Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ρε παιδιά? Εγώ πότε ξεγράφομαι από την άλλη σχολή? Έπρεπε να το γράψω κάπου? Στο μηχανογραφικό? Δεν το έγραψα
Στην εγγραφή θα ξεγραφτεις, το μηχανογραφικο δεν έχει καμία σχέση
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
@γιαννης_00 κανείς και για επαλ προβλέψεις 🤣 ??
Κατι λιγα.
Οι εκτιμισεις σε σχολες επαλ που περνουν 6-10 παιδια και ειναι σε περιοχη συνωστισμου υψηλων μοριων ειναι αδυνατες.
Σε μεγαλυτερες σχολες με χαμηλοτερο ενδιαφερον κατι γινεται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

γιαννης_00 πολλές καλημέρες και ευχαριστούμε πολύ για τον κόπο σου.

Μία εκτίμηση για Φιλοσοφίας Ιωάννινα? Και για Φιλολογίας Ρέθυμνο ?
Καλησπερα ,Φιλολογια Ρεθυμνο 8200-8300
Φιλοσοφια Ιωαννινα στα ιδια , στο ελαχιστο χαμηλο του 1ου πεδιου 8200-8300
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε παιδιά? Εγώ πότε ξεγράφομαι από την άλλη σχολή? Έπρεπε να το γράψω κάπου? Στο μηχανογραφικό? Δεν το έγραψα
Οταν με το καλο μπεις στην νεα σχολη θα αποφασισεις αν τελικα σου κανει.
Αν σου κανει θα προχωρησεις στην διαδικασια ηλεκτρονικης εγγραφης για την νεα σχολη με την διαδικασια που ξερεις κατα μεσα σεπτεμβρη. Εκει θα τικαρεις ενα τετραγωνακι που λεει διαγραψτεμαι απο την ταδε σχολη που ειναι γραμμενη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πότε θά ξεκινήσουν οι μεταγραφές, πότε θα βγουν τα αποτελέσματα, καλά Χριστούγεννα:santa:
Οι μετεγγραφες ειναι ενα αλλο ταρακουλο. Περυσι ειπαμε καλο μαρτη για να ολοκληρωθουν και να παρουν κωδικους στην αθηνα.

Καλησπερα Γιαννη
Καμια προβλεψη για Χημικων Μηχανικων Πατρας? 16250 μορια εχει ο γιος μου.
Καλησπερα,Χημικων Μηχανικων Πατρας 16400-16450.
Ελπιζω και χαμηλοτερα υπο την επιδραση της νεας σχολης χημικων μηχανικων χανιων.
 
Τελευταία επεξεργασία:

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καλησπερα ,Φιλολογια Ρεθυμνο 8200-8300
Φιλοσοφια Ιωαννινα στα ιδια , στο ελαχιστο χαμηλο του 1ου πεδιου 8200-8300
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλημέρα Γιάννη. Και η Φιλοσοφικών και Κοινωνικών Επιστημών Ρέθυμνο θα ειναι εως 8500? Η πιό πάνω πιστεύεις? ( πέρυσι 8400)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Καλημέρα Γιάννη. Και η Φιλοσοφικών και Κοινωνικών Επιστημών Ρέθυμνο θα ειναι εως 8500? Η πιό πάνω πιστεύεις? ( πέρυσι 8400)
Η φιλοσοφια ρεθυμνου θα ειναι και αυτη στα χαμηλα του 1ου πεδιου 8200-8300.
 

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ειμαστε σε περιοδο εκπτωσεων και εχουμε και στατιστικα μοριων τωρα.
Εννοείται . το καταλαβα.
Ευχαριστώ και πάλι.

Αρα πιθανόν τώρα με τα νέα στοιχεία που εχεις, αλλάζει και η εκτίμηση για την 106 Ελληνική Φιλολογία Κομοτηνή (8300 το 2020))
 
Τελευταία επεξεργασία:

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Κατι λιγα.
Οι εκτιμισεις σε σχολες επαλ που περνουν 6-10 παιδια και ειναι σε περιοχη συνωστισμου υψηλων μοριων ειναι αδυνατες.
Σε μεγαλυτερες σχολες με χαμηλοτερο ενδιαφερον κατι γινεται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Για την βιοιατρικων και μαιευτική στο παδα περσυ οι βασεις τους ήταν 17955(36 θέσεις) και 17905(12 θέσεις)
εγω τις εβαλα με αυτήν σειρά στο μηχανογραφικό (μετά του δίπαε) αλλά από οτι κατάλαβα θα έχει αρκετή ζήτηση φέτος όποτε σίγουρα θα ανέβουν οι βάσεις τους . Με 19.010 λες να περνάω αμέσως βιοιατρικων ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Εννοείται . το καταλαβα.
Ευχαριστώ και πάλι.

