Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

orchidaceae

Νεοφερμένος

Η orchidaceae αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Συγγνωμη που ξαναρωταω αλλα εχω αγχωθει επειδη εδωσα 2η φορα πανελληνιες... Μετα τις τελευταιες εκτιμησεις με 17600 μορια να ελπιζω για κτηνιατρικη θεσσαλονικης ή οχι... Ευχαριστω εκ των προτερων οποιον μου απαντησει
Έχουν δημοσιευτεί νέες εκτιμήσεις;
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Και οι δυο σχολες συμφωνα με τους πολλαπλασιαστες μου φαινεται οτι ξεφευγουν ευτυχως απο το group των 150 επιλαχοντων ιατρων των 19000-19500 μοριων.

Βιοιατρικων Επιστημων Παδα και Μαιευτική Παδα στα 18500-18550 μορια και περιπου 200 μορια παρακατω τα εργαστηρια του Διπαε
Τελεια να σαι καλά , εγώ είμαι σε αυτό το γκρουπ επιλαχόντων 😂 δεν περνάω δυστυχώς
ελπιζω να πιάσω ένα από τα δυο του παδα για να μην χρειαστεί να φύγω εκτός Αθήνας γιατι θέλω να κάνω 10% ούτως η άλλως να πιάσω κάποια ιατρική
 

Xaris

Νεοφερμένος

Ο Xaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Και οι δυο σχολες συμφωνα με τους πολλαπλασιαστες μου φαινεται οτι ξεφευγουν ευτυχως απο το group των 150 επιλαχοντων ιατρων των 19000-19500 μοριων.

Βιοιατρικων Επιστημων Παδα και Μαιευτική Παδα στα 18500-18550 μορια και περιπου 200 μορια παρακατω τα εργαστηρια του Διπαε
Υπολογίζω μεγαλύτερη άνοδο, περίπου 18.900 (min) - 19.100 (max). Οι υποψήφιοι της κλίμακας 18.500 - 18.999 είναι διπλάσιοι φέτος.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Βγήκε επίσημη ανακοίνωση ότι τα πανεπιστήμια θα ανοίξουν είτε με πιστοποιητικό νοσηρής,εμβόλιο η rapid test!
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Βγήκε επίσημη ανακοίνωση ότι τα πανεπιστήμια θα ανοίξουν είτε με πιστοποιητικό νοσηρής,εμβόλιο η rapid test!
Για τους ανεμβολίαστους λέει θα πληρώνουν για εργαστηριακό test δύο φορές την εβδομάδα. Αα, τι καλά, πολύ δημοκρατικό κι αυτό... Αναρωτήθηκαν ποτέ αν θα μπορέσουν να τα βγάλουν πέρα οι φοιτητές, οι εκπαιδευτικοί αλλά και οι οικογένειές τους; Πάλι εμείς θα τους γεμίσουμε τα ταμεία, τα έσοδα που θα έχουν αποκτήσει από τον τουρισμό δεν επαρκούν; Πατήστε μας κι άλλο τον κάλο.:mad:
 
Τελευταία επεξεργασία:

