Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GTS

Νεοφερμένος

Ο GTS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα Γιάννη ! Αν μπορείς μια εκτίμηση για τις 3 φαρμακευτικές!!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
@γιαννης_00 κάποια εκτίμηση για Χημικό Ιωαννίνων;
Χημικό Ιωαννίνων --> 16.300 (14.775 περυσι)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα Γιάννη ! Αν μπορείς μια εκτίμηση για τις 3 φαρμακευτικές!!!
Φαρμακευτικη ΕΚΠΑ 17700-17800 ( περυσι 17025)
Φαρμακευτικη ΑΠΘ 17650-17750 ( περυσι 16975)
Φαρμακευτικη Πατρα 17350-17400 ( περυσι 16725)
 
Τελευταία επεξεργασία:

gk214

Νεοφερμένος

Ο gk214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καμία πρόβλεψη για βιολογία κρατήρας και Κρήτης ;
 

Maria@2000

Νεοφερμένος

Η Maria@2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
@γιαννης_00 Καλησπέρα! Που πιστεύεις θα κινηθεί η βάση εισαγωγής για Ημμυ Πάτρας και πόσο για Ημμυ Βόλου?
 

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Γεια σας και από μένα!

Συγκέντρωσα φέτος από το 3ο πεδίο 15600 μόρια.
Σύμφωνα με τις τελευταίες εκτιμήσεις του Στρατηγακη η Νοσηλευτική ΕΚΠΑ θα φτάσει τα 15775 μόρια.
Πιστευετε θα την πιάσω; Έχω αγχωθεί..
Σε τέτοιες οριακές καταστάσεις κανένας δεν είναι σε θέση να σου πει τι θα γίνει με σιγουριά. Αναγκαστικά θα περάσεις το καλοκαίρι με το σχετικό άγχος. Πήγαινε για μπανάκια να μην το σκέφτεσαι και θα το μάθεις οριστικά σε 3 εβδομάδες περίπου...
Που έχει αναρτηθεί ο τελικός πίνακας εισακτέων?
Ο θείος γουγλης είναι φίλος σου. Βάλε το "οριστικός αναλυτικός πίνακας εισακτεων" (ή κάτι παρόμοιο) και θα σου βγάλει πολλά εκπαιδευτικά links σχετικά.
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά καμία εκτίμηση για αξιωματικών ΕΛΑΣ? Μπορεί να ξεπεράσει τα 18700?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
@γιαννης_00 Καλησπέρα! Που πιστεύεις θα κινηθεί η βάση εισαγωγής για Ημμυ Πάτρας και πόσο για Ημμυ Βόλου?
Οκ, Θα τα δω. Τι μου θυμησες με την πατρα? ειχαμε ενα κοριτσι που παλευαμε περσι οκτωβρη μετεγγραφη για ημμυ πατρα , τελικα την πετυχαμε και την καλοδεχτηκανε.
Που ειναι εξαφανιστηκε? ζορια φαινεται να εχει η πατρα.
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Οκ, Θα τα δω. Τι μου θυμησες με την πατρα? ειχαμε ενα κοριτσι που παλευαμε περσι οκτωβρη μετεγγραφη για ημμυ πατρα , τελικα την πετυχαμε και την καλοδεχτηκανε.
Που ειναι εξαφανιστηκε? ζορια φαινεται να εχει η πατρα.
Γιάννηηηη εδώ είμαι! Χαίρομαι που με θυμάσαι!!Μου αρεσει που συνεχίζεις να βοηθάς κόσμο! Περσυ λόγω της μετεγγραφής δεν νοίκιασα Πατρα, Φέτος όμως το εκανα. Με καλοδεχήκανε όμως οπως τα λες πριν την μετεγγραφή διαδικτυακά και όλα καλά. Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά. Μια πρόβλεψη Χημικών Ηρακλείου μια φιλη μου με 16.100 θα το πιάσει?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Γιάννηηηη εδώ είμαι! Χαίρομαι που με θυμάσαι!!Μου αρεσει που συνεχίζεις να βοηθάς κόσμο! Περσυ λόγω της μετεγγραφής δεν νοίκιασα Πατρα, Φέτος όμως το εκανα. Με καλοδεχήκανε όμως οπως τα λες πριν την μετεγγραφή διαδικτυακά και όλα καλά. Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά. Μια πρόβλεψη Χημικών Ηρακλείου μια φιλη μου με 16.100 θα το πιάσει?
