Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
καλα η αρχιτεκτονική της ξανθης μου φαινεται θα κλείσει γιατι δε πρόκειται να μπει κανεις με τους συντελεστές που εβαλε lol
εννοοεις στο σχεδιο? ειναι γενικο το θεμα νομιζω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οι σχολές στο δεύτερο πεδιο που είχαν βαση γύρω στο 10 πέρυσι θα ανέβουν πολυ;
λιγο πανω λιγο κατω , εκτος και η σχολη εχει καποιο αλλο λογο να ανεβει αρκετα και υπαρχουν τετοιες σχολες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

calliope

Νεοφερμένος

Η calliope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
εννοοεις στο σχεδιο? ειναι γενικο το θεμα νομιζω
Screenshot_2021-07-19-17-29-22-560_com.android.chrome.jpg
ε ναι αφου ζηταει 17+ στο γραμμικο σχεδιο λιγο τρελο δεν ειναι;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.
Μετά το τέλος του μαρτυρίου με την αργοπορία ανακοίνωσης των ΕΒΕ απο το υπουργείο, προκύπτουν κάποια θέματα για όλους τους χαμηλόβαθμους μαθητές (που πέρασαν μέν την ΕΒΕ, με λίγα μόρια δε)
1) Υπάρχει στατιστικό πχ. στο 1ο πεδίο πόσοι ειναι υποψήφιοι και ταυτόχρονα ποσοι θα είναι επιτυχόντες, και ίσως (αν μπορούμε να συμπεράνουμε) ποσοι εχουν περάσει την ΕΒΕ,και σε συνδυασμό με την διαστρωμάτωση των μορίων?
Αυτό θα ήταν ένα βοήθημα για τους ειδικούς εδω στο νήμα(και τους ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο τους) ετσι ωστε να δούμε να θα υπάρχουν βάσεις πχ στις 8000 ή στις 8200 ή στις 8500?

Και i ενα δευτερο ερώτημα. Βλέπετε να υπάρχει περίπτωση οι βάσεις (ας πουμε οι χαμηλόβαθμες) να ειναι σχετικά συγκρίσιμες με τις βάσεις του 2020? και οχι του 2019 που λένε αλλού και που είναι πολύ μεγαλύτερες του 2020-για τα χαμηλόβαθμα τμήματα μιλάω πάντα
 

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
επιτελους , ανοιξε το μηχανογραφικο
 

Ηρω03

Νεοφερμένος

Η Ηρω03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλα μιλάμε χαμός μπορώ να δηλώσω απο Ηλεκτρολόγων μεχρι αξιωματικών αστυνομίας και δε μπορώ ευελπίδων οπλα σωματα λόγω εβε σχολής θα τρελαθούμε
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλα μιλάμε χαμός μπορώ να δηλώσω απο Ηλεκτρολόγων μεχρι αξιωματικών αστυνομίας και δε μπορώ ευελπίδων οπλα σωματα λόγω εβε σχολής θα τρελαθούμε
Άνοιξε? Συγγνώμη τέτοια ώρα άνοιξε?
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υποβολή μηχανογραφικού δελτίου (Μ.Δ.) για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και παράλληλου μηχανογραφικού δελτίου (Π.Μ.Δ.) για εισαγωγή στα ΔΙΕΚ, έτους 2021

 

Cortes

Νεοφερμένος

Η Cortes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
έχω μια φίλη η οποία έγραψε 15.500 στο 3ο πεδίο και θέλει χημικό (όχι Καβάλα). Καμία πρόταση στο τι να δηλώσει μετά γιατί μάλλον δεν περνάει;
 

gk214

Νεοφερμένος

Ο gk214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Τα παιδιά τα οποία δεν είναι σίγουρα για την επιλογή και τη σειρά των σχολών τους για το μηχανογραφικο πιστεύετε είναι καλύτερα να το κάνουν με το φροντιστήριο; Εγώ προσωπικά επειδή ζω σε επαρχία όπου δεν υπάρχει οργανωμένο φροντιστήριο έκανα διαδικτυακά σε κάποιο και η καθηγήτρια μου μού λέει να πάω εκεί για να το κάνουμε μαζί. Πιστεύετε αξίζει τον κόπο να ταξιδέψω για να το κάνω; Δεν είμαι σίγουρη για το τι θέλω αλλά δεν ξέρω και αν όντως θα μου προσφέρει κάτι.
να ταξιδεψεις και να εχεις και πολυ χρονο. Και αφου κανεις προχειρο να το συζητησεις με τους γονεις σου.
 

endosporia

Νεοφερμένος

Η endosporia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδιά, με 17.535 μόρια στο 3ο πεδίο, για ποιες σχολές υπάρχουν ελπίδες;
 

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά διάβασα οτι θα ανέβουν μεχρι και 500 μορια οι βασεις στην Πληροφορική. Γιατιιιιιι :cry_x::cry_x:
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Παιδιά, με 17.535 μόρια στο 3ο πεδίο, για ποιες σχολές υπάρχουν ελπίδες;
Οτι περυσι ηταν 18000+ και κατω μπαινει στο μικροσκοπιο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Από τότε που έβλεπαν αμερικςνικες ταινίες.

Τι είναι σαν εσένα που παρέστη λαϊκή να πάρεις πατάτες από το κυρ Μητσο
η λαικη αγορι μου ειναι πανεπιστημιο θεατρου, χρωματα, υποκριτικη , ηχοι, stand up commedy. Εχει και τα καλυτερα αυγα
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top