Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλημερα!τι κανετε?εγω πολυ καλα...περασα στο τμημα μαρκετινγκ του παμακ!ειχα που ειχα 1200 μορια παραπανω επεσαν οι βασεισ με αποτελεσμα να περασω 2η με 1500 μορια παραπανω....γνωριζετε εαν υπαρχουν επιβραβευσεισ για τουσ πρωτουσ των πανεπιστημιων??συγχαρητηρια σε ολουσ καλο κουραγιο σε οσουσ θα ξαναδωσουν κ μπραβο για την πρωτια του ischool!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razio91

Νεοφερμένος

Ο razio91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλημέρα! Πέρασα στην Πάτρα στο Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής και σήμερα θα πάω με τους γονείς μου για να ξεκινήσουμε να ψάχνουμε για σπίτι αλλά δεν έχουμε ιδέα! Θα μπορούσε κάποιος να μας κατατοπίσει στο περίπου τι περιοχές να ψάξουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
επεσες εξω σε προβλεψεις εγω επιανα χαλαρα και οικ.νομικη και στατιστικη
και τελικα περασα οικονομικο πειραια:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

Ωραίος. Γιατί σου είχα πει εγώ πως δεν πέρναγες; Με πιθανότητες μίλαγα πάντα... :) Η μόνη σχολή που έπεσα έξω από τις υψηλόβαθμες ήταν η Νομική Αθήνας. Την περίμενα πάνω από 19. Αλλά οι δασκαλάκοι κάναν το θαύμα τους....
-----------------------------------------
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΗΠΕΙΡΟΥ 250

Να ρωτησω κατι? :D

Αφου συνολικα μπηκαν στη σχολη 250 ατομα και εγω μπηκα με σειρα 137 γιατι ειμαι β εξαμηνο?????


Συγνωμη αν ειναι βλακεια η ερωτηση....:P
-----------------------------------------
Συγχαρητηρια και απο εμενα σε ολα ολα ολα τα παιδια που περασαν στις σχολες που παντα ονειρευοντουσαν, στα παιδια που επιασαν μια σχολη ακομα και αν δεν ηταν η πρωτη τους επιλογη αλλα και στα παιδια που δεν καταφεραν να μπουν σε μια σχολη αλλα τουλαχιστον προσπαθησαν ...!! Σημερα αξιζουν ολοι τα συγχαρητηρια...:D

Επισης θελω να πω ενα τεραστιο "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" στον πολυ αγαπημενο Keepbreathing που αντι να χαρει την μεγαλη του επιτυχια πρωι πρωι με θυμηθηκε και εμενα και μου ειπε πρωτος πρωτος οτι παιρναω στα Γιαννενα.. Γιατι εγω αν και περιμενα ολο το βραδυ τις βασεις λιγη ωρα πριν βγουν στο internet με πηρε υ υπνος.. :zilia: Αλλα και ευχαριστω που μετα ειχε την υπομονη να με βοηθησει να βρω που ακριβως ειναι οι βασεις για να τις δω και εγω η ιδια με τα μεγαλα πανεμορφα μοναδικα τσαχπινογαργαλιαρικα ματια μου :P οτι ναι τελικα ειχα περασει εκει που ηθελα...!!

Σε ευχαριστω... και συγχαρητηρια για τη σχολη σου ρε ξεδελφε..;)


Και εμενα μου λειπουν αυτες οι αξεχαστες γεματες αγωνια νυχτες μεσα σε αυτο το θεμα.....:'(

Γιατί οι πρώτοι 125 περνάνε Α και οι επόμενοι Β.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
είτε στους 135 να υπολογίζεις είτε στους 150 ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ 25% (αν ξέρεις τι εννοούμε λέγοντας 25%) άρα γιατί το κάνεις θέμα λες και είναι κάτι σημαντικό; έλεος με τις ερωτήσεις κάποιον εδώ μέσα, 1030 σελίδες σαβούρα γέμισε το θέμα, θέλουμε να βρούμε κάτι σημαντικό που έγραψε κάποιος και ψάχνουμε ανάμεσα στις σαβούρες

σε λίγο θα μας ρωτάς και τι γίνεται αν το 25% είναι 33.75 άτομα θα πάρουν οι 33 ή οι 34 ενώ εσύ είσαι 27η

:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:


περασα ιστορία αρχαιολογία αθήνα. ανέβηκε 482 μόρια ενώ αμαργιανάκης την έδινε περίπου 80 μόρια παραπάνω.:jumpy: πάντως δεν μπορείτε να πείτε,αφήσαμε το αποτύπωμα μας ώς υποψήφιοι 2008-2009 χαχαχα :D άντε καλή φοιτητική ζωή σε όλους μας! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Καλή φοιτητική ζωή σε όλους μας!!!!:D Τα καλύτερα έρχονται
-----------------------------------------
Πάντως ρε παιδιά οι βάσεις ανέβηκαν πάρα πολύ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Καλή φοιτητική ζωή σε όλους μας!!!!:D Τα καλύτερα έρχονται
-----------------------------------------
Πάντως ρε παιδιά οι βάσεις ανέβηκαν πάρα πολύ.....

