Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Καλησπερα, 12 παιρνει φετος και 12 επαιρνε παντα, δεν ειναι το θεμα μας αυτο, δεν επηρεάζει αυτο τις βασεις φετος.
Δεν θυμαμαι ακριβως τι σου ειπα ( δεν βοηθας και εσυ) αλλα τα πολλα παραπανω μορια σου υπερκαλυπτουν την οποια αυξηση απο καλυτερο γραψιμο.

Την δημοφιλια σχολης στο κυκλο επαλ φοβαμαι. Μεχρι τωρα ειναι πολυ χαμηλη,
ειχε ομως ενα πεταγμα 2600 μοριων μεταξυ 2019 και 2020. Εκτιμω οτι αυτο δεν θα επαναληφθεί φετος διοτι αυτα τα φαινομενα δεν επαναλαμβανονται συνεχεια.
Αρα μου λες οτι περνάω κατα κάποιο τρόπο;😊
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
ετσι λεω, γιατι θελεις την σχολη κοινωνικων λειτουργων? ( δεν ειναι υποχρεωτικο

ετσι λεω, γιατι θελεις την σχολη κοινωνικων λειτουργων? ( δεν ειναι υποχρεωτικο να πεις, αμα θες)
Γιατι μου τραβάνε πολύ το ενδιαφέρον τα μαθήματα για αρχή δεν ξερω πως θα ειναι απο κοντά παντως με ελκυουνπερισσότερο απο οτι διοίκηση και οικονομικα
Επίσης θα ήθελα να το εξελιξω και να το συνδυάσω μεσω μεταπτυχιακών εργοθεραπιας ψυχολογίας κατι τετιο
Πιστεύεις Εκανα καλη επιλογη;
Εχεις γνώμη για την σχολη αποκατάσταση κτλπ
Θελω ειλικρινής γνώμη 😆🙂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Γιατι μου τραβάνε πολύ το ενδιαφέρον τα μαθήματα για αρχή δεν ξερω πως θα ειναι απο κοντά παντως με ελκυουνπερισσότερο απο οτι διοίκηση και οικονομικα
Επίσης θα ήθελα να το εξελιξω και να το συνδυάσω μεσω μεταπτυχιακών εργοθεραπιας ψυχολογίας κατι τετιο
Πιστεύεις Εκανα καλη επιλογη;
Εχεις γνώμη για την σχολη αποκατάσταση κτλπ
Θελω ειλικρινής γνώμη 😆🙂
Ο κοινωνικος λειτουργος ειναι βαρυ λειτουργημα και ασχοληται με την ανθρωπινη δυστηχια. Αποφυλακισμενους, παραβατικα παιδια, μανα που εχασε το παιδι της, γερους που δεν εχουν προστασια, χωρισμενους που μαλωνουν, παρατημενα παιδια και καθε τι τετοιο , Βαρυ το ψυχικο φορτιο. Και θες και μεσον να σε διωρισουν , διοτι μονο το δημοσιο εχει τετοια θεση.
Αμα δεν το αντεξεις πας και κανεις δημοσιες σχεσεις στα πολλα ξενοδοχεια του χωριου σου γιατι ξερεις να διαχειριζεσαι συμπεριφορες. Αλλα αν ειναι να κανεις αυτο γιατι να μην πας καλυτερα στα τουριστικα του ελμεπα? Κατα την αποψη μου η δουλεια αυτη οπως και η νοσηλευτικη , η ειδικη αγωγη κλπ κανουν φιτ σε ειδικα χαρισματικους ανθρωπους και οχι στους κατοχους πολλων μοριων.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ο κοινωνικος λειτουργος ειναι βαρυ λειτουργημα και ασχοληται με την ανθρωπινη δυστηχια. Αποφυλακισμενους, παραβατικα παιδια, μανα που εχασε το παιδι της, γερους που δεν εχουν προστασια, χωρισμενους που μαλωνουν, παρατημενα παιδια και καθε τι τετοιο , Βαρυ το ψυχικο φορτιο. Και θες και μεσον να σε διωρισουν , διοτι μονο το δημοσιο εχει τετοια θεση.
Αμα δεν το αντεξεις πας και κανεις δημοσιες σχεσεις στα πολλα ξενοδοχεια του χωριου σου γιατι ξερεις να διαχειριζεσαι συμπεριφορες. Αλλα αν ειναι να κανεις αυτο γιατι να μην πας καλυτερα στα τουριστικα του ελμεπα? Κατα την αποψη μου η δουλεια αυτη οπως και η νοσηλευτικη , η ειδικη αγωγη κλπ κανουν φιτ σε ειδικα χαρισματικους ανθρωπους και οχι στους κατοχους πολλων μοριων.
Εμμ τι να πω τωρα το εχω ηδη δηλωσει τουριστικά εχω βάλει 2ο
Δεν ξερω και με ειχε ενθουσιασει η ιδέα αλλα δεν ξερω τι θα συναντήσω
Εγώ ήθελα διοίκηση αλλα αλλαξε γνώμη η καθηγητρια μ και τελικά ηθελα και εγω
Αλλα δεν ξερωω🙃
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αλλα σκευτομαι οτι τουριστικά κανω αργότερα και σε κάποιο MBS ενω αυτες τις γνώσεις κοινωνικού λειτουργού μονο απο πανεπηστιμιο θαβτις παρω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Εμμ τι να πω τωρα το εχω ηδη δηλωσει τουριστικά εχω βάλει 2ο
Δεν ξερω και με ειχε ενθουσιασει η ιδέα αλλα δεν ξερω τι θα συναντήσω
Εγώ ήθελα διοίκηση αλλα αλλαξε γνώμη η καθηγητρια μ και τελικά ηθελα και εγω
Αλλα δεν ξερωω🙃
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αλλα σκευτομαι οτι τουριστικά κανω αργότερα και σε κάποιο MBS ενω αυτες τις γνώσεις κοινωνικού λειτουργού μονο απο πανεπηστιμιο θαβτις παρω
Ναι σωστα τα λες, ε καλα , πηγαινε να δεις και αμα σ'αρεσει κατσε, Αμα δεν σ'αρεσει κανεις 10% του χρονου για διοικηση. Αμα σ'αρεσει κανεις ενα μεταπτυχιακο στην τουριστικη διοικηση και παλι οκ εισαι.

