Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gsuper3toumpa

Νεοφερμένος

Ο Gsuper3toumpa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ο ΠΑΟΚ ανώτερος από Αρούλη,αν και είμαι τριφυλλάρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
ποιος παοκ ρε?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Ρε παίδες Έχει κανείς λινκ του υπουργείου για ακαδημαικό έτος 2009/2010????????πλζζζζ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
οχι δε καταλαβες..να κανω αναφορα για πμ που μου στειλαν θελω...
δεν νομιζω οτι γινεται... σε πμ μπορει ο καθενας να στειλει οτι θελει. οι αντμινς δεν ευθυνονται οτι κι αν σου εστειλε...


το μονο που μπορεις να κανεις νομιζω ειναι να τον μπλοκαρεις ωστε να μην μπορει να σου στειλει αλλα πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikelanna5

Νεοφερμένος

Η Μικελάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Βρε πως τα λες :lol: αμα χρωσταω 50 μυρια και δεν πληρωνω σχεδον τπτ (ενω η καλαμαρια χτες επεσε δ για 3,5),κανω οτι μεταγραφες θελω και κανεις δε μου απαγορευει (οπως εκαναν με μας) και συμμετεχω στο ουεφα με ειδικη αδεια αφου μπηκε εγγυητρια η επο.. ε τι να πεις
αντε ρε μιλαει και η ομαδα του 44...τι να πω ρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
σ' αυτό το site έχει τι διαρρέει απο το ΥΠΕΠΘ για τις βάσεις
https://www.fimes.gr/2009/08/baseis-2009-sxoli/

βλακεια ειναι αυτο...το εχω ξαναδει πριν πολυ καιρο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Βρε πως τα λες :lol: αμα χρωσταω 50 μυρια και δεν πληρωνω σχεδον τπτ (ενω η καλαμαρια χτες επεσε δ για 3,5),κανω οτι μεταγραφες θελω και κανεις δε μου απαγορευει (οπως εκαναν με μας) και συμμετεχω στο ουεφα με ειδικη αδεια αφου μπηκε εγγυητρια η επο.. ε τι να πεις
καλα ε.. θα παμε συνεργαστουμε μου φαινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
σας ευχαριστω παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ποιος παοκ ρε?:mad:
Ωχ σουπεράς??:bye:Έμπλεξα με Αρειανούς μου φαίνεται......:)Κανένας Πανάθας??Παοκσής έστω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
καλα αμα ειναι αυτεςς καηκαμαι.....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

αυτο λεω και εγω. Οταν τα ειδα επαθα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΤ ΤΟ ΑΛΦΑΒΗΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΠΑΡΙΑ...ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΡΟΥΛΗΣ Ο ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΩΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
αντε ρε μιλαει και η ομαδα του 44...τι να πω ρε;
Το 44 εγινε με δικαστηριο που ειναι ανεξαρτητη αρχη απ οσο γνωριζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
και τι προβλεψεις? Για ολες τις σχολες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
αυτο λεω και εγω. Οταν τα ειδα επαθα...
εγω ακομη παθαινω...νοσηλευτικη ανεβηκε 1700 μορια λεει:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
αντε ρε μιλαει και η ομαδα του 44...τι να πω ρε;
ποια ειναι αυτη??


υπαρχει επιλογη να μην βλεπεις τπτ απο αυτο το χρηστη στο προφιλ του... ψαξε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Το 44 εγινε με δικαστηριο που ειναι ανεξαρτητη αρχη απ οσο γνωριζω
αντε καλα,αφου ετσι νομιζεις...ολοι τα ιδια σ***α ειναι ρεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top