Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Περασα Βολο ξερει κανεις τι παιζει εκει? Απο σπιτια, πανεπιστημιο κλπ. Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinos93

Νεοφερμένος

Ο ntinos93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πέρασα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών στην Αθήνα!!! 22.584 μόρια έβγαλα!!! Είμαι πολύ χαρούμενος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδιά πως βλέπουμε πόσοι μπήκαν σε μια σχολή??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ας μου πει καποιος πόσοι μπήκαν στην αξιωματικών νοσηλευτικής...(3ο πεδιο στρατιωτικες)......εννοω ποσα ατομα παιρνει φετος!!!!!!!!!!!:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
παιδιά πως βλέπουμε πόσοι μπήκαν σε μια σχολή??

Στο https://www.in.gr/ εχει αυτο που ζητας :)
-----------------------------------------
www.esos.gr καπου θα το βρεις!
ok με προλαβες:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Σχολιαστε,παραπονεθειτε,ενθουσιαστειτε για τις τωρινες βασεις και προβλεψτε πτωση η ανοδο-και ποσο-για τις βασεις του χρονου.

Αρχιζω πρωτος.Ξαφνιαστηκα για την τεραστια ανοδο των βασεων στις σχολες 2ου,3ου και 4ου πεδιου,για τις υψηλοβαθμες και μη.Λογικο ως ενα βαθμο αφου τα θεματα θετικης-τεχνολογικης θεωρηθηκαν σχετικα ευκολα-και ειδικα τα μαθηματικα που ο βαθμος τους ειναι καθοριστικος.Προβλεπω του χρονου δυσκολοτερα θεματα και μεγαλη πτωση των βασεων.Κριμα για τα παιδια που δεν εγραψαν οσο θα ηθελαν και εχασαν καθε ελπιδα πτωσης βασης μολις αντικρισαν τις βασεις..

Για το 1ο πεδιο δεν εχω γνωμη

Για το 5ο πεδιο αλλες σχολες κατεβηκαν-κυριως στρατιωτικες και αστυνομιας-ομως αλλες ανεβηκαν ειδικα μερικες οικονομικες.Το θεωρω πολυ λογικο,Οχι και τοσο για των αστυφυλακων που εχει ζητηση.Προβλεψεις για του χρονου 5ο πεδιο περιμενω απο εσας:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
στην σχολη π περασα λεει οτι μπενουν 130 ατομα..εμενα στην σειρα με εβγαλε 25..οι 97 μπενουν απο γενικο λυκειο..ειμαι 25 απ τους 97 ή απ τους 130?για το λαπτοπ αναρωτιεμαι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeDal

Νεοφερμένος

Ο George Daλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω 19ος ειμαι στη σχολη λογικα ειμαι μεσα για laptop ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Βασικά το πρώτο πράγμα που πρέπει να κοιτάξεις είναι να βρείς ένα ωραίο σπίτι....εύκολα προσβάσιμο...τώρα αν είναι κέντρο κέντρο ή όχι.. τόσο...ε δεν είπαμε να είναι και σε κανένα χωριό.... δεν νομίζω να παίζει τόσο πολύ ρόλο...καλύτερες περιοχές είναι πάντως οι πιο κεντρικές αφού είναι και πιο προσβάσιμες από οικονομική άποψη...

Καλά το θεωρώ δεδομένο ότι όταν ψάχνεις σπίτι δεν ψάχνεις "υπόγειο", γι΄ αυτό και δεν το ανέφερα καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παιδιά έχει κανεις ιδεα που μπορουμε να δουμε το πρώτο καθε σχολής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ποιος πέρασε χημ μηχ απθ ή εμπ???για πείτε...εγώ πέρασα στο απθ αλλα με μεταγραφη ερχομαι εδώ.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D είμαι πολύ χαρούμενη!!!συγχαρητήρια σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
στην σχολη π περασα λεει οτι μπενουν 130 ατομα..εμενα στην σειρα με εβγαλε 25..οι 97 μπενουν απο γενικο λυκειο..ειμαι 25 απ τους 97 ή απ τους 130?για το λαπτοπ αναρωτιεμαι......

Λογικά στους 130. Δε νομίζω να υπάρχει διαχωρισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...Σημερα εχασα πολιτικων μηχανικων Θεσσαλονικης για
9 γαμι..α μορια..(Εχω 19085) και η σχολη πηγε 19094..Ελεος δηλαδη..Ετσι περασα πολιτικων μηχανικων Πατρας...

Ομως εχω το 10% απο πανελληνια νικη και θα το χρησιμοποιησω για να παω στν Θεσσαλονικη κανοντας μεταγραφη...

Θα ηθελα να με διαφωτισετε για το αν θα μου δωσουν βιβλια απο το ΑΠΘ και για το αν θα προλαβω την πρωτη εξεταστικη...Παιδια ειναι επειγον...Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...Σημερα εχασα πολιτικων μηχανικων Θεσσαλονικης για
9 γαμι..α μορια..(Εχω 19085) και η σχολη πηγε 19094..Ελεος δηλαδη..Ετσι περασα πολιτικων μηχανικων Πατρας...

Ομως εχω το 10% απο πανελληνια νικη και θα το χρησιμοποιησω για να παω στν Θεσσαλονικη κανοντας μεταγραφη...

Θα ηθελα να με διαφωτισετε για το αν θα μου δωσουν βιβλια απο το ΑΠΘ και για το αν θα προλαβω την πρωτη εξεταστικη...Παιδια ειναι επειγον...Ευχαριστω!


γιατι βρε τι σε πειραζει να πας Πατρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Λογικά στους 130. Δε νομίζω να υπάρχει διαχωρισμός.
ναι ομως ειναι 25 στους 97 και οχι στους 130...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
γιατι βρε τι σε πειραζει να πας Πατρα?

Ενταξει μωρε καλη ειναι και η Πατρα αλλα απ'τν στιγμη που εχω την ευκαιρια να παω θεσσαλονικη δν θ την χασω...Ειμαι και απο Βολο οποτε βολευει πολυ περισσοτερο η θεσσαλονικη:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Eγώ μια απορία έχω..το ΣΣΑΣ ιατρικό(ειδική κατηγορία) πως και έπεσε τόσο χαμηλά(14.959);:hmm:

Edit: τώρα το είδα,λάθος έκανα.Αλλά τι διαφορά έχει το 3648/β από το 3648/α;(άσχετη λέμεεε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top