Tου χρόνου τα δύσκολα για να πέσουν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Πάντως τις προηγούμενες μέρες δημοσιευόντουσαν γύρω στα 10 posts το λεπτό (παλιές καλές εποχες) ενώ τώρα 1 post κάθε μισή ώρα.........
Σκεφθειτε ομως οιτι πολλα παιδια εφυγαν για να πανε να βρουν σπιτι, εγω π.χαυριο ξημερωματα φευγω για Βολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ε, εντάξει τώρα βγήκαν οι βάσεις... Τώρα όλοι μαζεύτηκαν στο "σε ποια σχολή περάσατε και πόσα μόρια"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
χαχα ναι όντως...τούτο εδώ το τόπικ ακόμα "μυρίζει" αγχίλα!!! πάμε σε ένα καινούριο που είναι φουλ στο όνειρο κ την αισιοδοξία.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Σκεφθειτε ομως οιτι πολλα παιδια εφυγαν για να πανε να βρουν σπιτι, εγω π.χαυριο ξημερωματα φευγω για Βολο
θα σου αρεσει παρα πολυ ο βολος......ειναι πολυ ωραια πολη...μενω εδω και τωρα ειμαι για αθηνα!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
θα σου αρεσει παρα πολυ ο βολος......ειναι πολυ ωραια πολη...μενω εδω και τωρα ειμαι για αθηνα!!!:D:D:D:D:D


εγω αν δεν ηταν οι δικοι μου εδω (βολο) θα εμενα με 1000!!μηπως να τους πω να μετακομισουν αυτοι σ αλλη πολη..;;..χιχι:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
θα σου αρεσει παρα πολυ ο βολος......ειναι πολυ ωραια πολη...μενω εδω και τωρα ειμαι για αθηνα!!!:D:D:D:D:D
Ολοι αυτο μου λενε, τωρα αν θα σου αρεσει η Αθηνα παιζεται. Εμενα μου αρεσει γιατι ειναι η πολη μου, η πολη των γονιων μου, των φιλων μου κπλ.Ειναι μια πολη που μπορεις να κανεις τα παντα, που μπορεις να χαθεις αμα δεν θελεις να σε δουν. Εμενα μαρεσει η γειτονια μου ,το κεντρο ομως δεν μαρεσει καθολου.
-----------------------------------------
εγω αν δεν ηταν οι δικοι μου εδω (βολο) θα εμενα με 1000!!μηπως να τους πω να μετακομισουν αυτοι σ αλλη πολη..;;..χιχι:xixi:
Εχεις και συ τα δίκηα σου ,δε λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
παιδες περασα τεχνων ηχου και εικονας στην κερκυρα....ποντικονησι σου'ρχομαι!!!!!:jumpy::jumpy::D
κανας αλλος για την ιδια σχολη ....? η γενικοτερα κερκυρα...?

περασαν κ 2 φιλοι μ κερκυρα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια εχω περασει καβαλα λογιστικη β εξαμινο ειναι κανενας αλλος που παει καβαλα???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καλή φοιτητική ζωή σε όλους μας!!!!:D Τα καλύτερα έρχονται
-----------------------------------------
Πάντως ρε παιδιά οι βάσεις ανέβηκαν πάρα πολύ.....

τουλαχιστον οι επομενοι θα ξερουν οτι αν με τα μορια τους περνανε εκει που θελουν συμφωνα με τις βασεις του 2009 θα περνανε σιγουρα κ με τις βασεις του 2010...αφου δεν προκειται να πεσουν ευκολοτερα θεματα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skiourina

Νεοφερμένος

Η Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ωραίος. Γιατί σου είχα πει εγώ πως δεν πέρναγες; Με πιθανότητες μίλαγα πάντα... :) Η μόνη σχολή που έπεσα έξω από τις υψηλόβαθμες ήταν η Νομική Αθήνας. Την περίμενα πάνω από 19. Αλλά οι δασκαλάκοι κάναν το θαύμα τους....
-----------------------------------------


Γιατί οι πρώτοι 125 περνάνε Α και οι επόμενοι Β.


:wow:αυτό πως μπορούμε να το μάθουμε;
εγώ πέρασα παιδαγωγικό δημ. εκπ. ρόδου , 113η !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
:wow:αυτό πως μπορούμε να το μάθουμε;
εγώ πέρασα παιδαγωγικό δημ. εκπ. ρόδου , 113η !

στα αει δεν υπαρχει α και β εξαμηνο, ολοι ξεκινανε οκτωβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Μαλλον αποχαιρετησαμε αυτο το θεμα "βασεις 2009" Αντα λοπον καλη μας επιτυχια παντου και παντα και πανω απο ολα ΥΓΕΙΑ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μαλλον αποχαιρετησαμε αυτο το θεμα "βασεις 2009" Αντα λοπον καλη μας επιτυχια παντου και παντα και πανω απο ολα ΥΓΕΙΑ:D

Επίσηηηηηηης!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
ερημια.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top