Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
:mad: γαμβωτο μη κανεις πλακες...παραλιγο να σκοτωθω στον διαδρομμο καθως ετρεχα

Ναι ρε μισώ ώρα έστελνα δονήσεις:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιζει ρολο ε?(καταλαβα...) Αθηνα ειμαι....

σε ρώτησα για να δώ πώς έχεις συνηθίσει. κοίτα περιορισμένα πολύ τα μαγαζιά...ένας φοιτητής εδώ δεν νομίζω να περάσει κ την υπέροχη φοιτητικη ζωή... παρ'όλα αυτά είμαστε μία ήσυχη πόλη,χωρίς εγκληματικότητα...ένας επίγειος παράδεισος για όσους αποζητούν ένα μέρος αναψυχής και πνευματικοψυχικής ανάτασης. θα είναι ένα καταφύγειο για έναν αθηναίο που έχει μπουχτήσει βρε αδερφέ μεσα στους έντονους ρυθμούς της πρωτεύουσας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα.. Δεν μου πάει ύπνος γαμώτο... Άντε σε λίγες ώρες βρε.. Τελειώνουν τα "βάσανα"... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Που κολλαει αυτοοοοοοοοο
ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΣΟΦΑΡΑ!!!
:'(:'(:'(:'( Εισαι χαζος? πιο πανω καποια παιδια δεν ελεγαν απο που ειναι?



:'(βλακα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
σε ρώτησα για να δώ πώς έχεις συνηθίσει. κοίτα περιορισμένα πολύ τα μαγαζιά...ένας φοιτητής εδώ δεν νομίζω να περάσει κ την υπέροχη φοιτητικη ζωή... παρ'όλα αυτά είμαστε μία ήσυχη πόλη,χωρίς εγκληματικότητα...ένας επίγειος παράδεισος για όσους αποζητούν ένα μέρος αναψυχής και πνευματικοψυχικής ανάτασης. θα είναι ένα καταφύγειο για έναν αθηναίο που έχει μπουχτήσει βρε αδερφέ μεσα στους έντονους ρυθμούς της πρωτεύουσας. :D
μου φτιαξες τη διαθεση .............................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
καπου τωρα δεν υποτιθεται οτι επρεπε να βγουν οι βασεις στο αλφαβητα? πουντες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ναιαλλά αλλά από ότι βλέπω @ρχίδ@ βάσεις θα δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
θεσσαλονικη,οδε

αχ πες μου σε παρακαλω,εχεις καμια πληροφορια; ενας φιλος μου ειναι 300 κατι μορια παραπανω και αν δεν περασει εκει θα ξαναδωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
κατσε ρε...γιαννενα δεν μενεις;
:nono: οχι....
Απλα εχω πει καπου παλια παλια οτι γεννηθηκα εκει.. Στη Χαλκιδικη μεγαλωσα και στη Χαλκιδικη μενω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elementstv

Νεοφερμένος

Ο Elementstv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ρε παιδια δεν ειναι παραδοση καθε χρονο να βγαινουν στις εξι στο alfavita δεν ειναι κρατικος φορεας απλα τυχαινει να τις εχουν στα χερια τους λιγο νωριτερα.Υπομονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jtm

Νεοφερμένος

Ο jtm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Υπομονη? ποιο πολλεσ πιθανοτητες εχεις να σου πεσει το lotto.....:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
αχ πες μου σε παρακαλω,εχεις καμια πληροφορια; ενας φιλος μου ειναι 300 κατι μορια παραπανω και αν δεν περασει εκει θα ξαναδωσει
δυστηχως δεν ξερω τιποτα,παντως λογικα ο φιλος σου περναει
-----------------------------------------
:nono: οχι....
Απλα εχω πει καπου παλια παλια οτι γεννηθηκα εκει.. Στη Χαλκιδικη μεγαλωσα και στη Χαλκιδικη μενω...:D
ααα,ωστε ετσι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ρε μην παιζετε τον πουτσο σας περιμενουμε βασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
δυστηχως δεν ξερω τιποτα,παντως λογικα ο φιλος σου περναει

μακαρι γιατι μετα απο αυτη τη σχολη πιεστηκε να δηλωσει κατι που δεν του αρεσε...και αν δεν επρασει σκουρα τα πραγματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Tίποτε δεν δείχνει γαμώ.Γαμώ και το ξημερωμά μου.Αυτές οι ώρες είναι οι πιο δύσκολες από όλη την νύχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Tίποτε δεν δείχνει γαμώ.Γαμώ και το ξημερωμά μου.Αυτές οι ώρες είναι οι πιο δύσκολες από όλη την νύχτα.
στις 8 εχω να παω σε μια τραπεζα ελπιζς να μη βγουνε τοτε.... 6κ20 που ειπε ο αλλος να ανεβει απο καπου.. μπας και...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
https://examsos.yooblog.gr/2009/08/13/2475 δειτε εναν μλκ......
-----------------------------------------

ε τετοιες ωρες τι να πω...
Τον εχουμε δει!Βεβαια με βολεύει η πρόβλεψή του!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Nαι όντως τον έχουμε δει τον νάρκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top