Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
νυσταζει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
εγω οχι... απο αθηνα ειστε ολοι ή και απο εξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
εγω φαινεται απο που ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Και τι εγινε με τις 900;
-----------------------------------------
αχαχαχχαχαχα
:mad: κωλοφαρδε γαμωτο.........εκανες τις 900 σελιδες.....

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jtm

Νεοφερμένος

Ο jtm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αθηνα εδω.......για μερικες ωρες ακομα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ειπα πανω απο το κεντρο.. Νομιζω η περιοχη λεγεται αγιου Δημητριου...Εχω παει στο σπιτι της και πιστεψε με ειναι πολυ καλο. Η πολυκατοικια ειναι καινουρια και σε καλο σημει (δλδ οχι μεσα στα στενα) . Ισως να ηταν τυχερη και να βρηκε απο τις καινουριες, δε ξερω . Απο οτι μου ειπε το Σαββατο νοικιαζονται 3 διαμερισματα στη πολυκατοικια της οποτε βιαστειτε... Η 25η Μαρτιου επισης ειναι πολυ καλη γιατι εχω και εκει φιλη.. Βασικα ολου οι γνωστοι και φιλοι μου στη Θεσσαλονικη ειναι περασμενοι.. Αρχιμιδη θα ρωτησω και θα σου πω και καλες περιοχες... Δεν ξερω πολλα απο θεσσαλονικη εγω αλλα μου εχουν πει πολλα οσοι ειναι εκει...

ο δρομος λεγεται αγιου δημητριου και ειναι πολυ καλα αν και δεν ειναι τοσο οικονομικα. ειναι πολυ κεντρικος δρομος, απο την "βορεια" πλευρα του πανεπιστημιου περναει. (απο τις σχολες ΣΘΕ, γεωπονικη, κτηνιατρικη, ιατρικη, οδοντιατρικη).για σπιτια εχει καινουρια εκει, ναι. οταν ειπα κεντρο αναφερομουν κυριως στην περιοχη γυρω απο καμαρα/πανεπιστημια κλπ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
:mad: κωλοφαρδε γαμωτο.........εκανες τις 900 σελιδες.....

:P
εγω εγραψα το 9001 μηνυμα!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ειπα πανω απο το κεντρο.. Νομιζω η περιοχη λεγεται αγιου Δημητριου...Εχω παει στο σπιτι της και πιστεψε με ειναι πολυ καλο. Η πολυκατοικια ειναι καινουρια και σε καλο σημει (δλδ οχι μεσα στα στενα) . Ισως να ηταν τυχερη και να βρηκε απο τις καινουριες, δε ξερω . Απο οτι μου ειπε το Σαββατο νοικιαζονται 3 διαμερισματα στη πολυκατοικια της οποτε βιαστειτε... Η 25η Μαρτιου επισης ειναι πολυ καλη γιατι εχω και εκει φιλη.. Βασικα ολου οι γνωστοι και φιλοι μου στη Θεσσαλονικη ειναι περασμενοι.. Αρχιμιδη θα ρωτησω και θα σου πω και καλες περιοχες... Δεν ξερω πολλα απο θεσσαλονικη εγω αλλα μου εχουν πει πολλα οσοι ειναι εκει...
Οκ, σε ευχαριστώ πολύ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
εδώ αγρίνιο! :D νυστάαααααζωωωωωωω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Senorita

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
που ειναι αυτος που ηξερε τη βαση του ΗΜΜΥ ΑΠΘ? ηρθε να μας ξεσηκωσει κι εφυγε? θελουμε να μαθουμεεε..καιγομαστεεε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
εδώ αγρίνιο! :D νυστάαααααζωωωωωωω.....
σοβαρα? την παλευει η πολη σου? θα περασω καλα αν ερθω? εχει φοιτητοκοσμο και μερη να βγεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΚΑΒΑΛΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Αντε παιδιά 4 ώρες μείνανε.
Καλή επιτυχία σε όλους μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemDam

Νεοφερμένος

Ο NemDam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
που ειναι αυτος που ηξερε τη βαση του ΗΜΜΥ ΑΠΘ? ηρθε να μας ξεσηκωσει κι εφυγε? θελουμε να μαθουμεεε..καιγομαστεεε!!
Είπα...... είναι κάτω από 18900 αλλά δε με νοιάζει αφού έχω 19341
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top