Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Μαλιστα ,συν 300 μορια απο περυσι , ναι καλα θα τα πατε, δεδομενης και της γενικης υστερησης αρχαιων και ιστοριας. Αν ειχαμε και τα στατιστικα μοριων να βλεπαμε την συγκεντωση παιδιων στην περιοχη αυτη θα ηταν καλυτερα.
 

Fofi

Νεοφερμένος

Η Fofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά πότε κάνουμε μηχανογραφικο;
 

Eri0611

Νεοφερμένος

Η Eri0611 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Θα ανέβει πολύ η βάση πέρυσι ήταν 12.100 από επαλ πόσο να πάει φέτος; Επίσης έχει καλύτερη αποκατάσταση από οδε;
Η Σχολη αυτη ειναι η μονη διπλη , ειναι και οικονομικης επιστημης ( 36 μαθηματα) ειναι και διοικηση επιχειρησεων (ΟΔΕ) (46 μαθηματα) επιλεγεις στο 3ο ετος τι θελεις.
Δεν ξερω τι εκαναν τα επαλ φετος . Κατι ακουσα για καλυτερα στην ΑΟΘ και ΑΟΔΕ αλλα ποσο?
Εχεις καλοθου ανοδο εσυ?
 

Eri0611

Νεοφερμένος

Η Eri0611 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Η Σχολη αυτη ειναι η μονη διπλη , ειναι και οικονομικης επιστημης ( 36 μαθηματα) ειναι και διοικηση επιχειρησεων (ΟΔΕ) (46 μαθηματα) επιλεγεις στο 3ο ετος τι θελεις.
Δεν ξερω τι εκαναν τα επαλ φετος . ΚΞατι ακουσα για καλυτερα στην ΑΟΘ και ΑΟΔΕ αλλα ποσο?
Εχει καλοθου ανοδο εσυ?
Εγώ έγραψα 14 κάτι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ έγραψα 14 κάτι
Άρα δηλαδή συνδυαζει και τα δύο
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Screenshot_20210713-133157_Chrome.jpg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Εγώ έγραψα 14 κάτι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Άρα δηλαδή συνδυαζει και τα δύο
ναι και τα δυο, και για ολιγαρκεις και για πληθωρικους.
ε 14000+ μορια μεσα εισαι.
 

Eri0611

Νεοφερμένος

Η Eri0611 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Δεν είναι λίγο υπερβολικό να δούμε ιατρική δπθ με 17.600-17.900;
Δεν λέω μας βολεύει αλλά...
ναι και εμενα υπερβολικο μου ακουγεται, 18000-18100 μας λενε στο φροντ την τελευταια ιατρικη, αλλα περιμενουμε στατιστικα μοριων
Παντως απο επισημες εκτιμησεις βασεων δεν εχω δει ιατρικη αλεξανδρουπολη πανω απο 18100
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Δεν είναι λίγο υπερβολικό να δούμε ιατρική δπθ με 17.600-17.900;
Δεν λέω μας βολεύει αλλά...
Χωρίς να θέλω να επηρεάσω ψυχολογικά κανένα παιδί και εμένα μου κάνει πολύ εντύπωση. Δεδομένου ότι φέτος μπηκαν οι συντελεστές στα μαθηματα βαρύτητας μου φαίνεται πιο λογικό να ανέβουν οι βάσεις
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top