αν πιάσει κάποιο από το βιολογικα σε Πάτρα ή Ηράκλειο. Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις το κ. Παπαγιαννουλη είναι εντος στην Πάτρα. Είναι εφικτό?
Τα φορτια μοριων ψηλα στο 3ο ειναι εντυπωσιακα πολλα.
Θα σε στεναχωρησω
Βιολογικο ηρακλειου 17000-17100 ( 15900 περυσι)
Ειναι και μικρουλα σχολη να αντεξει πιεσεις ( 114)
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Τα φορτια μοριων ψηλα στο 3ο ειναι εντυπωσιακα πολλα.
Θα σε στεναχωρησω
Βιολογικο ηρακλειου 17000-17100 ( 15900 περυσι)
Ειναι και μικρουλα σχολη να αντεξει πιεσεις ( 114)
Ευχαριστω πολύ! το μόνο που μένει είναι να δούμε τις βάσεις
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Πραγματικά αυτό μου δημιουργεί μεγάλη σύγχυση· ο Παπαγιαννούλης με τον Στρατηγάκη έχουν απόκλιση για την σχολή που θέλω(Φαρμακευτική Πατρών) 700 μόρια· ενώ, με 17.535 μόρια, για τον έναν θα μπορέσω να μπω, για τον άλλον δεν μπαίνω ούτε Βιολογικό Αθηνών. Πολύ περίεργο, αλλά αναμενόμενο γι’αυτήν την περίεργη χρονιά.
Εγώ πιστεύω είσαι στην κόψη, έχεις ελπίδες για φαρμακευτική Πάτρας
Στο εύχομαι ολόψυχα
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top