Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
καποιος να δωσει μια το λινκ που κοιτατε στο alfavita γιατι δε ξερω αν ειναι αυτο που βλέπω...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Κανένα νέο κανείς για καμμιά βάση του 3ου πεδίουυυυ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemDam

Νεοφερμένος

Ο NemDam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λοιπόν guys εγώ είμαι σίγουρος ότι πέρασα από τότε που βγήκαν τα μόρια στο ΗΜΜΗΥ ΑΠΘ..... Παρ' όλα αυτά δεν έκλεισα μάτι και συμπαραστέκομαι στους υπόλοιπους!!!! Καλή επιτυχία σε όλους.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Αν μπορείς να μου πεις και αυτές τις περιοχές θα σου είμαι ευγνώμων! Έγραψα σε ένα θέμα με τη Θεσσαλονίκη αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτό που λες.
:thanks:

κεντρο τα σπιτια ειναι παμπαλαια [υπο καταρρευση σχεσον] και πανακριβα επειδη ακριβως ειναι κεντρο. ελαχιστες ειναι οι καινουριες πολυκατοικιες.
40 εκκλησιες ειναι καλα, μαζευει φοιτητοκοσμο κυριως, καθως και η αγιου δημητριου που ειπε η σοφια.
αν θες να βρεις πιο εξω, μποτσαρη/25ης μαρτιου κλπ εχει πιο καινουρια και καααπως πιο προσιτα οικονομικα σπιτια, αλλα ειναι 20 λεπτα περιπου με λεωφορειο. το καλο ειναι πως σ εκεινη την περιοχη υπαρχει συγκοινωνια απο και προς το κεντρο ολο το βραδυ. τελος, η τουμπα μαζευει πολυ φοιτητοκοσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Keepbreathing εσύ πού θες?
arximidis βλεπω εκανες και την αλλαγη στο προφιλ...αυτα ειναι!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
κεντρο τα σπιτια ειναι παμπαλαια [υπο καταρρευση σχεσον] και πανακριβα επειδη ακριβως ειναι κεντρο. ελαχιστες ειναι οι καινουριες πολυκατοικιες.
40 εκκλησιες ειναι καλα, μαζευει φοιτητοκοσμο κυριως, καθως και η αγιου δημητριου που ειπε η σοφια.
αν θες να βρεις πιο εξω, μποτσαρη/25ης μαρτιου κλπ εχει πιο καινουρια και καααπως πιο προσιτα οικονομικα σπιτια, αλλα ειναι 20 λεπτα περιπου με λεωφορειο. το καλο ειναι πως σ εκεινη την περιοχη υπαρχει συγκοινωνια απο και προς το κεντρο ολο το βραδυ. τελος, η τουμπα μαζευει πολυ φοιτητοκοσμο.
Κάτι μου είπαν και για Τριανδρία, Ιπποκράτειο και Δελφών..είναι καλά και σε αυτές? φοιτητόκοσμο που λες μαζεύει?:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Λοιπόν guys εγώ είμαι σίγουρος ότι πέρασα από τότε που βγήκαν τα μόρια στο ΗΜΜΗΥ ΑΠΘ..... Παρ' όλα αυτά δεν έκλεισα μάτι και συμπαραστέκομαι στους υπόλοιπους!!!! Καλή επιτυχία σε όλους.....
τι εννοεις βγηκαν τα μορια απο εκει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Λοιπόν guys εγώ είμαι σίγουρος ότι πέρασα από τότε που βγήκαν τα μόρια στο ΗΜΜΗΥ ΑΠΘ..... Παρ' όλα αυτά δεν έκλεισα μάτι και συμπαραστέκομαι στους υπόλοιπους!!!! Καλή επιτυχία σε όλους.....
ποτε βγηκαν τα μορια στο ημμυ απθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Keepbreathing εσύ πού θες?
Ιατρική Πάτρα ελπίζω να πιάσω αλλά χλωμό το βλέπω μ'αυτά που ακούω... Οπότε μάλλον Κρήτη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Κάτι μου είπαν και για Αγ.Τριανδρία, Ιπποκράτειο και Δελφών..είναι καλά και σε αυτές? φοιτητόκοσμο που λες μαζεύει?:thanks:
μαλλον αγια τριαδα εννοεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Senorita

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Λοιπόν guys εγώ είμαι σίγουρος ότι πέρασα από τότε που βγήκαν τα μόρια στο ΗΜΜΗΥ ΑΠΘ..... Παρ' όλα αυτά δεν έκλεισα μάτι και συμπαραστέκομαι στους υπόλοιπους!!!! Καλή επιτυχία σε όλους.....


wiiii....ξερεις ποσο πηγε το ΗΜΜΥ ΑΠΘ?? δεν ξερω αν ειπωθηκε αλλα ειναι πολλεεεεες οι σελιδες..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
arximidis βλεπω εκανες και την αλλαγη στο προφιλ...αυτα ειναι!!!:no1:
Ναι αφού είναι σίγουρο πλέον είπα να το συμπληρώσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
παμε για 900
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
ποιος θα κανει το πρωτο ποστ αραγε στην 900??

τι βασεις βγηκανε ρε παιδια πειτε λιγο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mplampla

Νεοφερμένος

Ο mplampla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
και συνεχίζει...:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
900...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemDam

Νεοφερμένος

Ο NemDam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
απλά ξέρω ότι είναι κάτω από 18900... εγώ έχω 19341
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top