Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Elementstv

Νεοφερμένος

Ο Elementstv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Το γεγονος παντως οτι οι βασεις φετος ειναι πολυ ψηλοτερα απο το 2007 και το 2006 αλλα θεματα καθιστα ως γελοια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos__

Νεοφερμένος

Ο Giorgos__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ευχαριστω hale. Περασα 20ος ναυπηγος μηχανολογος yeaaaahh
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω βρηκα που περασα απο την σελιδα του υπεπθ αλλα στο κουτακι του εξαμηνου εχει κενο.Ξερετε γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά λυπήσου τα καημένα τα παιδιά που θα δώσουν φέτος!! :) Σκέψου να τους πέφτει το ηθικό πριν ξεκινήσει η χρονιά!! Χιχι!

δεν το καταλαβα αυτο γιατι να πτοηθω?
ο καλος μαθητης αν τα θεματα ειναι δυσκολα θα βγαλει 19,3 να περασει ιατρικη αθηνας
και παλι ευκολα και να ειναι θα βγαλει 19.8 και θα περασει
απλα απογοητευονται κυριως οι μαθητες του 17,18 που βγαζουν περισσοτερο και μετα δεν περνουν ιατρικη
προσωπικα,στοχος μου παραμενει η ιατρικη και ας φτασει 19999
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ΡΕ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ...ΟΛΟΙ αγωνιζομαστε επι ισοις οροις...ευκολα θεματα υψηλες βασεις...δυσκολα θεματα ...λιγο πιο χαμηλες,μην προσπαθειτε να βγειτε ο ενας πανω απο τον αλλο...


του 2006 ηταν πιο ευκολα απο φετος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω βρηκα που περασα απο την σελιδα του υπεπθ αλλα στο κουτακι του εξαμηνου εχει κενο.Ξερετε γιατι?

Μήπως πέρασες σε Αει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω βρηκα που περασα απο την σελιδα του υπεπθ αλλα στο κουτακι του εξαμηνου εχει κενο.Ξερετε γιατι?

Ουτε εμενα γραφει τιποτα στο κουτακι του εξαμηνου:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω βρηκα που περασα απο την σελιδα του υπεπθ αλλα στο κουτακι του εξαμηνου εχει κενο.Ξερετε γιατι?
Στα ΑΕΙ ολοι πρωτο εξαμηνου μπαινουν και δεν λεει τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razio91

Νεοφερμένος

Ο razio91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δεν το καταλαβα αυτο γιατι να πτοηθω?
ο καλος μαθητης αν τα θεματα ειναι δυσκολα θα βγαλει 19,3 να περασει ιατρικη αθηνας
και παλι ευκολα και να ειναι θα βγαλει 19.8 και θα περασει
απλα απογοητευονται κυριως οι μαθητες του 17,18 που βγαζουν περισσοτερο και μετα δεν περνουν ιατρικη
προσωπικα,στοχος μου παραμενει η ιατρικη και ας φτασει 19999

Σωστός!! Μακάρι όλοι να έχουν αυτό το σκεπτικό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ΡΕ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ...ΟΛΟΙ αγωνιζομαστε επι ισοις οροις...ευκολα θεματα υψηλες βασεις...δυσκολα θεματα ...λιγο πιο χαμηλες,μην προσπαθειτε να βγειτε ο ενας πανω απο τον αλλο...


του 2006 ηταν πιο ευκολα απο φετος!

ΜΙΧΑΛΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ:
γιατι και το alfavita.gr δινει το ιδιο λινκ και τον ιδιο πινακα!

ΔΕΣ ΚΑΙ ΕΔΩ: https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/ej5_3_09_643.php

EΠΙΣΗΣ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ 2009 ΑΡΑ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΡΣΙΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nino500

Νεοφερμένος

Ο nino500 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εκτίμηση Έθνους για Οικονομικών Επιστημών Κρήτης 15400(+167), πραγαμτική βάση 15266(+33). Αντε γειαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:
Φύγαμε για Κρήτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:up::up::up::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους! Αντε, σειρα μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Στα ΑΕΙ ολοι πρωτο εξαμηνου μπαινουν και δεν λεει τιποτα.
ωραια :no1:
Τρομαξα λιγακι οταν ειδα το κουτακι κενο:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδιά αλεξανδρούπολη!!!!!!!!!!!!!!! κανεις για εκεί επάνω???????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι δεν βγαζει τιποτα στο ''αναζητηση επιτυχοντων'' στο υπεπθ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
δεν το καταλαβα αυτο γιατι να πτοηθω?
ο καλος μαθητης αν τα θεματα ειναι δυσκολα θα βγαλει 19,3 να περασει ιατρικη αθηνας
και παλι ευκολα και να ειναι θα βγαλει 19.8 και θα περασει
απλα απογοητευονται κυριως οι μαθητες του 17,18 που βγαζουν περισσοτερο και μετα δεν περνουν ιατρικη
προσωπικα,στοχος μου παραμενει η ιατρικη και ας φτασει 19999

Δεν πάει έτσι !!! Ο καλός ο μαθητής μπορεί άνετα να βαθμολογηθεί άσχημα....να έχει μια αποτυχία πως το λένε....εγώ πέρασα αθήνα νομική γιατί έγραψα 5 20 ....διαφορετικά αν είχα βασιστεί στο 14 της έκθεσης σωθήκαμε....όταν πήγα να δω το γραπτό μου....αποδείχθηκε ότι δεν είχε βαθμολογηθεί....αλλά με ένα δήθεν υφάκι μου λένε....ε δεν πειράζει...εχεις τόσους καλούς βαθμούς ......μην είσαι πλεονέκτης....το γραπτό μου ξαναβαθμολογήθηκε...με 18 αλλά δεν μέτρησε στον μέσο όρο...ήταν μόνο για ηθικούς λόγους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
τα συγχαρητηρια μου στα παιδια που περασανε...αλλα εχω μια ερωτηση!!!!!στα σχολεια αναρτηθηκανε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
που περασες?

οικονομικης επιστημης αθηνας:no1:
Τωρα το μετανιωσα καπως που δε δηλωσα οργ και διοικ επιχηρησεων Πειραια η οικονομικων επιστημων Πειραια....:(

Εσυ τελικα περασες οοικονομικης επιστημης Αθηνας ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top