Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Πώς γίνεται πάντως να υπάρχουν τόσο μεγάλες αποκλίσεις μεταξύ των εκτιμήσεων; Πόσο διαφορετικοί μπορεί να είναι οι παράγοντες που λαμβάνουν υπόψη τους τα λογαριθμικά μοντέλα;
ειλικρινά δεν έχω ιδεα, ειδικά οι κτηνιατρικές εμφανίζουν αποκλίσεις 1000 μορίων
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Όποιος έχει χρόνο ας τσεκάρει τις παρακάτω εκτιμήσεις & να πει τη γνώμη του. Σας φαίνονται νορμαλ για τις σχολές του 3ου πεδίου;

Μακάρι να έχει το χημικό πτώση μακάρι!!!!!!!!!!!
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

mar1a

Νεοφερμένος

Η mar1a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ελπίζω να μην βγουν αληθινές αυτές οι εκτιμήσεις, αυτές του Στρατηγάκη με βολεύουν περισσότερο :laugh:

Πάντως πραγματικά, τεράστιες οι διαφορές τους.
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Όποιος έχει χρόνο ας τσεκάρει τις παρακάτω εκτιμήσεις & να πει τη γνώμη του. Σας φαίνονται νορμαλ για τις σχολές του 3ου πεδίου;

Μου φαίνονται τέρμα άκυρες οι εκτιμήσεις αυτές τουλάχιστον για 3ο πεδίο.
 

Teorer

Νεοφερμένος

Ο Teorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπέρα, έχοντας μαζέψει 16308 μόρια στις πανελλήνιες 2021, λέτε να περάσω στην δεύτερη μου επιλογή που είναι η πληροφορικη και τηλεματική (Χαροκοπειο)? Πρώτη μου είναι η πληροφορικη στο ΠΑΠΕΙ αλλα με τις εκτιμήσεις βάσεων χλομό το βλέπω επομένως ας εστιάσω στην δεύτερη μου επιλογή. Την βάση της σχολής κατά 99% πιστεύω την πιάνω όμως επειδή πρόκειται για μια μικρή σχολή που δέχεται γύρω στα 100 άτομα μόνο κάθε χρόνο και λαμβάνοντας υπόψιν ότι είναι δεύτερη στις προτιμήσεις μου και όχι πρώτη ("δηλαδή κάποιος που την δήλωσε πρώτη, προηγείται ακόμα και αν έγραψε λίγο χαμηλότερα από εμένα"), λέτε να περνάω? Ευχαριστώ!
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
("δηλαδή κάποιος που την δήλωσε πρώτη, προηγείται ακόμα και αν έγραψε λίγο χαμηλότερα από εμένα")
Όχι δα! Τα μόρια μετράνε και όχι η σειρά προτίμησης.

ςςεε.jpg


Ναι, είμαι σίγουρος 100%
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

Xaris

Νεοφερμένος

Ο Xaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πιστευει κανενας οτι μπορει ο παπαγιαννουλης να πεσει πιο κοντα απο τον στρατηγακη στις βασεις; Γιατι και περυσι μεσα ειχε πεσει
 

snowy

Νεοφερμένος

Η snowy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Υπάρχει καμία εκτίμηση για βιοιατρικων; Συγκεκριμένα για Αιγάλεω
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Πιστευει κανενας οτι μπορει ο παπαγιαννουλης να πεσει πιο κοντα απο τον στρατηγακη στις βασεις; Γιατι και περυσι μεσα ειχε πεσει
Και να έχουμε 4 ιατρικές με βάση 18.000; Επίσης ο συγκεκριμένος είπε κάτι για κτηνιατρική Θεσσαλίας με 16600... Χλωμό
 

Xaris

Νεοφερμένος

Ο Xaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Και να έχουμε 4 ιατρικές με βάση 18.000; Επίσης ο συγκεκριμένος είπε κάτι για κτηνιατρική Θεσσαλίας με 16600... Χλωμό
Ναι σε καποιες ολοι πεφτουν εξω, ουτως ή αλλος δεν κανουν εκτιμησεις για καθε σχολη ξεχωριστα αλλα για ολες μαζι. Εννοω αν πιστευει κανεις οτι μπορει να πεσει σε καποιες σχολες πιο κοντα απο τον στρατηγακη που κι αυτος εχει κανει τις υπερβολες του σε καποιες σχολες
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ναι σε καποιες ολοι πεφτουν εξω, ουτως ή αλλος δεν κανουν εκτιμησεις για καθε σχολη ξεχωριστα αλλα για ολες μαζι. Εννοω αν πιστευει κανεις οτι μπορει να πεσει σε καποιες σχολες πιο κοντα απο τον στρατηγακη που κι αυτος εχει κανει τις υπερβολες του σε καποιες σχολες
Εγώ στο χημικό πιστεύω ότι με απόκλιση 200-300 μόρια θα είναι πιο κοντά... Δεν πιστεύω τα σενάρια για τρελές αυξήσεις που λένε τύπου 1.500 μόρια ++
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Και όμως τείνω να πιστεύω ότι ό Παπαγιαννούλης είναι ορθότερος για το 3ο πεδίο, συγκριτικά με το 2019 τά παιδιά έγραψαν χειρότερα, εκτός από τό ταβάνι πάνω από 19000 μόρια που μιλάμε για διαφορά 40 ατόμων
Μετά τά 17500 τό 2019 τά άτομα ήταν περισσότερα πού έγραψαν καλά στα διάφορα διαστήματα μορίων
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
587FB951-0159-47AA-A85F-680CE64C44C7.jpeg
Οι περσινές εκτιμήσεις του Παπαγιαννούλη και η διαφορά απο τις πραγματικές βάσεις
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
μ

Στο 3ο πεδίο μου φαίνονται λίγο άκυρες οι βάσεις. Δηλαδή, την ιατρική Αλεξανδρούπολης την έχει κάτω από 18000, που δε νομίζω να φτάσει
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
View attachment 84318Οι περσινές εκτιμήσεις του Παπαγιαννούλη και η διαφορά απο τις πραγματικές βάσεις
Πέρυσι όντως έπεσε μέσα, αλλά φέτος; είναι δυνατόν η ιατρική Αλεξανδρούπολης να έχει βάση 17.800; Που πήγαν οι 1.196 αριστούχοι του πεδίου
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Πέρυσι όντως έπεσε μέσα, αλλά φέτος; είναι δυνατόν η ιατρική Αλεξανδρούπολης να έχει βάση 17.800; Που πήγαν οι 1.196 αριστούχοι του πεδίου
Πράγματι...ενώ θα με βολευαν τις θεωρώ εκτός τελείως ...η τελευταία ιατρική θα πάει ,18100 περίπου
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top