Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Τελικα τι εγινε με τους ειδικους για τις βασεις επεσαν μεσα στις εκτιμησεις τους;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Runway91

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Τελικα τι εγινε με τους ειδικους για τις βασεις επεσαν μεσα στις εκτιμησεις τους;;;;

Ναι, ειδικά για Νομική Αθήνας είχε ακουστεί από 19.080-19.250, δηλαδή άνοδος 102-272 μορίων, και τελικά είχαμε πτώση 85 μορίων...
Οι "ειδικοί" τελικά ό,τι να 'ναι έλεγαν..Τουλάχιστον για την περίπτωσή μου, με τις υπόλοιπες σχολές δεν έχω ασχοληθεί...Μερικοί πάντως, μίλαγαν για να μιλήσουν απλά...Τι να πει κανείς...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Μερικοί πάντως, μίλαγαν για να μιλήσουν απλά...Τι να πει κανείς...:P

Μα ακριβώς για αυτό το λόγο δεν πρέπει να δίνετε σημασία στις εκτιμήσεις μαντών ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
πω πω αδειασε το φορουμ....καλα περναγαμε τοσες μερες με τις βλακειες π λεγαμε...τωρα ησυχια!!!:)

Οντως παρακμη σκετη.... Οι καλες παλιες εποχες ειναι γραμμενες εδω!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Πάντως τις προηγούμενες μέρες δημοσιευόντουσαν γύρω στα 10 posts το λεπτό (παλιές καλές εποχες) ενώ τώρα 1 post κάθε μισή ώρα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petros7291

Νεοφερμένος

Ο πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδες περασα τεχνων ηχου και εικονας στην κερκυρα....ποντικονησι σου'ρχομαι!!!!!:jumpy::jumpy::D
κανας αλλος για την ιδια σχολη ....? η γενικοτερα κερκυρα...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους.
επεσες εξω σε προβλεψεις εγω επιανα χαλαρα και οικ.νομικη και στατιστικη
και τελικα περασα οικονομικο πειραια:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παιδια ποτε βγαινουν οι βασεισ

με εχει φαει η αγωνια

αντε συγχαρητηρια.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
παιδια ποτε βγαινουν οι βασεισ

με εχει φαει η αγωνια

αντε συγχαρητηρια.........

Αυριο θα ανακοινωθουν απο το υπουργειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
χα ενταξει ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Πω πω!!Τι νεκρα ειναι αυτη σημερα!!Πανε εκεινα τα παλια ξενυχτια στο ischool που αγχωνομασταν για τις βασεις.Ε πλακα ειχε!:'(Δεν προλαβαινα να στειλω ποστ και ειχαμε αλλαξει 2 σελιδες!!Τεσπα πανε αυτα και τωρα βγηκαμε να το γιορτασουμε!!!!!:D:DΕγω περασα αγγλικη φιλολογια Θεσσαλονικης!!:)Μπραβο σε ολα τ παιδια (και σε μενα)!!!!!!!!!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ΜΙΧΑΛΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ:
γιατι και το alfavita.gr δινει το ιδιο λινκ και τον ιδιο πινακα!

ΔΕΣ ΚΑΙ ΕΔΩ: https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/ej5_3_09_643.php

EΠΙΣΗΣ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ 2009 ΑΡΑ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΡΣΙΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ?



φιλε οντως εγω εκανα λαθος ,ζητω συγγνωμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΗΠΕΙΡΟΥ 250

Να ρωτησω κατι? :D

Αφου συνολικα μπηκαν στη σχολη 250 ατομα και εγω μπηκα με σειρα 137 γιατι ειμαι β εξαμηνο?????


Συγνωμη αν ειναι βλακεια η ερωτηση....:P
-----------------------------------------
Συγχαρητηρια και απο εμενα σε ολα ολα ολα τα παιδια που περασαν στις σχολες που παντα ονειρευοντουσαν, στα παιδια που επιασαν μια σχολη ακομα και αν δεν ηταν η πρωτη τους επιλογη αλλα και στα παιδια που δεν καταφεραν να μπουν σε μια σχολη αλλα τουλαχιστον προσπαθησαν ...!! Σημερα αξιζουν ολοι τα συγχαρητηρια...:D

Επισης θελω να πω ενα τεραστιο "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" στον πολυ αγαπημενο Keepbreathing που αντι να χαρει την μεγαλη του επιτυχια πρωι πρωι με θυμηθηκε και εμενα και μου ειπε πρωτος πρωτος οτι παιρναω στα Γιαννενα.. Γιατι εγω αν και περιμενα ολο το βραδυ τις βασεις λιγη ωρα πριν βγουν στο internet με πηρε υ υπνος.. :zilia: Αλλα και ευχαριστω που μετα ειχε την υπομονη να με βοηθησει να βρω που ακριβως ειναι οι βασεις για να τις δω και εγω η ιδια με τα μεγαλα πανεμορφα μοναδικα τσαχπινογαργαλιαρικα ματια μου :P οτι ναι τελικα ειχα περασει εκει που ηθελα...!!

Σε ευχαριστω... και συγχαρητηρια για τη σχολη σου ρε ξεδελφε..;)


Και εμενα μου λειπουν αυτες οι αξεχαστες γεματες αγωνια νυχτες μεσα σε αυτο το θεμα.....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΧΟΛΗ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΙΝΚ:
https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/ej5_3_09_643.php

TO ΠΡΩΤΟ ΛΙΝΚ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ ΔΩΣΕΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΣΙΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ ΟΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ : https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/ej5_3_09_643.php

ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΛΙΝΚ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΧΤΕΣ: https://ischool.gr/showthread.php?t=17853 ΚΑΙ EΣΒΗΣΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΛΙΝΚ.

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ, ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΙΝΚ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 2009-20010 ΑΛΛΑ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 2008-2009! ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΕΡΣΙΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ.
-----------------------------------------
φιλε οντως εγω εκανα λαθος ,ζητω συγγνωμη!

ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ!!:(
ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!

ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΞΑΝΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΑΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ!!
https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/ej5_3_09_643.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Τελικά όλα καλά πήγαν για τους περισσοτερους από εμάς.Κρίμα για το παιδί που ήθελε Εφαρμοσμένα Μαθηματικά και τελικά το τμήμα είχε την μεγαλύτερη άνοδο από όλα.Έτσι την πάτησε και ένας φίλος μου με την συγκεκριμένη σχολη... :/
Καλή τύχη και καλο κουράγιο σε όσους αποφασίσουν να ξαναδώσουν για άλλη μια φορα. ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top