Αρα πιθανόν τώρα με τα νέα στοιχεία που εχεις, αλλάζει και η εκτίμηση για την 106 Ελληνική Φιλολογία Κομοτηνή (8300 το 2020))
Κομοτηνη κομοτηνη, ξερεις πολλους να θελουν να πανε Κομοτηνη?
Αν εξαιρεσεις τους Νομικαριους που τους πανε με το ζορι ( για να φυγουν μετα), η Κομοτηνη δεν ειναι δηλοφιλης. Και σε εποχη ενδειας μοριων θα μεινει εκει που ηταν. Λες τα κομοτηνεζακια να εγραψαν τοσο καλα φετος και να την ανεβασουν? δεν το νομιζω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για την βιοιατρικων και μαιευτική στο παδα περσυ οι βασεις τους ήταν 17955(36 θέσεις) και 17905(12 θέσεις)
εγω τις εβαλα με αυτήν σειρά στο μηχανογραφικό (μετά του δίπαε) αλλά από οτι κατάλαβα θα έχει αρκετή ζήτηση φέτος όποτε σίγουρα θα ανέβουν οι βάσεις τους . Με 19.010 λες να περνάω αμέσως βιοιατρικων ?
Οπα, τα βιοιατρικα περνουν κοσμο ε ? Οι μαμές τιποτα, ολα τα φραγκα οι γυναικολογοι.
Σου εχω πει κατι για αυτες? αν ναι βαλτο να το ξαναδουμε επιστημονικως, αν οχι θα το δουμε απο την αρχη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Καλημέρα!! 🙂Με 15610 τι πιθανότητες έχω να περασω με το 4% πτδε εκπα, απθ, Βόλο η κοινωνική εργασία παδα; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Οπα, τα βιοιατρικα περνουν κοσμο ε ? Οι μαμές τιποτα, ολα τα φραγκα οι γυναικολογοι.
Σου εχω πει κατι για αυτες? αν ναι βαλτο να το ξαναδουμε επιστημονικως, αν οχι θα το δουμε απο την αρχη.
Χαχαχα σορρυ μόλις ξανά είδα ότι σε άλλο θέμα είχα ξανά ρωτήσει και το ξέχασα τελείως
αλλα όχι δεν είχες πει κατι άλλο για τις σχολές συγκεκριμένα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Χαχαχα σορρυ μόλις ξανά είδα ότι σε άλλο θέμα είχα ξανά ρωτήσει και το ξέχασα τελείως
αλλα όχι δεν είχες πει κατι άλλο για τις σχολές συγκεκριμένα
Ωραια θα τις περιποιηθουμε , μονο απο υγειας μπαινουν ετσι?

Για την βιοιατρικων και μαιευτική στο παδα περσυ οι βασεις τους ήταν 17955(36 θέσεις) και 17905(12 θέσεις)
εγω τις εβαλα με αυτήν σειρά στο μηχανογραφικό (μετά του δίπαε) αλλά από οτι κατάλαβα θα έχει αρκετή ζήτηση φέτος όποτε σίγουρα θα ανέβουν οι βάσεις τους . Με 19.010 λες να περνάω αμέσως βιοιατρικων ?
Και οι δυο σχολες συμφωνα με τους πολλαπλασιαστες μου φαινεται οτι ξεφευγουν ευτυχως απο το group των 150 επιλαχοντων ιατρων των 19000-19500 μοριων.

Βιοιατρικων Επιστημων Παδα και Μαιευτική Παδα στα 18500-18550 μορια και περιπου 200 μορια παρακατω τα εργαστηρια του Διπαε
 

Xaris

Νεοφερμένος

Ο Xaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Συγγνωμη που ξαναρωταω αλλα εχω αγχωθει επειδη εδωσα 2η φορα πανελληνιες... Μετα τις τελευταιες εκτιμησεις με 17600 μορια να ελπιζω για κτηνιατρικη θεσσαλονικης ή οχι... Ευχαριστω εκ των προτερων οποιον μου απαντησει
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Συγγνωμη που ξαναρωταω αλλα εχω αγχωθει επειδη εδωσα 2η φορα πανελληνιες... Μετα τις τελευταιες εκτιμησεις με 17600 μορια να ελπιζω για κτηνιατρικη θεσσαλονικης ή οχι... Ευχαριστω εκ των προτερων οποιον μου απαντησει
Πόσο την δίνει ο Στρατηγακης;
 

Xaris

Νεοφερμένος

Ο Xaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ο Στρατηγακης την εχει ανεβασει πολυ στα 17850 αλλα ολες οι αλλες εκτιμησεις απ οτι εχω δει τη δινουν 17600 - 17750 περιπου. Αξιζει να ελπιζω ή οχι;
Εγώ δυστυχώς πιστεύω ότι θα είναι 17700-17800
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top