Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ρε παιδια εαν δν σας βολευουν οι βασεις γιατι δν περνατε εκει που θελετε δν κερδιζετε τιποτα πιστευοντας οτι δν ειναι αυτες.ψευτικες ελπιδες στον εαυτο σας δινετε κ εκνευριζετε τους αλλους

Φιλε αν πηγαίνει σε εμενα αυτό να σου πω ότι πέρασα στην πρώτη μου επιλογή.Το θέμα είναι ότι μου φαίνεται πολύ περίεργο να ανακοινώθηκαν οι βάσεις μέσω ενός αρχείου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorhell

Νεοφερμένος

Ο razorhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
των τεε ειναι η περσινες.....Σας φτανει να πιστεψετε οτι δεν ειναι αυτες????

ΑΣΧΕΤΟ!!!

Πέρυσι από τα ΤΕΕ δεν περνούσαν σε ΑΕΙ.

Φέτος μόνο για πρώτη φορά από τα ΕΠΑΛ μπορούν να περνούν σε ΑΕΙ.

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΤΕΛΟΣ

ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,094 μηνύματα.
Στο Mega ήρθαν οι βασεολόγοι μιλάνε :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Elementstv

Νεοφερμένος

Ο Elementstv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Φιλε αν πηγαίνει σε εμενα αυτό να σου πω ότι πέρασα στην πρώτη μου επιλογή.Το θέμα είναι ότι μου φαίνεται πολύ περίεργο να ανακοινώθηκαν οι βάσεις μέσω ενός αρχείου...


Και το 2007 μεσω ενος αρχειου ειχαν ανακοινωθει(ΦΕΤΟς εκανα 10%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΤΗ ΦΟΡΜΑ ΣΤΟ ΥΠΕΠΘ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ.....ΓΙΑΤΙ?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Φιλε αν πηγαίνει σε εμενα αυτό να σου πω ότι πέρασα στην πρώτη μου επιλογή.Το θέμα είναι ότι μου φαίνεται πολύ περίεργο να ανακοινώθηκαν οι βάσεις μέσω ενός αρχείου...

Οι βάσεις μέσω αρχειού ανακοινώνονται κάθε φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
στελλα θα αναρτηθουν τα αποτελεσματα στους επιτυχοντες στις 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Είμουν σίγουρος πως δεν θα βλέπαμε καμία τρελη άνοδο, τουλάχιστον στο πεδίο μου (5ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΤΗ ΦΟΡΜΑ ΣΤΟ ΥΠΕΠΘ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ.....ΓΙΑΤΙ?????????

Γιατί δεν είναι έτοιμη η φόρμα :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elementstv

Νεοφερμένος

Ο Elementstv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Σε λιγο θα επανελθει και η εφαρμογη epityxontes.php
για να βαλετε το κωδικο σας.Τωρα την βαζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimTB

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλημέρα...Περνάω ΗΜΜΥ ΕΜΠ με βάση το xls από το υπουργείο.. Καλή επιτυχία σε όλους!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Και το 2007 μεσω ενος αρχειου ειχαν ανακοινωθει(ΦΕΤΟς εκανα 10%)

Τι να πω τότε...μπορεί να είναι αυτές.Εγώ πάντως δεν θα σιγουρευτώ αν δεν δω το όνομα μου έξω από το σχολειό. :P

Τι λένε στο MEGA?Είπαν τίποτα για την ανακοίνωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whiteshadow

Νεοφερμένος

Ο whiteshadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Neverland

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδροσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ιατρικη αλεξανδρουπολσ 19006 :( Για 56 μορια ρε παιδια.......παω να σκασω:(:( γαμω την εκθεση (14,4)... Καλη επιτυχια στουσ αλλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ΑΣΧΕΤΟ!!!

Πέρυσι από τα ΤΕΕ δεν περνούσαν σε ΑΕΙ.

Φέτος μόνο για πρώτη φορά από τα ΕΠΑΛ μπορούν να περνούν σε ΑΕΙ.

:bye:




Ποσο πιο απλα να στο πω????Οι βασεις που γραφει για τα τεε.....ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΡΣΙΝΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΤΕΕ??????Και ναι οκ μπορει μερικοι να μν ειναι εκει που θελουν και να ελπιζουν να ειναι αλλες.....Που χαλιεστε μερικοι που ελπιζουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ΟΥΦΦΦΦΦΦ φοβαμαι παρα πολυ μην εκανα λαθος στο μηχανογραφικο και δεν μου τα βγαζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisRodos

Νεοφερμένος

Ο ArisRodos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ποοο νομικη κομοτηνης περασα τελικαα!!!! ρε παιδια επεσε 142 μοριαααα!!:jumpy: καλα ε απο το πρωτο μονο οι νομικεσ πεσανε.... αλλα στα πολυτεχνεια το γαμησανε το θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top