Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Marcos2177

Νεοφερμένος

Ο Marcos2177 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
15293 για μαθηματικό ιωαννίνων δεν είναι αρκετά, ε;

Όπως φάνηκε τελικά...όχι...
όμως πιάνεις Κρήτης και εχω ακούσει πολυ καλά λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Eγώ μια απορία έχω..το ΣΣΑΣ ιατρικό(ειδική κατηγορία) πως και έπεσε τόσο χαμηλά(14.959);:hmm:

Edit: τώρα το είδα,λάθος έκανα.Αλλά τι διαφορά έχει το 3648/β από το 3648/α;(άσχετη λέμεεε :P)

Το α ειναι πολύτεκνοι τριτεκνοι. Το β είναι κάποιες άλλες κατηγορίες(τεκνα αναπήρων πολέμου κτλκτλ) Το β είχε 1 μόνο θέση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Α οκ thanks!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeDal

Νεοφερμένος

Ο George Daλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω αν ξερει καποιος . Περασα πληροφορικη στην ασοεε και ειμαι 19ος . Τα λεφτα για laptop ειναι συγκεκριμενα ή απλα η σχολη καλυπτει ενα ποσοστο της αξιας του ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους (και σε μένα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω αν ξερει καποιος . Περασα πληροφορικη στην ασοεε και ειμαι 19ος . Τα λεφτα για laptop ειναι συγκεκριμενα ή απλα η σχολη καλυπτει ενα ποσοστο της αξιας του ?
Κάθε δικαιούχος φοιτητής θα επιχορηγηθεί από την Κυβέρνηση με το 80% της αξίας του φορητού υπολογιστή της επιλογής του, με μέγιστη επιδότηση τα 400 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
περασα οδε παμακ!!!κανας αλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeDal

Νεοφερμένος

Ο George Daλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κάθε δικαιούχος φοιτητής θα επιχορηγηθεί από την Κυβέρνηση με το 80% της αξίας του φορητού υπολογιστή της επιλογής του, με μέγιστη επιδότηση τα 400 ευρώ.
THANKS !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
περναω ψυχολογια 27η...η σχολη περνει 135 απο γενικα λυκεια ημερισια κ 15 απο τις αλλεσ κατηγοριες...γ την επιδοτηση να υπολογιζω στους 135 η στους 150 αν ειμαι μεσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
μία ερώτηση παιδιά! ξέρετε τι χαρτιά πρέπει να έχει κάποις που πέρασε σε μια σχολή με το 10% ? πρέπει να πάει να πάρει τίποτα από το σχολείο? ή μόνο απο την σχολή του? έχω ένα φίλο που ΄΄εδωσε 10% και πέρασε...όμως εγώ δεν έχω κάνει ποτέ και δεν ξέρω...ίσως κάποιος που να μπορεί να βοηθήσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

benjema

Νεοφερμένος

Ο benjema αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
περναω ψυχολογια 27η...η σχολη περνει 135 απο γενικα λυκεια ημερισια κ 15 απο τις αλλεσ κατηγοριες...γ την επιδοτηση να υπολογιζω στους 135 η στους 150 αν ειμαι μεσα?
είτε στους 135 να υπολογίζεις είτε στους 150 ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ 25% (αν ξέρεις τι εννοούμε λέγοντας 25%) άρα γιατί το κάνεις θέμα λες και είναι κάτι σημαντικό; έλεος με τις ερωτήσεις κάποιον εδώ μέσα, 1030 σελίδες σαβούρα γέμισε το θέμα, θέλουμε να βρούμε κάτι σημαντικό που έγραψε κάποιος και ψάχνουμε ανάμεσα στις σαβούρες

σε λίγο θα μας ρωτάς και τι γίνεται αν το 25% είναι 33.75 άτομα θα πάρουν οι 33 ή οι 34 ενώ εσύ είσαι 27η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
είτε στους 135 να υπολογίζεις είτε στους 150 ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ 25% (αν ξέρεις τι εννοούμε λέγοντας 25%) άρα γιατί το κάνεις θέμα λες και είναι κάτι σημαντικό; έλεος με τις ερωτήσεις κάποιον εδώ μέσα, 1030 σελίδες σαβούρα γέμισε το θέμα, θέλουμε να βρούμε κάτι σημαντικό που έγραψε κάποιος και ψάχνουμε ανάμεσα στις σαβούρες

σε λίγο θα μας ρωτάς και τι γίνεται αν το 25% είναι 33.75 άτομα θα πάρουν οι 33 ή οι 34 ενώ εσύ είσαι 27η

:lol:Ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
πω πω αδειασε το φορουμ....καλα περναγαμε τοσες μερες με τις βλακειες π λεγαμε...τωρα ησυχια!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδιά μπορείτε να μου δώσετε κάποιο λινκ όπου μπορώ να πληροφορηθώ για θέματα δωρεάν σίτισης και στέγασης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
ποτε θα βγουν οι βασεις δεν αντεχω αλλο.ΚΑΛΟ Ε; ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕς ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΛΕΓΑΜΕ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ.ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟ ΛΙΓΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
ποτε θα βγουν οι βασεις δεν αντεχω αλλο.ΚΑΛΟ Ε; ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕς ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΛΕΓΑΜΕ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ.ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟ ΛΙΓΟ.


:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ακρα του ταφου σιωπη στο τοπικ βασιλευει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tourinio

Νεοφερμένος

Ο tourinio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε σεις επειδη και εγω και ο αδερφος μου μπορουμε να παρουμε επιδοτηση, ξερει κανεις αν μπορουμε να τις ενοποιησουμε και να παρουμε μια συνολικη των 800 Ε αντι 2 των 400 ?? για αγορα δηλαδη ενος λαπτοπ ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Ακρα του ταφου σιωπη στο τοπικ βασιλευει:P

λαλει πουλι παιρνει σπυρι και η μανα το ζηλευει....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top