Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
@γιαννης_00 πλιζ έχεις καμία εκτίμηςη για βιολογία Κρήτης ;
να την δουμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@γιαννης_00 πλιζ έχεις καμία εκτίμηςη για βιολογία Κρήτης ;
Βιολογικο κρητης 16900-16950 μορια (15900 περυσι)
 
Τελευταία επεξεργασία:

gk214

Νεοφερμένος

Ο gk214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Ίσως κινηθούν φέτος περισσότεροι προς αστυφυλακων και στρατό,ο Στρατηγάκης την δίνει 15400.
Τα 400 άτομα ίσως ήταν γιατί τους βόλευαν και οι ημερομηνίες των Κπε περισσότερο.
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ίσως κινηθούν φέτος περισσότεροι προς αστυφυλακων και στρατό,ο Στρατηγάκης την δίνει 15400.
Τα 400 άτομα ίσως ήταν γιατί τους βόλευαν και οι ημερομηνίες των Κπε περισσότερο.
Καλά αυτό με το πκε το προσπερνάω γιατί δεν είναι επιχείρημα για +400 άτομα.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ο Πάτσης φέτος δεν έδωσε εκτιμήσεις, ξέρετε γιατί;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Ναι το 2019 στην αδερφή μου είχε πέσει πολύ κοντά μου είπε η μητέρα μου,και πέρσι είχε δώσει αλλά φέτος δεν βρήκα τίποτα
μαλιστα.. ισως να βαρεθηκε το βρισιμο, ποιος ξερει?
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Devilshjoker

Νεοφερμένος

Ο Devilshjoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εχοντας μαζεψει 13600 μορια μαζι με το ειδικο μαθημα και εχοντας δηλωσει μηχανογραφικο με πρωτη επιλογη χανια ποιες πιθανοτητες υπαρχουν να εισαχθω, καθως λογω της εβε του ειδικου μαθηματος ακουγεται πως αρκετοι αριστοι θα στραφουν στα γιαννενα και χανια με αποτελεσμα να φτασουν μεχρι και 15000 μορια η βαση οπως ανερτησε ο στρατηγακης εχοντας βεβαια αμφιβολιες πολλες για τη προβλεψη των βασεων στις αρχιτεκτονικες σχολες ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Εχοντας μαζεψει 13600 μορια μαζι με το ειδικο μαθημα και εχοντας δηλωσει μηχανογραφικο με πρωτη επιλογη χανια ποιες πιθανοτητες υπαρχουν να εισαχθω, καθως λογω της εβε του ειδικου μαθηματος ακουγεται πως αρκετοι αριστοι θα στραφουν στα γιαννενα και χανια με αποτελεσμα να φτασουν μεχρι και 15000 μορια η βαση οπως ανερτησε ο στρατηγακης εχοντας βεβαια αμφιβολιες πολλες για τη προβλεψη των βασεων στις αρχιτεκτονικες σχολες ;
Για χανια δεν κινδυνεύεις απο παραπανω μορια λογω καλυτερου γραψίματος αλλα μονο απο την ΕΒΕ. Εφοσον η ΕΒΕ στο επετρεψε εχεις πολυ καλες εως σιγουρες προυποθεσεις να μπεις. Θεωρω οτι τα χανια θα αφησουν κενες θεσεις.
 

