Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά είχε ο Ευκλείδης είχε προβλέψει ότι η Ιατρική Αλεξανδρούπολης θα είναι 18.100-18.200 (και μάλιστα πριν καν βγουν οι κλιμακωσεις των βαθμών).
Έτσι δεν είναι, Ευκλείδη;
ναι ειχα πει βαση του 19+-50 μορια και απλα περιμενα την κλιμακωση να το επιβεβαιωσω που επαληθευτηκε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μητσο με βελο
χααχχα καλα αμα γινει αυτο αλλαζω χωρα απο τωρα
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι ειχα πει βαση του 19+-50 μορια και απλα περιμενα την κλιμακωση να το επιβεβαιωσω που επαληθευτηκε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


χααχχα καλα αμα γινει αυτο αλλαζω χωρα απο τωρα
δυο χουντες μαζι
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Προς Νεφελη
Περυσι η θεατρικων εκπα ειχε 11125.
Φετος στο 1ο πεδιο εχουμε 950 παραπανω υποψηφιους
Στην περιοχη που κινηται η σχολη 11Κ-12Κ εχουμε περιπου 70 παραπανω παιδια τα οποια ειναι λιγα να επειρεασουν βασεις σε ενα ολοκληρο πεδιο.
Η σχολη οπως ξερεις καλυτερα δεν ειναι δημοφιλης και επιλεγεται απο συνειδητοποιημενους ανθρωπους προσφορας,
Εδω οι περσινες προτιμισεις
1626642593708.png

Κατα την αποψη μου η σχολη παιζει μεταξυ μικρης πτωσης και μικρης ανοδου.

Θεατρικων σπουδων ΕΚΠΑ 11050-11200.
Καλη επιτυχια
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Προς Νεφελη
Περυσι η θεατρικων εκπα ειχε 11125.
Φετος στο 1ο πεδιο εχουμε 950 παραπανω υποψηφιους
Στην περιοχη που κινηται η σχολη 11Κ-12Κ εχουμε περιπου 70 παραπανω παιδια τα οποια ειναι λιγα να επειρεασουν βασεις σε ενα ολοκληρο πεδιο.
Η σχολη οπως ξερεις καλυτερα δεν ειναι δημοφιλης και επιλεγεται απο συνειδητοποιημενους ανθρωπους προσφορας,
Εδω οι περσινες προτιμισεις
View attachment 83463
Κατα την αποψη μου η σχολη παιζει μεταξυ μικρης πτωσης και μικρης ανοδου.

Θεατρικων σπουδων ΕΚΠΑ 11050-11200.
Καλη επιτυχια
συγγνωμη που επεμβαινω η νεφελη δεν ηταν φιλοσοφικη στα γιαννινα??θα αλλαξει σχολη?
 

Anna 16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Anna 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Γιάννη μπορείς να κάνεις μια πρόβλεψη για Φαρμακευτική Πάτρας (θυμάμαι ότι μας είχες πει πως είναι πιεσμένο το πρόγραμμα σου αλλά έχω σκάσει από το άγχος 🤣)
Το αβ την δίνει 17.400-17.700

Καλα τα λεει το αβ,
Εγω θα ειθελα να την βαλω στο 0.6 ΜΟ-> 600 μορια αυξηση (17300) αλλα μου τα χαλαει η αυξηση υποψηφιων στην εν λογω περιοχη κατα 100 ατομα. Και η φαρμακευτικη ειναι πολυ δημοφιλης βλεπεις.
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Καλα τα λεει το αβ,
Εγω θα ειθελα να την βαλω στο 0.6 ΜΟ-> 600 μορια αυξηση (17300) αλλα μου τα χαλαει η αυξηση υποψηφιων στην εν λογω περιοχη κατα 100 ατομα. Και η φαρμακευτικη ειναι πολυ δημοφιλης βλεπεις.
Βρε τόσο αν πάει στα 17.700 καλά θα είμαστε, πιο πάνω μην ανέβει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
συγγνωμη που επεμβαινω η νεφελη δεν ηταν φιλοσοφικη στα γιαννινα??θα αλλαξει σχολη?
Η νεφελη ανεβαζει παρασταση αυριο στην επιδαυρο. γιαννενα δεν παμε εχει κρυο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βρε τόσο αν πάει στα 17.700 καλά θα είμαστε, πιο πάνω μην ανέβει
ε καλα μην εισαι μονοφαγος να μπει και κανενας αλλος
 

