Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Σε διάφορα site έχουν αναρτηθεί τα εξής στοιχεία για τις ΕΒΕ. Επικαλούνται πληροφορίες του Υπουργείου.

• Ανθρωπιστικών, νομικών, κοινωνικών σπουδών: ΕΒΕ 8,94
• Θετικών και τεχνολογικών επιστημών: ΕΒΕ 9,58
• Επιστημών υγείας και ζωής: ΕΒΕ 9,70
• Επιστημών οικονομίας και πληροφορικής: ΕΒΕ 8,27

Ερώτηση: Πιστεύετε ότι πρέπει να τα θεωρήσουμε δεδομένα;

Το γεγονός ότι υπάρχουν τέτοιες πληροφορίες και καμία επίσημη ενημέρωση από το Υπουργείο με εκνευρίζει αφάνταστα.
Υπομονή μέχρι αύριο !!! Αλλά έχεις δίκιο ο καθένας λέει ότι θέλει
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 538 μηνύματα.

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ κάνω υπομονή, άλλωστε δεν έδινα πανελλήνιες, αλλά τα βλέπουν οι υποψήφιοι και δεν μπορώ να τους μαζέψω.
Θα δούμε αύριο κατά ποσο έπεσαν μέσα στις εκτιμήσεις τους όλοι οι έμπειροι εκτιμητές βάσεων .και συγκεκριμένα της ελάχιστης βάσης εισαγωγής .
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Θα δούμε αύριο κατά ποσο έπεσαν μέσα στις εκτιμήσεις τους όλοι οι έμπειροι εκτιμητές βάσεων .και συγκεκριμένα της ελάχιστης βάσης εισαγωγής .
Ελπίζω να τα βγάλουν νωρίς να ξεμπερδεύουμε. Άλλωστε, αν ήθελαν, θα μπορούσαν να έχουν ανακοινώσει τους μέσους όρους εδώ και μια βδομάδα. Τώρα γιατί επέλεξαν να μην το κάνουν είναι άλλο ζήτημα.
 

GTS

Νεοφερμένος

Ο GTS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπερα σας! Θεωρειτε οτι με 17850 πιανω φαρμακευτική Θεσσαλονίκης;
 

Xaris

Νεοφερμένος

Ο Xaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Η κτηνιατρικη θεσσαλονικης υπαρχει περιπτωση να παει 17600 και κατω ή θα ειναι πιο πανω;;
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Πόσο λέτε να παει αστυφυλακων και ποσο λιμενοφυλακων;
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

TakSimeon

Νεοφερμένος

Ο TakSimeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ουτε καν... Υπολογιζε 16.5 η αστυφυλακων και 16 το λιμενικο.
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Λίγα δεν λές σταυρό ;νομίζω πήγαν καλυτερα οι μαθητές σε σχέση με το 19 , όποτε μου ακουγεται πιο πιθανο το σενάριο 17 και 16,5
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Λίγα δεν λές σταυρό ;νομίζω πήγαν καλυτερα οι μαθητές σε σχέση με το 19 , όποτε μου ακουγεται πιο πιθανο το σενάριο 17 και 16,5
Εντάξει μπορεί να μην είναι 17 να είναι 16,8 και να μην είναι 16,5 είναι 16,3 τώρα ακριβώς δεν μπορώ να ξέρω φίλε...αλλά πάνω κάτω σαν το 19 θα είναι
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Έχω 16400 περιπου και με έχει φάει το άγχος! Αλλά έχω τρέλα και με τις 2 σχολές
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λόγω πυροσβεστικής η άνοδος δεν θ είναι πολύ μεγάλη. Εγώ πιστεύω γύρω στα 16000
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Η πυροσβεστικη δεν έχει κ σπουδαία αυξηση εισακτέων όμως.. Πχ περυσι η αστυνομία είχε οκ.. Αλλά δεν είναι το ίδιο
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μακάρι! Εσείς που στοχευετε;πκε που δώσατε ;
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η πυροσβεστικη δεν έχει κ σπουδαία αυξηση εισακτέων όμως.. Πχ περυσι η αστυνομία είχε οκ.. Αλλά δεν είναι το ίδιο
Γύρω στα 40 άτομα δεν το λες και λίγα. Αν υπολογίσεις και γύρω στα +300 σσε σνδ Ικάρων
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Anastasia1997

Νεοφερμένος

Η Anastasia1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top