Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Theoritiki 2021

Νεοφερμένος

Ο Theoritiki 2021 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Άρα, στη θεωρητική, έχουμε

1. 1000 υποψήφιους λιγοτερους
2. Σε αρχαία, ιστορια, κοινωνιολ οι επιδόσεις στις κλίμακες 16-20 είναι χειρότερες
3. Φέτος είναι κ χειρότερες κ σε μαθήματα με βαρύτητα. Αρα...
(δεν έχω δει έκθεση κ πιο χαμηλές κλίμακες)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οντως.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Άρα, στη θεωρητική, έχουμε

1. 1000 υποψήφιους λιγοτερους
2. Σε αρχαία, ιστορια, κοινωνιολ οι επιδόσεις στις κλίμακες 16-20 είναι χειρότερες
3. Φέτος είναι κ χειρότερες κ σε μαθήματα με βαρύτητα. Αρα...
(δεν έχω δει έκθεση κ πιο χαμηλές κλίμακες)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οντως.
Είναι χειρότερες και από το 2019;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άρα, στη θεωρητική, έχουμε

1. 1000 υποψήφιους λιγοτερους
2. Σε αρχαία, ιστορια, κοινωνιολ οι επιδόσεις στις κλίμακες 16-20 είναι χειρότερες
3. Φέτος είναι κ χειρότερες κ σε μαθήματα με βαρύτητα. Αρα...
(δεν έχω δει έκθεση κ πιο χαμηλές κλίμακες)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οντως.
Έκθεση και κοινωνιολογία όμως ήταν καλύτερες από πέρυσι... Έκθεση η πλειονότητα ήταν στο 13-16
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Λοιπόν... Με μια πρώτη προσέγγιση στατιστικώς, ημερήσια ΓΕΛ, η ΕΒΕ στο περίπου αναμένεται να είναι: πρώτο πεδίο στο 10,9... Στο δεύτερο πεδίο στα 11,7... Στο τρίτο στα 11,9... στο τέταρτο στα 10,1.

Το βράδυ θα τα δω ξανά πιο καλά...
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από θεωρητική η γενικά;
Εγώ της θεωρητικής κοιτούσα... Δεν είδα στις άλλες κατευθύνσεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπόν... Με μια πρώτη προσέγγιση στατιστικώς, ημερήσια ΓΕΛ, η ΕΒΕ στο περίπου αναμένεται να είναι: πρώτο πεδίο στο 10,9... Στο δεύτερο πεδίο στα 11,7... Στο τρίτο στα 11,9... στο τέταρτο στα 10,1.

Το βράδυ θα τα δω ξανά πιο καλά...
10.9 στην θεωρητική? Πέρυσι ήταν 11.10? Δεν γίνεται να πέσει τόσο πολύ
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Γεια σας!! Έχω μέσο όρο 15.5 και μόρια 15.586 . Το χημικό στη Θεσσαλονίκη πέρσι ήταν 15.625, στη Πάτρα 15.225 και στη Κρήτη 14.625. Πιστεύετε ότι περνάω σε κάποιο από αυτά φέτος;
Συνάδελφος θα σαι σίγουρα αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος πως θα είσαι και συ Πάτρα. Άρα, από τώρα θα πω κατά 90% καλωσηρθες
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Με 17850 πιάνω ιατρική Αλεξανδρούπολης όπως τα βλέπετε από τα στατιστικά;
περιμενε κλιμακωση μοριων στο 3ο πεδιο δεν ξερω αν εχει βγει καπου, αλλα εχεις πολλες πιθανοτητες
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά, με αυτά τα νούμερα στην θεωρητική θα ανέβουν πολύ οι βάσεις? Υπάρχει περίπτωση να πέσουν κιόλας?
 

Gorgina_srk

Νεοφερμένος

Η Gorgina_srk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Νηπιαγωγός. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ρε παιδιά, με αυτά τα νούμερα στην θεωρητική θα ανέβουν πολύ οι βάσεις? Υπάρχει περίπτωση να πέσουν κιόλας?
Εμένα θα με βόλευε να πέσουν έστω και λίγο γιατί αν ανέβουν θα είναι μεγάλη βλακεία γιατί θα χάσω την σχολή που θέλω μόνο για τόσα λίγα μόρια 0.30 μόρια.
 

