Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

Guest 585821

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σχετικά αβέβαιο ακόμη, αφού δεν έχουμε στατιστικά, αλλά για Φαρμακευτική Πάτρας τι προβλέπετε; (γελ)
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Σχετικά αβέβαιο ακόμη, αφού δεν έχουμε στατιστικά, αλλά για Φαρμακευτική Πάτρας τι προβλέπετε; (γελ)
Και εγώ έχω αγωνία αν την πιάνω αλλά καλύτερα να περιμένουμε τα στατιστικά γιατί οι προβλέψεις τώρα είναι αβάσιμες
Υπομονή σύντομα θα μάθουμε
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

giorgosmoi

Νεοφερμένος

Ο giorgosmoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας. Έδωσα φέτος πανελλήνιες για δεύτερη φορά με στόχο να περάσω πολιτικών επιστημών στη Πάντειο. Έγραψα 11.993 μόρια και η περσινή βάση ήταν 15.025. Ξέρω ότι η ερώτηση μου δεν στέκει και πολύ αλλά πιστεύετε ότι μπορώ να περάσω η όχι?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Γεια σας. Έδωσα φέτος πανελλήνιες για δεύτερη φορά με στόχο να περάσω πολιτικών επιστημών στη Πάντειο. Έγραψα 11.993 μόρια και η περσινή βάση ήταν 15.025. Ξέρω ότι η ερώτηση μου δεν στέκει και πολύ αλλά πιστεύετε ότι μπορώ να περάσω η όχι?
ti ΜΟ εχεις?
 

giorgosmoi

Νεοφερμένος

Ο giorgosmoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τι εννοείς? Μέσο όρο? Έχω γράψει 11.993 μόρια.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.

Fofi

Νεοφερμένος

Η Fofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Τι πιστεύετε για πολιτικές επιστήμες απθ;θα ανέβει;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι πιστεύετε για πολιτικές επιστήμες απθ;θα ανέβει;
Από 15.800 το πολύ να πάει 16.000
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι πιστεύετε για πολιτικές επιστήμες απθ;θα ανέβει;
Έχει και 0.80 εβε, την χαμηλότερη, οπότε την πιάνεις αν έγραψες γύρω στα 16.000
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
12,475 βγάζει αυτο
Ωραια εχεις μεσο ορο 12,48. Νομιζω ειναι αρκετος για να μπορεσεις να δηλωσεις την σχολη που εχει συντελεστη 1.00 στην ΕΒΕ της, αλλα δυστηχως η σχολη δεν εχει ιστορικο τετοιας μεγαλης πτωσης μοριων. Βλεπεις ειναι αθηνα. Λυπαμαι δεν βλεπω φως. Εχεις ομως αριστες προοπτικες για επαρχια αν υπαρχει το δεκαχιλιαρο βεβαια.
 

Fofi

Νεοφερμένος

Η Fofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Από 15.800 το πολύ να πάει 16.000
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχει και 0.80 εβε, την χαμηλότερη, οπότε την πιάνεις αν έγραψες γύρω στα 16.000
Έχω μ.ο 16450 και 16280 μορια
 

giorgosmoi

Νεοφερμένος

Ο giorgosmoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ. Βέβαια δεν καταλαβαίνω τι σημασία παίζει ο μ.ο και όχι τα μόρια που είναι 11.993..
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 968 μηνύματα.
Γιάννη επειδή βλέπω ότι ασχολείσαι αρκετά. Να έχω ελπίδες με 13.805 για ημμυ κοζανης το οποίο περσι ειχε βάση 13.825; Δεν ξερω αν είχες απαντήσει και χθες που ρωτησα σορρυ αν κουραζω 🥲
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ. Βέβαια δεν καταλαβαίνω τι σημασία παίζει ο μ.ο και όχι τα μόρια που είναι 11.993..
ε φετος εχουμε αλλα κολπα , πρεπει να περασουμε δυο σκαλοπατια δυσκολιας.
ο πρωτο λεγεται ΕΒΕ ( ελαχιστη βαση εισαγωγης) και αν το περασουμε μονο τοτε εχουμε δικαιωμα τα δηλωσυμε την σχολη.
Το δευτερο ειναι το κλασικο που ξερεις, ο ανταγωνισμος με τα μορια.
ΕΒΕ--> ΜΟ πεδιου x συντελεστη σχολης ( εδω 1,00) = ή < ΜΟ υποψηφιου
 
Τελευταία επεξεργασία:

giorgosmoi

Νεοφερμένος

Ο giorgosmoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ναι απλά εγώ δεν έχω πιάσει 12,48 αλλά 11.993. το λέω γιατί είναι άλλο ονμ.ο των βαθμών μου και άλλο τα μόρια που επιασα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Γιάννη επειδή βλέπω ότι ασχολείσαι αρκετά. Να έχω ελπίδες με 13.805 για ημμυ κοζανης το οποίο περσι ειχε βάση 13.825; Δεν ξερω αν είχες απαντήσει και χθες που ρωτησα σορρυ αν κουραζω 🥲
Σε βλεπω μεσα , Θα εχουμε μετακινηση υποψηφιων προς τα κατω σε ΗΜΜΥ Παδα, Ελμεπα Ηράκλειο , Παπελ Πατρα , και Χημ. Μηχανικων Χανια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι απλά εγώ δεν έχω πιάσει 12,48 αλλά 11.993. το λέω γιατί είναι άλλο ονμ.ο των βαθμών μου και άλλο τα μόρια που επιασα
Σε προδωσαν και εσενα τα αρχαια, ε?
Στο πρωτο σκαλοπατι επιασες 12,48 και ειναι μαλλον ΟΚ περναμε.
Στο δευτερο σκαλοπατι εχουμε 11.993 και μαλλον δεν περναμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιάννη επειδή βλέπω ότι ασχολείσαι αρκετά. Να έχω ελπίδες με 13.805 για ημμυ κοζανης το οποίο περσι ειχε βάση 13.825; Δεν ξερω αν είχες απαντήσει και χθες που ρωτησα σορρυ αν κουραζω 🥲
τι μεσο ορο εχεις?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top