Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
εσυ αλανι μ????:)
Πληροφορικής Οικονομικού Παν Αθήνας:) Όχι η πρώτη μου επιλογή, αλλά καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
O αριθμός εισακτέων στα Πανεπιστήμια , ΤΕΙ, Ακαδημίες- ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΤΑ ΤΜΗΜΑ

https://www.esos.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=916&Itemid=232
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
μασ δουλευεις? προσεχε πως μιλασ αν δεν θυμασαι αυτα π λεω. ειπα δεν θα ανεβει πανς απο 63 μορια. δεν ειπα αν θα ανεβει. γτ ειχε 63 μορια πιο πανψ κ ομως περασε... αλλα μαλλον θα σαπησε κατι στο μυαλο σου δεν εξηγειται αλλιως.


χαχαχα ελεος χαλαρωσε κοπελια..δεν το ειπα για κακο..πλακα εκανα επειδη αγχωθηκα
-----------------------------------------
μασ δουλευεις? προσεχε πως μιλασ αν δεν θυμασαι αυτα π λεω. ειπα δεν θα ανεβει πανς απο 63 μορια. δεν ειπα αν θα ανεβει. γτ ειχε 63 μορια πιο πανψ κ ομως περασε... αλλα μαλλον θα σαπησε κατι στο μυαλο σου δεν εξηγειται αλλιως.
κ επισης μιλα λιγο πιο ομορφα δεν ειπα κτ προσωπικο για σενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
δεν ηταν πλακα. εσυ πρεπει να χαλαρωσεις κ να καταλαβεις οτι χθες προσπαθουσαν ολοι να βοηθησουν. τωρα επειδη καταλαβες οτι εσυ ειπες μπρουρδες πριν λιγο, και οχι εγω χθες λες οτι εκανες πλακα.ολοι ειχαμε αγχος αλλα ξεραμε απο συμπεριφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
η/υ πόσοι δικαιούνται από κάθε σχολή;;;;
συγχαρητήρια σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
μόνο δύο άτομα πέρασαν Νομική αθήνας από εδώ ?!??!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
δεν ηταν πλακα. εσυ πρεπει να χαλαρωσεις κ να καταλαβεις οτι χθες προσπαθουσαν ολοι να βοηθησουν. τωρα επειδη καταλαβες οτυ ειπες μπρουρδες πριν λιγο και οχι εγω χθες λες οτι εκανες πλακα.ολοι ειχαμε αγχος αλλα ξεραμε απο συμπεριφορα.

κοπελια δεν σου ειπα τπτ προσωπικο ενω εσυ το εκανες..κ εκτιμω το οτι προσπαθησες να βοηθησεις κ ουτε σ ειπα τπτ.κ δεν εχω καποιο λογο να σε φοβηθω για να παρω κτ πισω..κ εφοσον δε με ξεσ απο κοντα δεν μπορεισ να λεσ για τον χαρακτηρα μ.γ αυτο ηρεμησε λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Γεια σου Marios8!! Τώρα το είδα!! Τέλεια γιατί δεν γνωρίζω κανέναν στην Πάτρα!!! Θα τα πούμε!
ειμαι και εγω μαγκες αχετος απο πατρα :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razio91

Νεοφερμένος

Ο razio91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
η/υ πόσοι δικαιούνται από κάθε σχολή;;;;
συγχαρητήρια σε όλους!!!

Περυσι δικαιουταν το 25%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
για μενα μιλησες ποσο πιο προσωπικο να το κανεις? ειπες η αλλη χτες ελεγε μπουρδες για την φιλη της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios8

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παιδιά έχω 18661 η σχολη ΗΜΤΥ έχει βάση 18652 έχω περάσει, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
ελα ρε παιχτη!! και αρης και κομοτηνη?? ποοοο αισθανομαι!!!:D
ναι...χαχαχα!!!!!αντε στείλε μου pm να ανταλλάξουμε msn!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ανοιξα θεμα για τον αριθμο εισακτεων για οσους θελουν να υπολογισουν αν παιρνουν λαπτοπ με βαση τη θεση τους :P

https://ischool.gr/showthread.php?t=17853

καλο να ειναι να γινει υπομνημα απο τους διαχειριστες του φορουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Κανένας βιολογία Θεσσαλονίκης βρε παιδιά.....??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ο χαρακτηρας σου φαινεται ευκολα. χτες κα8ομουν να σε βοηθησω και σημερα με κραζεις σε αλλους. τεσπα. φαινεται ποιος εχει δικιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Το έχω γράψει και αλλού αλλά θα το γράψω και εδώ. Πέρασα Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Κρήτη (Χανιά)!!!!!!!!!!!!!!!!! YEAH!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razio91

Νεοφερμένος

Ο razio91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ 18661 Η ΣΧΟΛΗ ΗΜΤΥ ΕΧΕΙ ΒΑΣΗ 18652 ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΤΣΙ??

Λογικά ναι! Και είσαι και πολύ κωλόφαρδος!! Χιχι!! Αλλά παρε το 1500 που έλεγαν και οι υπόλοιποι προηγουμένως για να σιγουρευτείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
και γω ρε γαμωτο...που σημαινει απο ιανουαριο η εγραφη;;;;;;:(:(:'(

ιανουαριο ή σεπτεμβριο! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ανοιξα θεμα για τον αριθμο εισακτεων για οσους θελουν να υπολογισουν αν παιρνουν λαπτοπ με βαση τη θεση τους :P

https://ischool.gr/showthread.php?t=17853

καλο να ειναι να γινει υπομνημα απο τους διαχειριστες του φορουμ.

ττο 25% από κάθε σχολή παίρνει λάπτοπ;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top