pantium

Νεοφερμένος

Η pantium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
γιαννη μολις βρεις χρονο να μας πεις και για τις πληροφορικες ΕΚΠΑ / ΟΠΑ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
γιαννη μολις βρεις χρονο να μας πεις και για τις πληροφορικες ΕΚΠΑ / ΟΠΑ
ναι μολις το ειπα

Ειχα πει οτι για να λογαριασεις ενα μηχανογραφικο καλο ειναι να βαλεις τις επιλογες σε ενα φυλο excel πρωτα.
Εδω εχω ενα φυλο απο ενα παιδι με λιγα μορια περυσι που ηθελε οικονομικης επιστημης ή διοικηση επιχειρησεων αλλα αθηνα και μονο αθηνα. Τελικα ο στοχος επιτευχθει βρηκαμε την τρυπα του συστηματος μπηκαμε ΔΕ παδα με σκαλοπατι μετεγγραφης την ΔΕ Λαρισα. Ισως να ειναι χρησιμο και σε καποιο παιδι.
 

Συνημμένα

  • mixanogrfiko 1-4.xls
    61 KB · Εμφανίσεις: 142

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Πολιτικών μηχανικών ΑΠΘ και Οικονομικά ΑΠΘ πόσο λέτε να είναι;;;
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ειχα πει οτι για να λογαριασεις ενα μηχανογραφικο καλο ειναι να βαλεις τις επιλογες σε ενα φυλο excel πρωτα.
Εδω εχω ενα φυλο απο ενα παιδι με λιγα μορια περυσι που ηθελε οικονομικης επιστημης ή διοικηση επιχειρησεων αλλα αθηνα και μονο αθηνα. Τελικα ο στοχος επιτευχθει βρηκαμε την τρυπα του συστηματος μπηκαμε ΔΕ παδα με σκαλοπατι μετεγγραφης την ΔΕ Λαρισα. Ισως να ειναι χρησιμο και σε καποιο παιδι.
Φέτος για να κάνει κάποιο παιδί αίτηση μετεγγραφής, υπάρχει προϋπόθεση να πιάνει την εβε του τμήματος που θέλει να παει;
Για παράδειγμα έστω κάποιος περνάει όπως στην περίπτωση που δείχνεις διοίκηση στη Λάρισα. Για να πάρει την μεταγραφή στο παδα θα πρέπει να πιάνει και την εβε του παδα;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ξέρουμε τι ισχύει φέτος για τις μετεγγραφές αδερφών; Δε βρίσκω κάτι που να λέει ότι μπορείς να φέρεις τον/την αδερφό/αδελφή σου στην πόλη που σπουδάζεις, αλλά μου είπαν κάποιοι γνωστοί μου πως άκουσαν ότι γίνεται και λέω μήπως μου διαφεύγει κάτι.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Φέτος για να κάνει κάποιο παιδί αίτηση μετεγγραφής, υπάρχει προϋπόθεση να πιάνει την εβε του τμήματος που θέλει να παει;
Για παράδειγμα έστω κάποιος περνάει όπως στην περίπτωση που δείχνεις διοίκηση στη Λάρισα. Για να πάρει την μεταγραφή στο παδα θα πρέπει να πιάνει και την εβε του παδα;
Ειχε δηλωσει καιρο τωρα οτι τις μετεγραφες δεν τις αλλαζει . Με τα ισχυοντα τωρα δεν χρειαζεται να πιανει την νεα ΕΒΕ.
Νομιζω ομως οτι θα την βαλει οταν ερθει η ωρα ειναι χοντρο να μην το κανει.
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ειχε δηλωσει καιρο τωρα οτι τις μετεγραφες δεν τις αλλαζει . Με τα ισχυοντα τωρα δεν χρειαζεται να πιανει την νεα ΕΒΕ.
Νομιζω ομως οτι θα την βαλει οταν ερθει η ωρα ειναι χοντρο να μην το κανει.