Devilshjoker

Νεοφερμένος

Ο Devilshjoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Για χανια δεν κινδυνεύεις απο παραπανω μορια λογω καλυτερου γραψίματος αλλα μονο απο την ΕΒΕ. Εφοσον η ΕΒΕ στο επετρεψε εχεις πολυ καλες εως σιγουρες προυποθεσεις να μπεις. Θεωρω οτι τα χανια θα αφησουν κενες θεσεις.
Το θεμα μου ειναι αν ολοι οι μαθητες που εγραψαν για πατρα θεσαλλονικη αθηνα τα μορια αλλα οχι την εβε του ειδικου μαθηματος στραφουν στα γιαννενα και χανια που εχουν τον χαμηλοτερο συντελεστη. Σε αυτο το σεναριο αν ειναι παρα πολλα τα ατομα αυτα και δε δηλωσουν αλλες σχολες εκτος αρχιτεκτονικης θα εχει πολυ ζητηση και οι βασεις εκτιναχθουν στα γιαννενα και χανια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Το θεμα μου ειναι αν ολοι οι μαθητες που εγραψαν για πατρα θεσαλλονικη αθηνα τα μορια αλλα οχι την εβε του ειδικου μαθηματος στραφουν στα γιαννενα και χανια που εχουν τον χαμηλοτερο συντελεστη. Σε αυτο το σεναριο αν ειναι παρα πολλα τα ατομα αυτα και δε δηλωσουν αλλες σχολες εκτος αρχιτεκτονικης θα εχει πολυ ζητηση και οι βασεις εκτιναχθουν στα γιαννενα και χανια
Το προβλημα δεν ειναι οι λιγοι που δεν πιανουν την ΕΒΕ σχεδιου και δεν μπαινουν ΕΜΠ ΑΠΘ, αυτοι παντα υπηρχαν αλλα φετος ειναι πιο εξωφθαλμο . Αυτοι θα πιεσουν τα ταβανια του βολου και της πατρας και φτανουν μεχρι και γιαννενα , χανια δεν καταβαινουν. Το μεγαλο θεμα ειναι η όμορη σχολη της ξανθης με την χοντρη μ@λ@..α που εκανε με την ΕΒΕ και θα παρει 10 παιδια. Αυτοι που θα μεινουν εκτος ξανθης ειναι ιδιας δυναμικοτητας με σενα ,δεν τους φοβασαι και δεν νομιζω να εχουν ορεξη για χανια.
Στην περιοχη 10.000 -13.000 καθαρων μοριων ( εξω σχεδια) υπαρχει μεγαλη φτωχια επιτυχιων σε συγκριση με περυσι. Δεν εχεις να φοβασαι κατι ,κατα την εκτιμιση μου παντα.
 

Fofi

Νεοφερμένος

Η Fofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Οι πολιτικές επιστήμες απθ δείχνουν πτώση (σύμφωνα με τον στρατηγακη) τι γνώμη έχετε;
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Καλησπέρα γιαννη το ξερω εχουμε ξανα μιλήσει για αυτο
Αλλα ειδα οτι η κοινωνικη εργασια απο επαλ πέρνει 10 ατομα φετος και απογοητεύτηκα
Λεω σιγα μην είμαι μέσα στα αυτα τα 10
Αν και εχω μια αρκετα μεγαλη Διάφορα μορίων 1.900 απο οτι πέρυσι αλλα δεν ξέρω..
Εχεις καποια αποψη;
Θα εκτιμούσα να μου πεις την γνώμη σου και όποιος δηποτε άλλος ευχαριστώ!😊
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Καλησπέρα γιαννη το ξερω εχουμε ξανα μιλήσει για αυτο
Αλλα ειδα οτι η κοινωνικη εργασια απο επαλ πέρνει 10 ατομα φετος και απογοητεύτηκα
Λεω σιγα μην είμαι μέσα στα αυτα τα 10
Αν και εχω μια αρκετα μεγαλη Διάφορα μορίων 1.900 απο οτι πέρυσι αλλα δεν ξέρω..
Εχεις καποια αποψη;
Θα εκτιμούσα να μου πεις την γνώμη σου και όποιος δηποτε άλλος ευχαριστώ!😊
Καλησπερα, 12 παιρνει φετος και 12 επαιρνε παντα, δεν ειναι το θεμα μας αυτο, δεν επηρεάζει αυτο τις βασεις φετος.
Δεν θυμαμαι ακριβως τι σου ειπα ( δεν βοηθας και εσυ) αλλα τα πολλα παραπανω μορια σου υπερκαλυπτουν την οποια αυξηση απο καλυτερο γραψιμο.

Την δημοφιλια σχολης στο κυκλο επαλ φοβαμαι. Μεχρι τωρα ειναι πολυ χαμηλη,
ειχε ομως ενα πεταγμα 2600 μοριων μεταξυ 2019 και 2020. Εκτιμω οτι αυτο δεν θα επαναληφθεί φετος διοτι αυτα τα φαινομενα δεν επαναλαμβανονται συνεχεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Καλησπερα, 12 παιρνει φετος και 12 επαιρνε παντα, δεν ειναι το θεμα μας αυτο, δεν επηρεάζει αυτο τις βασεις φετος.
Δεν θυμαμαι ακριβως τι σου ειπα ( δεν βοηθας και εσυ) αλλα τα παραπανω μορια σου υπερκαλυπτουν την οποια αυξηση απο καλυτερο γραψιμο.

Την δημοφιλια σχολης στο κυκλο επαλ φοβαμαι. Μεχρι τωρα ειναι πολυ χαμηλη,
ειχε ομως ενα πεταγμα 2600 μοριων μεταξυ 2019 και 2020. Εκτιμω οτι αυτο δεν θα επαναληφθεί φετος διοτι αυτα τα φαινομενα δεν επαναλαμβανονται συνεχεια.
Αυτά συμβαίνουν και επαναλαμβάνονται μόνο στον τομέα υγείας - πρόνοιας - ευεξίας.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top