Τωρα για αυτο που ειπες μεταπτυχιακο σε εργοθεραπεια ή ψυχολογια ? Ιδεα δεν εχω ειναι προχω για μενα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υ
Και τις 3 τις εχεις
Βολος οχι πανω απο 16.500, εδω ειμαστε λιγο οριακα λογω αποτυχιας απθ-εμπ απο το σχεδιο.
Ιωαννινα οχι πανω απο 14.200-14.400
Χανια οχι πανω απο 13.900-14.000 , ισως να υπαρξουν κενες θεσεις
Καλα αυτη την αυτοκτονια της ξανθης δεν την καταλαβα. 10 παιδια θα παρει. Μηπως ειναι δακτυλος για να κλεισει?
Υπάρχει αρχιτεκτονική στην Ελλάδα έτσι όπως την έχουν κάνει?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Υ

Υπάρχει αρχιτεκτονική στην Ελλάδα έτσι όπως την έχουν κάνει?
Τι εχει καλη ειναι, τα σπιτια τα τελευταια χρονια ωραια ειναι.
Ειδαμε και τα καλα των εξω, καθε φορα που περναω απο το Νιαρχος μουρχεται να ριξω μουτζα, οι μπεταζτηδες, ντουβαρι ρε παιδι μου.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Καλημέρα,μα τι αργά περνάν οι μέρες του Αυγούστου:help::rolleyes:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Καλημέρα,μα τι αργά περνάν οι μέρες του Αυγούστου:help::rolleyes:
Καλημερα, πραγματι πολυ αργα, Οτι επιθυμεις πολυ δεν ερχεται γρηγορα.
2,5 εβδομαδες μεινανε.
Ε τι νομιζεις ,μετα τις βασεις τα ιδια παλι , εντε ρε παιδι μου ποτε θα ανακοινωσουν εγραφες, και ματα παλι , αντε ποτε η γραμματεια θα ζητησει τα χαρτια, και ξαναματα παλι, ποτε θα δωσουν κωδικους?
Η ευτυχία ερχεται οποτε αυτη θελει.
 

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
γιαννης_00 πολλές καλημέρες και ευχαριστούμε πολύ για τον κόπο σου.

Μία εκτίμηση για Φιλοσοφίας Ιωάννινα? Και για Φιλολογίας Ρέθυμνο ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

Ελεν

Νεοφερμένος

Η Ελεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλημέρα!! Φέτος έγραψα πανελλήνιες και συγκέντρωσα 16021 μόρια . Ενδιαφέρομαι για χημικό Ιωαννίνων τι ελπίδες έχω.....
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Καλημερα, πραγματι πολυ αργα, Οτι επιθυμεις πολυ δεν ερχεται γρηγορα.
2,5 εβδομαδες μεινανε.
Ε τι νομιζεις ,μετα τις βασεις τα ιδια παλι , εντε ρε παιδι μου ποτε θα ανακοινωσουν εγραφες, και ματα παλι , αντε ποτε η γραμματεια θα ζητησει τα χαρτια, και ξαναματα παλι, ποτε θα δωσουν κωδικους?
Η ευτυχία ερχεται οποτε αυτη θελει.
Πότε θά ξεκινήσουν οι μεταγραφές, πότε θα βγουν τα αποτελέσματα, καλά Χριστούγεννα:santa:
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Παιδιά την μεθεπόμενη βδομάδα βγαίνουν οι βάσεις;;
 

ikigai

Νεοφερμένος

Ο ikigai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

Des

Νεοφερμένος

Η Des αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα Γιαννη
Καμια προβλεψη για Χημικων Μηχανικων Πατρας? 16250 μορια εχει ο γιος μου.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top