Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Παιδιά εντάξει στα σώματα ασφαλείας και στις στρατιωτικές απλά έβαλε ένα νούμερο δεν ασχολήθηκε καν με εισακτεους σίγουρα! αξιωματικών κάτω από 18 και αστυφυλάκων στο 13+ ότι να ναι
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά εντάξει στα σώματα ασφαλείας και στις στρατιωτικές απλά έβαλε ένα νούμερο δεν ασχολήθηκε καν με εισακτεους σίγουρα! αξιωματικών κάτω από 18 και αστυφυλάκων στο 13+ ότι να ναι
Μου είπε ότι τα σώματα ασφαλείας με τις ίδιες θέσεις θα έμεναν σταθερά. Αλλά λόγω μείωσης θέσεων δεν μπορεί να ξέρει τι αύξηση θα έχουν
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Αρκετές βάσεις μου φαίνονται αντιφατικές
Περιμένω την άποψη του Γιάννη
 

Teorer

Νεοφερμένος

Ο Teorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπέρα φίλοι μου, η περσινή βάση εισαγωγης του τμήματος Πληροφορικής στο ΠΑΠΕΙ ήταν 16.150, φέτος στις πανελλήνιες συγκέντρωσα 16.308, έχοντας βάλει το τμήμα ως πρώτη επιλογή, λέτε να εισαχθώ ή αναμένεται καμία τρελή άνοδος? Οποιαδήποτε πρόβλεψη θα μου ήταν χρήσιμη, ευχαριστώ!!
 

GTS

Νεοφερμένος

Ο GTS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπερα ! Με 17850 εσεις πιστεύετε οτι εχω πιθανοτητες για οδοντιατρικη ΑΠΘ;
 

angies

Νεοφερμένος

Η angies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Υπάρχουν εκτιμήσεις για στρατιωτικές σχολές και σώματα ασφαλείας (ΕΠΑΛ) γιατί δεν έχω βρει κάτι;
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Υπάρχουν εκτιμήσεις για στρατιωτικές σχολές και σώματα ασφαλείας (ΕΠΑΛ) γιατί δεν έχω βρει κάτι;
Προς τα πανω;
Εμένα πάντως προς τα πάνω μου φαίνονται τσιμπημένες .τις έχει εκτιμήσει με πολύ άνοδο .θα δούμε βέβαια σε λίγες μέρες
 

stefanosssx3

Νεοφερμένος

Ο stefanosssx3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

stefanosssx3

Νεοφερμένος

Ο stefanosssx3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Κάποια στιγμή θέλω να μιλήσω και εγώ με τον Γιάννη για την σχολή που με ενδιαφέρει τι προβλέπει 😂
 

FRT

Νεοφερμένος

Η FRT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παρόλα αυτά παιδιά ο Στρατηγάκης το 2018 και το 2019 έπεσε πολύ κοντά στις βάσεις ( με διαφορά 100-150 μόρια σε κάποιες σχολές). Έχουν μια εγκυρότητα λοιπόν οι εκτιμήσεις αυτές αλλά σίγουρα δεν είναι οι τελικές βάσεις
Πέρυσι στις οικονομικές σχολές κυρίως εκτός Αθηνών έπεσε πολύ εξω
 

paulkin94

Νεοφερμένος

Ο paulkin94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καλησπέρα φίλοι μου, η περσινή βάση εισαγωγης του τμήματος Πληροφορικής στο ΠΑΠΕΙ ήταν 16.150, φέτος στις πανελλήνιες συγκέντρωσα 16.308, έχοντας βάλει το τμήμα ως πρώτη επιλογή, λέτε να εισαχθώ ή αναμένεται καμία τρελή άνοδος? Οποιαδήποτε πρόβλεψη θα μου ήταν χρήσιμη, ευχαριστώ!!
Πιθανότατα όχι αλλά έχεις ελπίδες. Λένε πως τα υψηλόβαθμα τμήματα του 4ου πεδιου θα ανέβουν 250-300 μόρια.
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Επειδη εγω ημουν στο 2ο πεδιο, μεταφερω την απορια του φιλου μου αν σας φαινεται υψηλη αυτη η βαση για την πιο χαμηλη ιατρικη;
Με βάση την κλιμάκωση των μορίων όλες οι εκτιμήσεις βάζουν την Ιατρική λίγο υψηλότερα του 2019 και λίγο χαμηλότερα του 2018...Οπότε αν σκεφτείς ότι το 2019 ήταν στα 18.123 η βάση, το 18.125 δεν είναι και τόσο υψηλό
 

fenia

Νεοφερμένος

Η fenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δε μου ανοίγει το λινκ με τις εκτιμήσεις.. Θα μπορουσε κάποιος να μου πει απο που ξεκινανε ΣΜΥ ΚΑΙ ΣΜΥΝ🤔🤔🤔
Σας ευχαριστω πολυ
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Δε μου ανοίγει το λινκ με τις εκτιμήσεις.. Θα μπορουσε κάποιος να μου πει απο που ξεκινανε ΣΜΥ ΚΑΙ ΣΜΥΝ🤔🤔🤔
Σας ευχαριστω πολυ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

B3C46C7B-2C37-4443-BA89-F0D213316632.jpeg
 

fenia

Νεοφερμένος

Η fenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top