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Για τους ανεμβολίαστους λέει θα πληρώνουν για εργαστηριακό test δύο φορές την εβδομάδα. Αα, τι καλά, πολύ δημοκρατικό κι αυτό... Αναρωτήθηκαν ποτέ αν θα μπορέσουν να τα βγάλουν πέρα οι φοιτητές, οι εκπαιδευτικοί αλλά και οι οικογένειές τους;:mad:
Τότε ας κάνουν τα εμβόλια:)
Δεν θα είναι ο μόνος περιορισμός:)
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Εμβολιαστειτε, νά πάρουμε τή ζωή μας πίσω, εμείς το κάναμε όλοι στην οικογένεια,οι γονείς μου και εμείς τα τέσσερα παιδιά
Η μητέρα μου είναι γιατρός, λέτε να θέλει το κακό μας;
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Βγήκε επίσημη ανακοίνωση ότι τα πανεπιστήμια θα ανοίξουν είτε με πιστοποιητικό νοσηρής,εμβόλιο η rapid test!
Το διάβασες από τα φοιτητικά νέα; Δε βλέπω κάποια επίσημη ανακοίνωση στο σάιτ του υπουργείου. Μόνο για την πρωτοβάθμια λέει.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τότε ας κάνουν τα εμβόλια:)
Δεν θα είναι ο μόνος περιορισμός:)
Ο εμβολιασμός είναι προσωπική επιλογή του καθενός, έχει την ελευθερία να υποβληθεί στη διαδικασία, καθώς και να την αρνηθεί. Ας μην θίγουμε πάλι το θέμα, γιατί αρκετό διχασμό και φανατισμό έχει σπείρει.
Εξάλλου, το συγκεκριμένο νόσημα, που οφείλεται σε ιό, είναι αερογενές και η εξάλειψή του, όπως και των υπόλοιπων νοσημάτων της κατηγορίας (π.χ. γρίπη), είναι αδύνατη, όσο μεγάλο και να' ναι το «τείχος ανοσίας».
 
Τελευταία επεξεργασία:

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εμβολιαστειτε, νά πάρουμε τή ζωή μας πίσω, εμείς το κάναμε όλοι στην οικογένεια,οι γονείς μου και εμείς τα τέσσερα παιδιά
Η μητέρα μου είναι γιατρός, λέτε να θέλει το κακό μας;
Μπορεί να βγαίνουμε λίγο εκτός θέματος αλλά νταξ.
Εγώ εμβολιασμενος είμαι, όπως και όλη μου η οικογένεια, αλλά γνωρίζω γιατρούς και βιολόγους οι οποίοι αφενός συνιστούν να εμβολιαστεί ο κόσμος, αφετέρου δε ανησυχούν για τις ενδεχόμενες μακροπρόθεσμες επιπτώσεις του εμβολίου. (Αν υπαρχ(ξ)ουν)
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
To θεμα ο εμβολιασμος να μην γινει εκβιαστικος.. οπως εγινε στην αδερφη μου (φαρμακοποιος) το εμβολιο το απεφευγε καθως εχει καποιες πολυ σοβαρες αλλεργειες ομως απο το υπουργειο ηρθε η οδηγια οτι αν δεν εχει εμβολιαστει μεχρι τον Σεπτεμβριο θα της δωθει ενας μηνας αδεια ανευ αποδοχων και αν δεν το κανει θα απολυθει :) .. προφανως αναγκαστηκε να το κανει με πεταλουδα μενωντας στο εμβολιαστικο κεντρο κανα 45 λεπτο μετα απο καθε δοση :)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

Des

Νεοφερμένος

Η Des αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα,Χημικων Μηχανικων Πατρας 16400-16450.
Ελπιζω και χαμηλοτερα υπο την επιδραση της νεας σχολης χημικων μηχανικων χανιων.
Σε ευχαριστω Γιαννη για το χρονο και τη διαθεση να ασχοληθεις. Καλη δυναμη τυχη και προοδο να εχεις.
 

mar1a

Νεοφερμένος

Η mar1a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μήπως έχει δει κανείς τι θα γίνει με κοινωνιολογία και λατινικά του χρόνου; Όσοι ξαναδώσουν, θα δώσουν κοινωνιολογία ή θα αναγκαστούν να μάθουν λατινικά;

Άντε να βγουν οι βάσεις παιδιά, να πάμε εκεί που θέλουμε!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Μήπως έχει δει κανείς τι θα γίνει με κοινωνιολογία και λατινικά του χρόνου; Όσοι ξαναδώσουν, θα δώσουν κοινωνιολογία ή θα αναγκαστούν να μάθουν λατινικά;

Άντε να βγουν οι βάσεις παιδιά, να πάμε εκεί που θέλουμε!
Δεν εχει ανακοινωθει ακομα κατι σχετικο για ποιο μαθημα θα δωσουν οι αποφοιτοι .
Θα περιμενουμε, τωρα η υπουργος εχει δουλεια ,διορίζει και απειλεί τους δασκαλους.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top