Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Μετά από κάποιους υπολογισμούς βλέπω ότι από 17.750 και πάνω έχουν γράψει 1538 παιδιά και ιατρικές/οδοντιατρικές/φαρμακευτικές δέχονται 1358 εισακτέους
Αν μπουν στο παιχνίδι και κτηνιατρικές/βιολογικά (για υψηλόβαθμες σχολές) μάλλον στα επίπεδα του 2019 οι βάσεις των ιατρικών
 

Theoritiki 2021

Νεοφερμένος

Ο Theoritiki 2021 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Με την κλιμάκωση των μορίων που δημοσιεύθηκε, τι περιμένετε για Φιλολογία ΕΚΠΑ?
2020 14550
2019 14450
Γνωμες? Ευχαριστώ!
 

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.
Γιάννη κσι Ευκλειδη !!! Τα συμπεράσματα των μορίων περιμένουμε !!!!
Τι ακριβως περιμενεις δημητρα? αφου ξερεις εγω δεν υποκαθιστω τον στρατηγακη ,με τι προσοντα αλωστε. Εγω θα κανω χρηση των στατιστικων αυτων οταν και αν ερωτηθω για συγκεκριμενη σχολη και μονο
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Τι ακριβως περιμενεις δημητρα? αφου ξερεις εγω δεν υποκαθιστω τον στρατηγακη ,με τι προσοντα αλωστε. Εγω θα κανω χρηση των στατιστικων αυτων οταν και αν ερωτηθω για συγκεκριμενη σχολη και μονο
Χημείας Ιωάννινα με 15.586 το θεωρείς πιθανό να μπω;
 

Lester34

Νεοφερμένος

Ο Lester34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τώρα που είδατε την κλίμακα των μορίων μπορείτε να μου πειτε αν με 18.200 πιανω ήμμυ ΑΠΘ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ελέω ΕΒΕ & βάσεων, φέτος αναμένεται να μην περάσουν στα ΑΕΙ +26000 από τα ΓΕΛ & ~5500. από ΕΠΑΛ
Άρα, από τους +92000 υποψηφίους δεν θα περάσουν στα ΑΕΙ οι +31500 (+34% εκτός)!

Ημερήσια ΓΕΛ ~75000 (+26000 εκτός) και ημερήσια ΕΠΑΛ ~16000 (~5500 εκτός)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Έτσι όπως βλέπω τη κλιμάκωση στα οικονομικά φαίνεται πολύ μεγαλύτερη αύξηση από ότι πίστευαν.
 

pantium

Νεοφερμένος

Η pantium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
945 θεσεις δινουν οι ιατρικες φετος;
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.

panosveki

Νεοφερμένος

Ο panosveki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Για ΗΜΜΥ ΕΜΠ με 18.624 έχω ελπίδες τώρα που βγήκε η κλιμάκωση;
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top