Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
να κοιτατε τις βασεις του 2019 παιδια με τους συντελεστες αν και παιζει ρολο και ο αριθμος εισακτεων παντα
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίτα είναι ωραίο μάθημα αλλά εξετάζεται λάθος....και γω που έδωσα φέτος δυσκολεύτηκα πολύ στην κατά λέξη αποστήθιση του...είναι κακογραμμένο
Για πείτε μου εσείς που την διδάσκετε... Το πλουραλιστικό που το έγραψα με δικά μου λόγια αλλά τα έγραψα όλα, δεν παίρνω τις 3 μονάδες?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Ποτε αναμενεται να ανοιξει η εφαρμογη του μηχανογραφικου?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Γιάννη νομίζω τα πήγαν καλύτερα φέτος από πέρυσι.... βέβαια υπήρχε πάλι λάθος στο θέμα Δ που ίσως προβλημάτισε κάποιους υποψηφίους...
Νεφέλη στην κοινωνιολογία όσο πιο κοντά είσαι στο βιβλίο τόσο πιο πολλές μονάδες θα πάρεις...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Γιάννη νομίζω τα πήγαν καλύτερα φέτος από πέρυσι.... βέβαια υπήρχε πάλι λάθος στο θέμα Δ που ίσως προβλημάτισε κάποιους υποψηφίους...
Νεφέλη στην κοινωνιολογία όσο πιο κοντά είσαι στο βιβλίο τόσο πιο πολλές μονάδες θα πάρεις...
Ωραια... αρα θα εχουμε το κατιτίς μας συν.
Αυτη η κοινωνιολογια, δεν εχω δει βιβλιο βεβαια ,αλλα απο κατι απαντησεις φροντιστηριων, η γλωσσα που χρησιμοποιουν για να εκφρασουν απλες εννοιες ειναι σουρλουμπουκι. Τι θελουν να κανουν? να ανεβασουν την σημαντικοτητα μεσω του ακατανοητου. Οχι, οσο πιο απλο τοσο πιο σημαντικο και εξυπνο.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραια... αρα θα εχουμε το κατιτίς μας συν.
Αυτη η κοινωνιολογια, δεν εχω δει βιβλιο βεβαια ,αλλα απο κατι απαντησεις φροντιστηριων, η γλωσσα που χρησιμοποιουν για να εκφρασουν απλες εννοιες ειναι σουρλουμπουκι. Τι θελουν να κανουν? να ανεβασουν την σημαντικοτητα μεσω του ακατανοητου. Οχι, οσο πιο απλο τοσο πιο σημαντικο και εξυπνο.
Εγώ παρακαλάω να γράψω πάνω από 12.000 και θα είμαι ευχαριστημένη:)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Παιδιά στα οικονομικά πιστεύεται θα υπάρξει κάποια πτώση ; Πιστεύω έχω συγκέντρωση γύρω στα 15500 και η σχολή που θέλω έχει 15600 (Πληροφορική και Τηλεματική ) πιστεύεται ότι μπορεί να υπάρξει κάποια πτώση της τάξης των 100-200 μορίων ;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά στα οικονομικά πιστεύεται θα υπάρξει κάποια πτώση ; Πιστεύω έχω συγκέντρωση γύρω στα 15500 και η σχολή που θέλω έχει 15600 (Πληροφορική και Τηλεματική ) πιστεύεται ότι μπορεί να υπάρξει κάποια πτώση της τάξης των 100-200 μορίων ;
Παιδιά εσείς βάλατε το κινητό σας στην σελίδα? Εγώ μπαίνω αλλά δεν φορτώνει με τίποτα η σελίδα
 

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Παιδιά εσείς βάλατε το κινητό σας στην σελίδα? Εγώ μπαίνω αλλά δεν φορτώνει με τίποτα η σελίδα
Εγώ το έκανα. Επειδή κάποιες φορές έχει θέμα προσπάθησε πάλι πιο μετά. Μια λέει δεν βρέθηκαν στοιχεία μαθητή μια προέκυψε σφάλμα μια πέφτει μια λειτουργεί 😂
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Bλεπω να αποτυγχανει παταγωδώς το εγχείρημα της ΕΒΕ που από εδω και περα, η κυβερνηση θα διαταζει τις σχολες να μειωσουν τους εισακτεους που παιρνουν καθε χρονο. Για παραδειγμα αν μια σχολη παιρνει 350 ατομα, θα παιρνει 200. Μονο και μονο για να μπορεσει να πετυχει αυτο που θελει. Να μη περνανε ολοι πανεπιστημια
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ το έκανα. Επειδή κάποιες φορές έχει θέμα προσπάθησε πάλι πιο μετά. Μια λέει δεν βρέθηκαν στοιχεία μαθητή μια προέκυψε σφάλμα μια πέφτει μια λειτουργεί 😂
Παιδιά τα τμήματα με χαμηλά μόρια αλλά με πιο υψηλή εβε θα ανέβουν? Ας πούμε το τμήμα ιστορίας και φιλοσοφίας της επιστήμης έχει 11.775 μόρια αλλά έχει συντελεστή 1.05
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top