Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Καλησπερα Γιαννη!Με 15610 τι πιθανοτητες εχω με το 4% να περασω κοινωνικη εργασια παδα ή πτδε εκπα/απθ/βολου?
 

Lexii

Νεοφερμένος

Η Lexii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα. Κτηνιατρικη Καρδίτσας απίθανο να πέσει στα 17.100; Ο στρατηγακης τη δίνει 400 μόρια πάνω. Να ελπίζω η οχι; Ευχαριστώ σε όποιον απαντησειι
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Τζινα , Χημικό Κρητης, υπολογισμενο απο 3ο πεδιο 16050-16150

Διατηρω επιφυλαξη για χαμηλοτερη βαση αναλογα με το τι θα απορροφησει η νεα σχολη χημικων μηχανικων χανιων
Ευχαριστώ Γιάννη, και εγώ νομίζω οτι παίζεται, να μην καταφέρει να το πιάσει.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Καλησπερα Γιαννη!Με 15610 τι πιθανοτητες εχω με το 4% να περασω κοινωνικη εργασια παδα ή πτδε εκπα/απθ/βολου?
Καλησπερα μαρια.
Αυτη την ερωτηση νομιζω στην εχω απαντησει πολυ καιρο τωρα, ή κανω λαθος?

ΗΜΜΥ Βολος 16050-16150
Ημμυ Πατρα 16850-16900

Διατηρω επιφυλαξη και για τις δυο σχολες για χαμηλοτερη βαση λογω της ανερχομενης σχολης του Παδα ,Ηλεκτρολογων και Ηλεκτρονικων μηχανικων,
 

GTS

Νεοφερμένος

Ο GTS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Χημικό Ιωαννίνων --> 16.300 (14.775 περυσι)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Φαρμακευτικη ΕΚΠΑ 17700-17800 ( περυσι 17025)
Φαρμακευτικη ΑΠΘ 17650-17750 ( περυσι 16975)
Φαρμακευτικη Πατρα 17350-17400 ( περυσι 16725)
Ευχαριστώ! Ο Στρατηγάκης δινει
: Φαρμακευτική ΕΚΠΑ : 17850
Φαρμακευτική ΑΠΘ :17900
Φαρμακευτική Πάτρα: 17725
Τι πιστεύεις για αυτή τη πρόβλεψη ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Ο Στρατηγάκης δινει
: Φαρμακευτική ΕΚΠΑ : 17850
Φαρμακευτική ΑΠΘ :17900
Φαρμακευτική Πάτρα: 17725
Τι πιστεύεις για αυτή τη πρόβλεψη ;
μπα..δεν νομιζω οτι θελω να σχολιασω τον στρατηγακη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα. Κτηνιατρικη Καρδίτσας απίθανο να πέσει στα 17.100; Ο στρατηγακης τη δίνει 400 μόρια πάνω. Να ελπίζω η οχι; Ευχαριστώ σε όποιον απαντησειι
ακριβώς τα ίδια μόρια έχω συγκεντρώσει… να απαντήσει κάποιος υπεύθυνα για να μην πω χαζομάρα
 

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Maria@2000

Νεοφερμένος

Η Maria@2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ημμυ Πατρα 16850-16900

Διατηρω επιφυλαξη και για τις δυο σχολες για χαμηλοτερη βαση λογω της ανερχομενης σχολης του Παδα ,Ηλεκτρολογων και Ηλεκτρονικων μηχανικων,
Σε ευχαριστώ πολύ γιαννη_00! Οπότε με 16420 μόρια είμαστε να το γιορτάσουμε με τσίπουρα στο Βόλο!
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Παιδιά οι σχολές του 3ου θα ανέβουν μην περιμένετε πτώση μόνο σε αυτές που ναι κάτω από 13.000
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Γιαννη αρχοντα να σε ρωτησω τι σπουδαζεις? για ολα εχεις καλες απαντησεις μου κανει εντυπωση
Ευχαριστω για τον καλο σου λογο, προσπαθω για ηλεκτρολογος, 4ο εξαμηνο.
Η γιαγια μου λεει οτι οι ηλεκτρολογοι αλλαζουν λαμπες και ντρεπεται να το πει στο σουπερ μαρκετ.
Χαθηκε βρε παιδι μου να γινεις ενας μηχανικος ενας γιατρος?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Lexii

Νεοφερμένος

Η Lexii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
@γιαννης_00 μήπως θα μπορούσες πλιζ να κάνεις μια πρόβλεψη για κτηνιατρικη καρδιτσας;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
@γιαννης_00 μήπως θα μπορούσες πλιζ να κάνεις μια πρόβλεψη για κτηνιατρικη καρδιτσας;
Ειναι μικρουλα η σχολη και ειναι δυσκολο να την υπολογισεις ( 76 παιδια)
Οι αριθμοι μου βγανουν στα 17400-17450 μορια
σορρυ παιδια ,ευχομαι να ειμαι λαθος.
 

Lexii

Νεοφερμένος

Η Lexii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Οκκ ευχαριστώ πολύ. Απλώς μου φαινεται περίεργο η φαρμακευτική πατρας να βρίσκεται χαμηλότερα (στις προβλέψεις παντα)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Οκκ ευχαριστώ πολύ. Απλώς μου φαινεται περίεργο η φαρμακευτική πατρας να βρίσκεται χαμηλότερα (στις προβλέψεις παντα)
Ναι οξυμορο, Ισως ειναι και αδυναμια υπολογισμου για τους εξεις λογους.
1) η φαρμακευτικη πατρας ειναι διπλασια της κτηνιατρικης καρδιτσας
2) τα πακετα στατιστικων μοριων της περιοχης το 2020 ειχαν 200 παιδια ενω φετος ειναι γεματα με 350 παιδια, ( λιγοτερη αναλυση)
 

gk214

Νεοφερμένος

Ο gk214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
@γιαννης_00 πλιζ έχεις καμία εκτίμηςη για βιολογία Κρήτης ;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top