Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ξημερωνει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
3 hours 25 minutes 40 seconds until ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ[/QUOTE]

ΧΑΧΑ.. ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Γ@ΜΩ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΜΟΥ.. :):):):):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Να ελεγχετε και τις τηλεορασεις.Θυμαμαι το 2007 τα ειχαν βγαλει απο τις 8 και το ιντερνετ στις 8:30 με 9
ΑΑΑ τί να πρωτοελέγξω μάι φρέντ! Εχω ανοιχτα το αι σκουλ, το αλφαβιτα βασιλοπουλος-και του πουλιού το γάλα!-,το γιου τιουμπ και ακούω μουσική απο το άι ποντ μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
οτι το κυριοτερο ειναι οτι περναει εκει που θελει και η πολη δεν παιζει σημασια:D
Ε ναι ειδικά για την ιατρική εγώ αν την ήθελα όπου και να πέρναγα ευχαριστημένος θα ήμουν. Απλά αν έχανα και εγώ για λίγο την Πάτρα (που δε νομίζω να τη χάσει) θα τα έπαιρνα αλλά μέχρι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
3 hours 25 minutes 40 seconds until ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

ΧΑΧΑ.. ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Γ@ΜΩ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΜΟΥ.. :):):):):):):):):):)[/quote]
Πρόσεξε απτο πολύ το σφίξιμο μην πάθουν οι γύρω σου τίποτις!
Για σένα δεν ανησυχώ!ΑΝΤΕΧΕΙΣΣΣΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
φανταζεσται την ωρα των ανακοινωσεων των βασεων απο τη νετ να βαλουν διαφημισεις???θα πεσει γελιο(και βρισιμο...).....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ρε γμτ τι να κανω για να περασουν 3 ωρες και 21 λεπτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ε ναι ειδικά για την ιατρική εγώ αν την ήθελα όπου και να πέρναγα ευχαριστημένος θα ήμουν. Απλά αν έχανα και εγώ για λίγο την Πάτρα (που δε νομίζω να τη χάσει) θα τα έπαιρνα αλλά μέχρι εκεί.
όποια πόλη χάσω για λίγο θα τα πάρω! Δηλαδή δεν κατάλαβα! Εγώ δεν χωρούσα στο πανεπιστήμιο αυτό!!!Ε;Ε;Ε;Ακου εκει για λίγα ψωρομόρια...! Στο πηγάδι κατούρησα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παίδες, έτσι για να ξεχαστώ βάζω και κανένα τραγουδάκι στο youtube.. Ορίστε ένα [ame]https://www.youtube.com/watch?v=hDDHU5WTIXM[/ame]
Δεν ταιριάζει και πολύ με την περίσταση αλλά τρελαίνομαι γι'αυτό..!!!! :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
αρχιμιδης στη θεση σου αφου θα ηξερα τα παντα θα κοιμομουν για κανα 3-4ωρο (εως οτου αρχισουν τα τηλεφωνηματα)
Τί να κάνω Koan πού έχω γα***ει το πρόγραμμα μου από τις διακοπές και δε με παίρνει ο ύπνος με τπτ??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
βλεπω θεμα στις ειδησης "το αγχος των υποψηφιων εσπασε ρεκορ επισκεψιμοτητας στο alfavita.gr"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
φανταζεσται την ωρα των ανακοινωσεων των βασεων απο τη νετ να βαλουν διαφημισεις???θα πεσει γελιο(και βρισιμο...).....
φανταζεσαι να κοπει το ρευμα;εκει να δεις γελιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Τί να κάνω Koan πού έχω γα***ει το πρόγραμμα μου από τις διακοπές και δε με παίρνει ο ύπνος με τπτ??:P
και εγω αλλιως θα κοιμομουν τωρα .. (πηγα ικαρία βλέπεις... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
βλεπω θεμα στις ειδησης "το αγχος των υποψηφιων εσπασε ρεκορ επισκεψιμοτητας στο alfavita.gr"...
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ΧΑΧΑ.. ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Γ@ΜΩ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΜΟΥ.. :):):):):):):):):):)
Πρόσεξε απτο πολύ το σφίξιμο μην πάθουν οι γύρω σου τίποτις!
Για σένα δεν ανησυχώ!ΑΝΤΕΧΕΙΣΣΣΣ![/QUOTE]

Αυτήν την ώρα δεν νομίζω να υπάρχει κανένας γύρω μου!!! χαχαχαχαχα :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ε ναι ειδικά για την ιατρική εγώ αν την ήθελα όπου και να πέρναγα ευχαριστημένος θα ήμουν. Απλά αν έχανα και εγώ για λίγο την Πάτρα (που δε νομίζω να τη χάσει) θα τα έπαιρνα αλλά μέχρι εκεί.
όχι κοίτα μάι φρέντ, είμαι σατισφάιντ απλά άμα δεν γκρινιάξουμε και λίγο που χάσαμε μία πόλη τί κανουμε;; Πόλη είναι αυτή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
και εγω κοπελιά αλλιως θα κοιμομουν τωρα .. (πηγα ικαρία βλέπεις... )
Τί "κοπελιά" ρε Koan?? Με αποτέλειωσες τώρα!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
όχι κοίτα μάι φρέντ, είμαι σατισφάιντ απλά άμα δεν γκρινιάξουμε και λίγο που χάσαμε μία πόλη τί κανουμε;; Πόλη είναι αυτή!!!
και τι πολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top