Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Ναι δεν αναφέρομαι σε ΟΠΑ, σε κάτι τέτοιο αναφερόμουν ότι το 10 θα μπορούσε να αρκεί
ε βεβαια αρκει. Υπαρχει και η διεθνων σπουδων στο παπει . 18000 για ΓΕΛ ,,3500 για επαλ και με αγγλικα υπολογισμενα τα νουμερα
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
τι να πω ,κοντος ψαλμος.... ετσι να το διασκεδασουμε λιγο.... τομεας οικονομικων απο 8,3 εως 8,9π

ε βεβαια αρκει. Υπαρχει και η διεθνων σπουδων στο παπει . 18000 για ΓΕΛ ,,3500 για επαλ και με αγγλικα υπολογισμενα τα νουμερα
Ποτε θα ξερουμε τις βασεις;
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
ε βεβαια αρκει. Υπαρχει και η διεθνων σπουδων στο παπει . 18000 για ΓΕΛ ,,3500 για επαλ και με αγγλικα υπολογισμενα τα νουμερα
Αυτή θέλει ξένη γλώσσα νομιζω, όχι;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το θέμα όμως είναι, το 10 αρκεί για να μπεις στη σχολή, αλλά θα αρκεί για να πιάσει κάποιος την εβε; αυτό μένει να δούμε.
Το θεωρώ λίγο "περίεργο" για τα δεδομένα επαλ να μείνουν απέξω όσοι έχουν πιάσει το 10
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Cortes

Νεοφερμένος

Η Cortes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Πιστεύετε πως με 18410 περναει κανεις οδοντιατρικη αθηνας;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Ποτε θα ξερουμε τις βασεις;
28 αυγουστου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτή θέλει ξένη γλώσσα νομιζω, όχι;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το θέμα όμως είναι, το 10 αρκεί για να μπεις στη σχολή, αλλά θα αρκεί για να πιάσει κάποιος την εβε; αυτό μένει να δούμε
θελει μια γνωσσα οτι ναναι
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Μιλάω τώρα για παιδιά που στοχευαν πχ σε μια σχολή από αυτές που ανέφερα πιο πάνω, χωρίς ειδικά μαθήματα και ξένες γλώσσες που συγκέντρωσαν ας πούμε ένα μέσο όρο 10 ακριβώς. Είναι οριακά αλλά πιστεύω ότι υπάρχει ελπίδα ακόμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποτε θα ξερουμε τις βασεις;
Τις βάσεις τέλη Αυγούστου, τις εβε σύντομα υποθέτω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Εγω με 11.690 υπαρχει καπια ελπίδα να πιασω σχολη με 11.900 με βαση την περυσινη
Ada ada , δεν ειπαμε οτι θα περιμενουμε τους ΜΟ να δουμε τι θα παιξει με την σχολη του ΔΙΠΑΕ?
Αμα θες αλλου πες ποια ειναι αυτη να την κοστολογισουμε. αλλα να βγουν οι ΜΟ πρωτα
 

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ποτε θα ανακοινωθει η εβε για καθε τμημα;
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
28 αυγουστου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


θελει μια γνωσσα οτι ναναι
Εγω με 11.690 υπαρχει καπια ελπίδα να πιασω σχολη με 11.900 με βαση την περυσινή βαση
Δηλαδή αν κατεβει;
Ada ada , δεν ειπαμε οτι θα περιμενουμε τους ΜΟ να δουμε τι θα παιξει με την σχολη του ΔΙΠΑΕ?
Αμα θες αλλου πες ποια ειναι αυτη να την κοστολογισουμε. αλλα να βγουν οι ΜΟ πρωτα
Εντάξει ευχαριστώ!ποτε βγαίνουν οι Μ
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ δικαιούμαι μετεγγραφή (μονογονεϊκή οικογένεια, ετήσιο οικογενειακό εισόδημα στα 11 χιλιάρικα (φορολογική δήλωση του 2020) από 16 (φορολογική δήλωση του 2019));
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Εγω με 11.690 υπαρχει καπια ελπίδα να πιασω σχολη με 11.900 με βαση την περυσινή βαση
Δηλαδή αν κατεβει;

Εντάξει ευχαριστώ!ποτε βγαίνουν οι Μ
κανονικα θα επρεπε να τους εχει δωσει, ισως αυριο σαββατο, δευτερα?
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εγω με 11.690 υπαρχει καπια ελπίδα να πιασω σχολη με 11.900 με βαση την περυσινή βαση
Δηλαδή αν κατεβει;

Εντάξει ευχαριστώ!ποτε βγαίνουν οι Μ
Εγω με 11.690 υπαρχει καπια ελπίδα να πιασω σχολη με 11.900 με βαση την περυσινή βαση
Δηλαδή αν κατεβει;

Εντάξει ευχαριστώ!ποτε βγαίνουν οι Μ
Κανονικά σήμερα νομίζω πως έπρεπε, αλλά ίσως αύριο η Δευτέρα;
Ο, τι είπε ο Γιάννης από πάνω 😅
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεύτερη πηγή είπε για εβε 9.9 😂
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
παιδες
εγραψα 15.805 με μεσο ορο 16,2 περναω ιστορικο - αρχαιολογικο απθ? δεν εχω καταλαβει καλα την ΕΒΕ αν μπορει καποιος ας βοηθησει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ δικαιούμαι μετεγγραφή (μονογονεϊκή οικογένεια, ετήσιο οικογενειακό εισόδημα στα 11 χιλιάρικα (φορολογική δήλωση του 2020) από 16 (φορολογική δήλωση του 2019));
αν εισαι ενα παιδι στην οικογενεια παιζεις μεταξυ 5 και 6 μοριων μετεγγραφης , δεν ειναι λιγα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

παιδες
εγραψα 15.805 με μεσο ορο 16,2 περναω ιστορικο - αρχαιολογικο απθ? δεν εχω καταλαβει καλα την ΕΒΕ αν μπορει καποιος ας βοηθησει
μεσα εισαι . τι την θες την εβε εκει ψηλα που εισαι, δεν σε ξερει καν?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top