Βρε βρε καλωστηνε, Γιατι εξαφανιστηκες ? οταν σου ζητησα ενα κουτι λουκουμια πατρων στα ψεματα τοκανα. Συναδελφισα εχουμε καθηκον εδω, πρεπει να στεγασουμε τα αστεγα παιδακια. Θα δω την φιλη σου αλλα γιατι δεν παει χημικων μηχανικων χανια? ειναι του 3ου?
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Βρε βρε καλωστηνε, Γιατι εξαφανιστηκες ? οταν σου ζητησα ενα κουτι λουκουμια πατρων στα ψεματα τοκανα. Συναδελφισα εχουμε καθηκον εδω, πρεπει να στεγασουμε τα αστεγα παιδακια. Θα δω την φιλη σου αλλα γιατι δεν παει χημικων μηχανικων χανια? ειναι του 3ου?
Γιάννη και λουκούμια και οτι θες να σε κερασω. Η φιλη μου ναι είναι του 3ου πεδίου. Ομολογώ φέτος οτι εχω τρομάξει με ΕΒΕ και όλα αυτά. Ευελπιστώ φέτος να δουμε τις σχολές μας απο κοντά γιατι εγω δεν ξερω ουτε κατα που πέφτει στην Πατρα. Νοικιασα ομως και περιμένω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Γιάννη και λουκούμια και οτι θες να σε κερασω. Η φιλη μου ναι είναι του 3ου πεδίου. Ομολογώ φέτος οτι εχω τρομάξει με ΕΒΕ και όλα αυτά. Ευελπιστώ φέτος να δουμε τις σχολές μας απο κοντά γιατι εγω δεν ξερω ουτε κατα που πέφτει στην Πατρα. Νοικιασα ομως και περιμένω
Καλα εκανες και νοικιασες για να προλαβεις. Θα ανοιξουν τον οκτωβρη, ειδικα το δικο σου που ειναι προσκείμενο. Κανα μαθημα περασες?
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Καλα εκανες και νοικιασες για να προλαβεις. Θα ανοιξουν τον οκτωβρη, ειδικα το δικο σου που ειναι προσκείμενο. Κανα μαθημα περασες?
Περασα Γιαννη 5 στο α εξάμηνο και 4 (τεμπέλιασα, βαρεθηκα ρουτινιασα )στο β εξάμηνο.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Περασα Γιαννη 5 στο α εξάμηνο και 4 (τεμπέλιασα, βαρεθηκα ρουτινιασα )στο β εξάμηνο.
Ρε περνατε καλααααα στην πατρα, ακου 5 στο 1ο το στραβαδι. Μπραβω αστερι εισαι, εχει θεση και για μενα?
Τωρα τον σεπτεμβρη θα τα ξεπαστρεψεις ολα .
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ρε περνατε καλααααα στην πατρα, ακου 5 στο 1ο το στραβαδι. Μπραβω αστερι εισαι, εχει θεση και για μενα?
Τωρα τον σεπτεμβρη θα τα ξεπαστρεψεις ολα .
χαχαχα μακαρι Γιαννη μου! Τον Οκτώβριο θα παω στο νεο μου σπιτι!! την εξεταστική θα την δωσω απο το πατρικο μου. Οσο για σενα μια χαρα εισαι εκει που εισαι
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
@γιαννης_00 οι εκτιμήσεις του στρατηγάκη για τις κτηνιατρικές σας φαίνονται νορμάλ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Γιάννη θυμήσου και το Χημικο Κρήτης ,και τα 16.100 της φίλης μου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Γιάννη θυμήσου και το Χημικο Κρήτης ,και τα 16.100 της φίλης μου
Κατσε τζινα , επεσε δουλεια , κουλ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@γιαννης_00 οι εκτιμήσεις του στρατηγάκη για τις κτηνιατρικές σας φαίνονται νορμάλ;
Εγω την υπολογισα ως κτηνιατρικη απθ 17600-17700
Ο Στρατηγακης την υπολογιζει στα 17850.
Δεν ξερω την μεθοδο του στρατηγακη και δεν θα μπορουσα να την ξερω.
Εγω χρησιμοποιω την μεθοδο του υπολογιστη του υπαιθ για τις υψηλοβαθμες.
Θεωρω οτι οι προτιμισεις θα ειναι οι ιδιες ,γνωριζω εισακτεους σχολης και αρχιζω απο τα 20000 μορια να μοιραζω κεφαλια και μορια και οπου γεμισει απο ατομα εκει σταματουν και τα μορια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Τζινα , Χημικό Κρητης, υπολογισμενο απο 3ο πεδιο 16050-16150

Διατηρω επιφυλαξη για χαμηλοτερη βαση αναλογα με το τι θα απορροφησει η νεα σχολη χημικων μηχανικων χανιων
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top