Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stavros4u

Νεοφερμένος

Ο Stavros4u αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια ειδα τις βάσεις εδω μόλις τώρα
https://megalopoli.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Παιδιά υπομονή με τη σελιδα του υπουργείου
Μετα απο πολλες προσπαθειες τα καταφερα

Μπράβο σε όλους όσους πετυχαν αυτό που ήθελαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Παιδιά, τελικά πέρασα Πληροφορικής Οικονομικού Παν. Αθήνας! :bye: Κανας άλλος που πέρασε εκεί; (Από τους ischoolιώτες εννοώ)

Ααααααααα εκει θελω εγω, εκει εκει εκει.
ΑΣΟΕΕ ε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Παιδιά υπομονή με τη σελιδα του υπουργείου
Μετα απο πολλες προσπαθειες τα καταφερα

Μπράβο σε όλους όσους πετυχαν αυτό που ήθελαν!

μου λέει δεν βρέθηκαν κριτήρια:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Ρε συ, πηρα τηλεφωνο, επιασα επιτελους γραμμη, μου ειπαν που περναω, αλλα οχι τη σειρα!! Στη συνεχεια μιλησα με εκπροσωπο και μου ειπε πως δε μπορει να μου την πει... Μας δουλευουν??

σε ποιο τηλ πηρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
γιούπι!!!!!!!!!!!! περασα νομική θράκης!!!!
Αναζητώ συμφοιτητές κ συμφοιτήτριες!!! χιχι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μετά απο πολλή ώρα κατάφερα να μπω στο site και να δω τη σειρά εισαγωγής μου. Κρίμα όμως δεν πέρνω την επιδότηση:(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια πηρα 1500, μετα πατας 1 και βγαινει μια τηλεφωνητρια και αφου τη πεις στοιχεια σου λεει που περασες, δεν ειναι μαγνητοφωνημενο

εγω με 10% περναω πολιτικης επιστημης και διεθνων σχεσεων στην κορινθο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Πέρασα 334 Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ. Φλώρινας Σειρά Επιτυχίας 0089. Σκατά
Πού έμαθες την σειρά επιτυχίας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
μου λέει δεν βρέθηκαν κριτήρια:'(:'(
Μαρία αποκλείεται να μην πέρασες!! Έγραψες σωστά τα στοιχεία σου;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΘ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ YEAAAAAAAAAA :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ 1500 ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΤΕ :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
λινκ για τα αποτελεσματα pleeeeeeeeeaaaaaaaaaaaseeeeeee!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Κανένας που να πέρασε Νομική Αθήνας ? 'Αμα θέλει να μου στείλει μήνυμα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μαρία αποκλείεται να μην πέρασες!! Έγραψες σωστά τα στοιχεία σου;;;

ναι!!!!!!!!!! μια φορα ανοιξε και εβγαλε αυτο!! τωρα δεν ανοιγει:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
maraki παρε το 1500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πέρασα οργάν. κ διοίκηση επιχ. στο οικ. παν. με σειρά επιτυχίας 0184!!! Πρέπει να είμαι απ'τους τελευταίους:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ΡΕ ΧΑΖΑ. ΠΑΡΤΕ 1500 ΜΑΓΝΗΤΟΦΩΝΗΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ. ΠΑΤΑΤΕ ΚΩΔΙΚΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΜΑΓΝΗΤΟΦΩΝΗΜΕΝΗ ΦΩΝΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ. ΣΚΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΤΗΛ.
Πες τα ρε....εμενα δε με ακουν...





Ρε πουτη περασα β εξαμηνο..............................:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Πού έμαθες την σειρά επιτυχίας???

Το λέει βρε παιδιά στην αναζήτηση επιτυχόντων του υπουργείου.Μαζί με το αποτέλεσμα λέει και σειρά επιτυχίας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top