Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giorgosmoi

Νεοφερμένος

Ο giorgosmoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ααα τώρα κατάλαβα. Εννοείς ότι στη φάση που έχει να κάνει με την εβε μετράει ο μ.ο μας χωρίς τους συντελεστές βαρύτητας ενώ μετά που θα κρίνεται σε ποια σχολή θα μπούμε θα παίζουν ρόλο τα μορια
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Ααα τώρα κατάλαβα. Εννοείς ότι στη φάση που έχει να κάνει με την εβε μετράει ο μ.ο μας χωρίς τους συντελεστές βαρύτητας ενώ μετά που θα κρίνεται σε ποια σχολή θα μπούμε θα παίζουν ρόλο τα μορια
ετσι μπραβω,
Ο μεσος ορος μας επιτρεπει να διαλεξουμε σχολη
και τα μορια αν θα μπουμε στην σχολη, αφου την επιλεξαμε
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 968 μηνύματα.
τι μεσο ορο εχεις
13,73
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε βλεπω μεσα , Θα εχουμε μετακινηση υποψηφιων προς τα κατω σε ΗΜΜΥ Παδα, Ελμεπα Ηράκλειο , Παπελ Πατρα , και Χημ. Μηχανικων Χανια.
Το ευχομαι γιατί είδα ότι περσι ειχε μια αύξηση η σχολη κατά 95 μορια και ανησυχώ λιγο. Εύχομαι να πεσει 20 μορια...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Υπάρχει σίγουρα μεγάλη ελπίδα ευτυχώς έγραψα καλά
19.010 απλά δεν θα περάσω φέτος
Είσαι ΕΠΑΛ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλε σε ξέρω από την ομαδική των πανελληνίων στο φβ, μιλήσαμε κι εκεί 😂 πάντως κι εγώ ποντάρω στο ότι οι αριστεύσαντες θα δηλώσουν ιατρικές/ οδοντιατρικές ή στρατό..
Χαχαχχαχα 😂😂 σε αυτό ελπίζω
 

PanKon

Νεοφερμένος

Ο PanKon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Ήμουν στο 2ο πεδίο και όπως αναφέρατε και μερικοί πιο πριν δεν τα πήγα όπως περίμενα. Έχω γράψει 12.200 μόρια. Έχω διάφορα 450 και 2400 περίπου μορίων από τοπογράφων μηχανικών και μηχανικών χωροταξίας αντίστοιχα. Όμως ακούω για μια τεχνητή αύξηση της βάσης στις χαμηλόβαθμες σχολές και προβληματίζομαι... περνάω σε μια από αυτές?
 

GTS

Νεοφερμένος

Ο GTS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Χαίρετε ! Με 17850 πιστεύετε ότι θα περάσω Ιατρική Αλεξανδρούπολης;
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Από σημερινή ειδησεογραφία: "τα στατιστικά θα βγουν σήμερα ή αύριο" και το "τα στατιστικά αναμένονται ως την Τετάρτη, το πολύ"!
 

Fofi

Νεοφερμένος

Η Fofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παίζει με τα νεύρα μας το υπουργείο. ..θα έπρεπε τα στατιστικά να έχουν βγει
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Βγήκαν τα στατιστικά!
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ αυτό δεν μπορώ καν να το ανοίξω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε παιδιά το ανοίξατε? Εμένα δεν μου ανοίγει
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Πότε πιστεύετε θα ανακοινωθούν τα στατιστικά;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

imkindalost

Νεοφερμένος

Η imkindalost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Πότε πιστεύετε θα ανακοινωθούν τα στατιστικά;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

A
Ανακοινώθηκαν! Αλλά είναι σε μορφή zip δεν μπορώ καν να το ανοίξω... Μου βγάζει αδυναμία λήψης
αμα θελεις μπορώ να σου τα στειλω. ανθρωπιστικων εισαι;
 

Συνημμένα

  • 2021_Στατιστικά_Βαθμών.zip
    155.8 KB · Εμφανίσεις: 74

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά μου βγάζει αδυναμία αποσυμπίεσης...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


αμα θελεις μπορώ να σου τα στειλω. ανθρωπιστικων εισαι;
Ναι ανθρωπιστικών , ευχαριστώ ❤️
 

imkindalost

Νεοφερμένος

Η imkindalost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

Συνημμένα

  • Στατιστικά Βαθμ. Μαθημάτων - -ΓΕΛ-ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-2021_ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ.xls
    123 KB · Εμφανίσεις: 77
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top