Άρα πιστεύεις θα μπει ως προϋπόθεση;
Γιατί έτσι η πλειοψηφία που θα περάσει εκτός Αθηνών λόγω εβε δε θα μπορεί να πάρει μεταγραφή για Αθήνα πάλι λόγω εβε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Ξέρουμε τι ισχύει φέτος για τις μετεγγραφές αδερφών; Δε βρίσκω κάτι που να λέει ότι μπορείς να φέρεις τον/την αδερφό/αδελφή σου στην πόλη που σπουδάζεις, αλλά μου είπαν κάποιοι γνωστοί μου πως άκουσαν ότι γίνεται και λέω μήπως μου διαφεύγει κάτι.
οτι και περυσι, ναι παιζει με σιγουρια αυτο αν οι γονεις σου ειναι σε αλλη πολη και μερικα αλλα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Άρα πιστεύεις θα μπει ως προϋπόθεση;
Γιατί έτσι η πλειοψηφία που θα περάσει εκτός Αθηνών λόγω εβε δε θα μπορεί να πάρει μεταγραφή για Αθήνα πάλι λόγω εβε
Ναι δεν της κάθεται καλα να μην το κανει, Τι μπηκες σε συντελεστη 0,8 και θελεις 1,2 πισω πορτα, ποιος εισαι?
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
οτι και περυσι, ναι παιζει με σιγουρια αυτο αν οι γονεις σου ειναι σε αλλη πολη και μερικα αλλα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι δεν της κάθεται καλα να μην το κανει, Τι μπηκες σε συντελεστη 0,8 και θελεις 1,2 πισω πορτα, ποιος εισαι?
Εντάξει και ως τώρα οι μεταγραφές ήταν τύπου πέρασες με λιγότερα μόρια εκεί και θέλεις να έρθεις εδώ που είχε περισσότερα;
Θελω να πω οι μεταγραφές έτσι είναι έτσι κι αλλιώς, και εξάλλου με κριτήρια πραγματοποιούνται. Αν κάποιος δηλαδή έχει οικονομική δυσκολία γιατί να μην μπορεί; μυστήρια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Εντάξει και ως τώρα οι μεταγραφές ήταν τύπου πέρασες με λιγότερα μόρια εκεί και θέλεις να έρθεις εδώ που είχε περισσότερα;
Θελω να πω οι μεταγραφές έτσι είναι έτσι κι αλλιώς, και εξάλλου με κριτήρια πραγματοποιούνται. Αν κάποιος δηλαδή έχει οικονομική δυσκολία γιατί να μην μπορεί; μυστήρια
Οι μετεγγραφες ειναι συνταγματικη επιταγη, τι σεβαστηκε η μανδαμ να σεβαστει και το συνταγμα.
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Επίσης γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει κάποια σχολή διοίκησης εκτός Αθηνών που να μην απαιτεί υποχρεωτική παρουσία στα μαθήματα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Επίσης γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει κάποια σχολή διοίκησης εκτός Αθηνών που να μην απαιτεί υποχρεωτική παρουσία στα μαθήματα;
Αυτες οι σχολες εχουν καποια λιγα εργαστηρια, οπως λογιστικη, πληροφορικη , λιγα ομως. Το ερωτημα ειναι αν η σχολη παιζει με προαπαιτουμενα, αν οχι τα μαζευεις σε ενα εξαμηνο και σε εκεινο πας κοντα με καποιο τροπο. Σχολες απομακρυσμενης επαρχιας ισως εκ φυσεως να ειναι πιο διαλακτικες και εξυπηρετικες σε αυτο.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top