Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αφού εσύ ρε Κώτσο ξέρεις τα δικά σου τα αποτελέσματα γιατί αγχώνεσαι;;
Πρωτα απ'ολα για τους φιλους μου, γιατι δε θελω σε καμια περιπτωση να ξαναδωσουν και δευτερον, οπως και να το κανεις θελω να βεβαιωθω... Ασε, γενικα ειμαι πολυ αγχωδης τυπος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Kαλημέρα παιδιαααααααααααα! :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ακομα???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikelanna5

Νεοφερμένος

Η Μικελάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
οτι εβγαλε το αλφαωιτα μολισ!!!!!https://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank25_8_9_720.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Οι γυναίκες είναι θησαυρός!!!
Γιάυτό πρέπει να τις θάψουμε!
αχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Όταν το είχα ακούσει αυτό για πρώτη φορά είχα λιώσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
εγω ειμαι σκετη :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
μη κακομουτσουνιαζεις μερα που ειναι θετικη ενεργεια και δε σου παει κ ολας ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ρε φιλε Αριαναρα ειμαι εγω τουλαχιστον να παιρνει πρωταθλημα ο Ολυμπιακος γιατι τους βαζελομπαοκους δε τους παω...
τελικά ισχύει αυτό που λένε ότι οι Αρειανοί είστε κρυφογαυράκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gsuper3toumpa

Νεοφερμένος

Ο Gsuper3toumpa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ρε φιλε Αριαναρα ειμαι εγω τουλαχιστον να παιρνει πρωταθλημα ο Ολυμπιακος γιατι τους βαζελομπαοκους δε τους παω...
Βαμος ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Σήμερα ανακοινώνονται από το ΥΠΕΠΘ οι βάσεις των Πανελλαδικών Εξετάσεων - Η alfavita.gr στην πρώτη γραμμή της ενημέρωσης των υποψηφίων με όλα τα στοιχεία για τις βάσεις έγκαιρα και έγκυρα



απ ο,τι βλεπετε αρχιδια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Οι γυναίκες είναι θησαυρός!!!
Γιάυτό πρέπει να τις θάψουμε!
αχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Όταν το είχα ακούσει αυτό για πρώτη φορά είχα λιώσει!
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Σήμερα ανακοινώνονται από το ΥΠΕΠΘ οι βάσεις των Πανελλαδικών Εξετάσεων - Η alfavita.gr στην πρώτη γραμμή της ενημέρωσης των υποψηφίων με όλα τα στοιχεία για τις βάσεις έγκαιρα και έγκυρα



απ ο,τι βλεπετε αρχιδια....
φιλε πραγματικα τωρα...νομιζεις πως εισαι αστειος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
α ωραια εριμενουμε τωρα δηλαδη ετσι??δεν αντεχω αλλο:wow::wow::wow::wow::wow:

Και γω γαμώτο δεν αντέχω....όλο στο περίμενε είμαστε....Μόλις ξύπνησα στις 7 νόμιζα ότι η ώρα ήταν μετά τις 10 και είχαν άρχισει να λένε τις βάσεις στην τηλεόραση, αλλά τελικά τζίφος....το ονειρευόμουν στον ξύπνιο μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

Mikelanna5

Νεοφερμένος

Η Μικελάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Σήμερα ανακοινώνονται από το ΥΠΕΠΘ οι βάσεις των Πανελλαδικών Εξετάσεων - Η alfavita.gr στην πρώτη γραμμή της ενημέρωσης των υποψηφίων με όλα τα στοιχεία για τις βάσεις έγκαιρα και έγκυρα



απ ο,τι βλεπετε αρχιδια....

αυτό το έγραφα και γω αμα ήθελα!!!!!!! Τα νεύρα μου.......:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Βαμος ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ;)
vamos campeon!!
ελα μωρη τρελαααααα!!!!! εγω ανεβαινω απο Αθηνα για να δω τα ματςςςςςςς Πιο δυνατα πιο δυνατα πιο δυναταααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
μη κακομουτσουνιαζεις μερα που ειναι θετικη ενεργεια και δε σου παει κ ολας ..
και πως ξερεις οτι δεν μου παει δηλαδη:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
vamos campeon!!
ελα μωρη τρελαααααα!!!!! εγω ανεβαινω απο Αθηνα για να δω τα ματςςςςςςς Πιο δυνατα πιο δυνατα πιο δυναταααααα!
δε σας παει ρε φιλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Σήμερα ανακοινώνονται από το ΥΠΕΠΘ οι βάσεις των Πανελλαδικών Εξετάσεων - Η alfavita.gr στην πρώτη γραμμή της ενημέρωσης των υποψηφίων με όλα τα στοιχεία για τις βάσεις έγκαιρα και έγκυρα



απ ο,τι βλεπετε αρχιδια....
καλε πως μιλας ετσι??:zilia::zilia::zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gsuper3toumpa

Νεοφερμένος

Ο Gsuper3toumpa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
vamos campeon!!
ελα μωρη τρελαααααα!!!!! εγω ανεβαινω απο Αθηνα για να δω τα ματςςςςςςς Πιο δυνατα πιο δυνατα πιο δυναταααααα!
που θες να περασεις αδερφε? εκλεισε το διαρκειας στην 3:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top