Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μολις ξεκολλησε αλλα δεν το βλεπω και για πολυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sstteelaaaaa

Νεοφερμένος

Η sstteelaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
το υπεπθ τα χει παιξει...περασε κανεις αλλος ροδο?νηπιαγωγων...αχ πολυ μακρυα...ελπιζω να εχει συχνα αεροπλανο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και καλά αποτελέσματα.. Λέει κάπου την σειρά κατάταξής μας στη σχολή; Ή έστω τον βαθμό του πρώτου. Πιστεύω πως είμαι από τους πρώτους και θέλω να δω αν πέρνω την επιδότηση για laptop.

Καλημερα φιλε μου!Ναι λεει στο υπεπθ,δινοντας τον κωδικο σου και τα αρχικα
https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
και επισημα...φυσικοθεραπεια λαμια σειρα επιτυχιας 0025
Απο που εμαθες ρε συ και με τι σειρα μπηκες? Εμενα γιατι δε με ειπαν τιποτα? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

lazmoisiades

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά καλή τύχη σε όλους. Αν δεν ανοίγει η σελίδα του Υπουργείου δοκιμάστε και εδώ: https://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank25_8_9_941.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Τι θα κανατε χωρις εμενα εδω μεσα ρε...................
Σπαστε τα τηλ..Παρτε ολοι στο 1500 ....θα σας πουν που περασατε....
εγω μολις πηρα... :yeah::yeah::yeah::yeah:
και σου λενε που περασες;;;;:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και καλά αποτελέσματα.. Λέει κάπου την σειρά κατάταξής μας στη σχολή; Ή έστω τον βαθμό του πρώτου. Πιστεύω πως είμαι από τους πρώτους και θέλω να δω αν πέρνω την επιδότηση για laptop.

Καλημερα φιλε μου!Ναι λεει στο υπεπθ,δινοντας τον κωδικο σου και τα αρχικα
https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php
Εγω μολις εμαθα οτι περασα πρωτος στο φυσικο,με τον ιδιο τροπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το site του ΥΠΕΠΘ να μην περιμενετε να τα παει καλα.

Προτιμηστε alfavita και Troktiko!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
πΑΙΔΕΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΤΡΩΚΤιΚΟ!!! ΚΑΙ οποιος αλλος βρηκε το εγγραφο!!!περασα μηχ-μηχ κοζανηςμε μια μεταγραφουλα ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
και σου λενε που περασες;;;;:jumpy::jumpy:
Ναι ρε λες τον κωδικο σου...ονομα επονυμο πατερα μητερα και σου λεν



Μην αργειτε ρε...Ειναι ο πιο γρηγορος τροπος να τα μαθετε.........:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
νοσυλευτική ιωαννίνων πόσο είναι?
ξέρει κάποιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Απο που εμαθες ρε συ και με τι σειρα μπηκες? Εμενα γιατι δε με ειπαν τιποτα? :(
απο το ypepth
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teopaok

Νεοφερμένος

Ο teopaok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια σασ παρακαλω πειτε μ λιγο την βαση αυτης της σχολησ γιατι το πισι μ λαγκαρει απιστευτα....επειγον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Καλημερα φιλε μου!Ναι λεει στο υπεπθ,δινοντας τον κωδικο σου και τα αρχικα
https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php
Εγω μολις εμαθα οτι περασα πρωτος στο φυσικο,με τον ιδιο τροπο...

Πως μπήκες σε αυτό το site; Φορτώνει 5-6 min και μετά μου λέει πως έχει πρόβλημα η σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
παιδια που ξεκολλησε?????εμενα μ λεει συνεχεια οτι δν λειτουργει ο συνδεσμοσ!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

Gsuper3toumpa

Νεοφερμένος

Ο Gsuper3toumpa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια που ξεκολλησε?????εμενα μ λεει συνεχεια οτι δν λειτουργει ο συνδεσμοσ!!!:(
εχει ξεσκιστει παρε τηλ στο 1500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το site αν δεν περασουν 2-3 ωρες δεν θα ξεκολλησει απο οτι βλέπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top