Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
μου εκανε εντυπωση που η ιστορια αρχαιολογια ανεβηκε 480 μορια ενω η ψυχολογια θεσσαλονικης επεσε...ομως αληθειυει..οπως σας ελεγα χτες για την φιλη μου που περασε χωρις να το περιμενει.

με αυτα τα δεδομενα περασα κ εγω στην πρωτη μου επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Τέτοια σκατά μόνο σε μας φέτος!Είναι κατάσταση αυτή?

Άσχετο: GABRIELLA πού είσαι? τι λέει το χεις το θράκης?:)
ε αμα μ λες 18100!!!!εγω εχω 18.888 μορια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
στη νετ στον κοσμο τους
Δε σημαινει κάτι νομίζω.
Ο τηλεοπτικος χρόνος ειναι καθορισμενος για καθε θεμα, μετα τις 10 αυτοι σταθερα μενουν και επιμενουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
ρε παιδια δε μου το ανοιγει ας δει καποιος μαιευτικη θεσσαλονικης 3ο πεδιο please!!!!!! :thanks:
14065
Τι που τα βρηκα; στο σαιτ του υπεπθ στο rss δε λεμε τοση ωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια μ λεει κ καποιος την ιστορια αρχαιολογια καλαματας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
οι επιτιχοντεσ στισ 10!!!!ρε παιδια τα πιο πολλα οικονομικα επεσαν....μην μιλατε πολυ δυνατα γιατι θα ξυπνησουν αυτοι στην νετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
για οσους θελουν να κατεβασουν τις βασεις μεσα απ το σαιτ του υπουργειου και οχι απ το λινκ που δωσα σε προηγουμενο ποστ, δειτε παρακατω:


παταμε κλικ στο 1


παταμε κλικ στο 2 και κατεβαζουμε τις βασεις... οι οποιες ανοιγουν με Microsoft Excel 2003
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
στη νετ στον κοσμο τους
γι'αυτο τους πληρωνουμε τους πουστηδες??για να μας τα πρηζουν με τις γαμημενες τις πυρκαγιες που τελειωσαν κιολας??εδω τους ταιριαζει το
www.youtube.com/watch?v=tzQXNnLs7MQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
14065
Τι που τα βρηκα; στο σαιτ του υπεπθ στο rss δε λεμε τοση ωρα;
ναι αλλα εμενα δεν μου τα βγαζει ολα τα τει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
που τα βρηκες αυτα;;;σε μενα δεν τα λεει

ούτε και σε μένα λογοθεραπείες μαιευτικές λείπουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
μηπως τα βαζουν τωρα σιγα σιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
για οσους θελουν να κατεβασουν τις βασεις μεσα απ το σαιτ του υπουργειου και οχι απ το λινκ που δωσα σε προηγουμενο ποστ, δειτε παρακατω:


παταμε κλικ στο 1


παταμε κλικ στο 2 και κατεβαζουμε τις βασεις... οι οποιες ανοιγουν με Microsoft Excel 2003
μου γράφει για κατεστραμμένο αρχείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
14065
Τι που τα βρηκα; στο σαιτ του υπεπθ στο rss δε λεμε τοση ωρα;
μπορεις να βαλεις πια σελιδα ειναι ακριβωσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
ρε παιδια δε μου το ανοιγει ας δει καποιος μαιευτικη θεσσαλονικης 3ο πεδιο please!!!!!! :thanks:
14065. καλή επιτυχία εύχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elementstv

Νεοφερμένος

Ο Elementstv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Τις εβαλε και το τροκτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Πάντως τώρα που είδαμε και την πηγή δεν παίζει να μην ισχυεί.Υποργείο είναι αυτό τί διάλο,δεν βάζει ότι νάναι.Απλά όντως την μαλακία με τους επιτυγχόντες γιατί την έχουν κάνει και ενώ λεει 2009-2010 μετά σε πετάει στα παλιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Τι που τα βρηκα; στο σαιτ του υπεπθ στο rss δε λεμε τοση ωρα;

παιδαγωγικό ρόδου;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top