Xaris

Νεοφερμένος

Ο Xaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Με 17600 μορια πιστευετε εχω πιθανοτητες να μπω ιατρικη αλεξανδρουπολης;
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
για ακομα μια φορα δικαιωθηκα απολυτα.ειδα μολις τα στατιστικα.αναμενεται τρομακτικη ανοδο των ιατρικων.υπολογιστε τις βασεις του 2019 +150-200 μορια.επισης πολυ μεγαλη ανοδος και στις πολυτεχνικες σχολες.τα ποσοστα των μαθηματικων ειναι τα δευτερα καλυτερα μετα το 2009 ολων των εποχων!!!20% 18-20 δεν εχει ξαναγινει ποτε πλην του 2009 που ηταν 27%.
 

GTS

Νεοφερμένος

Ο GTS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

Theoritiki 2021

Νεοφερμένος

Ο Theoritiki 2021 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θεωρητική, συκεντρωτικο. για βαθμολογίες 16-20
2021 2020
Γλωσσα 13.52, 7.66
Αρχαια 14.25, 15.02
Ιστορια 26.43, 28 ,57
Κοιν 35,28, 38.11
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
για ακομα μια φορα δικαιωθηκα απολυτα.ειδα μολις τα στατιστικα.αναμενεται τρομακτικη ανοδο των ιατρικων.υπολογιστε τις βασεις του 2019 +150-200 μορια.επισης πολυ μεγαλη ανοδος και στις πολυτεχνικες σχολες.τα ποσοστα των μαθηματικων ειναι τα δευτερα καλυτερα μετα το 2009 ολων των εποχων!!!20% 18-20 δεν εχει ξαναγινει ποτε πλην του 2009 που ηταν 27%.
Για θεωρητική τι προβλέψεις έχεις?
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
για ακομα μια φορα δικαιωθηκα απολυτα.ειδα μολις τα στατιστικα.αναμενεται τρομακτικη ανοδο των ιατρικων.υπολογιστε τις βασεις του 2019 +150-200 μορια.επισης πολυ μεγαλη ανοδος και στις πολυτεχνικες σχολες.τα ποσοστα των μαθηματικων ειναι τα δευτερα καλυτερα μετα το 2009 ολων των εποχων!!!20% 18-20 δεν εχει ξαναγινει ποτε πλην του 2009 που ηταν 27%.
Βλεπετε τις ιατρικες απο 18400 και πανω;; Τόσο μεγαλη αυξηση;;
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Με 17600 μορια πιστευετε εχω πιθανοτητες να μπω ιατρικη αλεξανδρουπολης;
δυστυχως φιλε μου ουτε 1% πιθανοτητα.εδω θα μεινουνε εξω ατομα με 18200 και 18300.γυρω στο 18400 θα ναι η αλεξανδρουπολη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βλεπετε τις ιατρικες απο 18400 και πανω;; Τόσο μεγαλη αυξηση;;
θα τα πω πιο αναλυτικα σε λιγο.αλλα δεδομενο πρωτο 110% πανω απο 18000 το ποσο θα το πω σε λιγο αφου τα μελετησω λιγο
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
για ακομα μια φορα δικαιωθηκα απολυτα.ειδα μολις τα στατιστικα.αναμενεται τρομακτικη ανοδο των ιατρικων.υπολογιστε τις βασεις του 2019 +150-200 μορια.επισης πολυ μεγαλη ανοδος και στις πολυτεχνικες σχολες.τα ποσοστα των μαθηματικων ειναι τα δευτερα καλυτερα μετα το 2009 ολων των εποχων!!!20% 18-20 δεν εχει ξαναγινει ποτε πλην του 2009 που ηταν 27%.
Θα το ξανά πω αν και είσαι της θετικής. Ο παρονομαστής είναι διαφορετικός οπότε δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης των ποσοστών.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
για ακομα μια φορα δικαιωθηκα απολυτα.ειδα μολις τα στατιστικα.αναμενεται τρομακτικη ανοδο των ιατρικων.υπολογιστε τις βασεις του 2019 +150-200 μορια.επισης πολυ μεγαλη ανοδος και στις πολυτεχνικες σχολες.τα ποσοστα των μαθηματικων ειναι τα δευτερα καλυτερα μετα το 2009 ολων των εποχων!!!20% 18-20 δεν εχει ξαναγινει ποτε πλην του 2009 που ηταν 27%.
για το πεδιο των θετικων παει το 20% ετσι?γιατι γενικα πανω κατω στα ιδια βλεπω τα μαθ
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top