Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitricc

Νεοφερμένος

Ο dimitricc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
8εσσ ειχες σεκοντ τσοισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
παντως εγω ειμαι στο αλφαβιτα για παν ενδεχομενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ρε φιλε το οτι εσυ ησουν στα @@ σου για δικου σου λογους δε παει ν α πει οτι ολοι ειναι ετσι ακομα και αν ητανε στην ιδια ακριβως κατασταση με εσενα... δε σημαινει οτι παιζει θεατρο... και στο διαδυκτιο μαλιστα μες στην ανωνυμια γιατι να παιξεις τετοιο θεατρο? να ριξεις γκομενα ξερω γω (καμια φοιτουκλου?) δε βλεπω να γραφουν και πολλες...

Τα μόρια και η σχολή που πέρασα δεν σου δίνουν το δικαίωμα να χρησιμοποιεις τα μπαλάκια, θα προτιμούσα να το πω αξιοπρέπεια, την οποία και διαθέτω από τη μέρα που τέλειωσαν οι εξετάσεις. Γεια σου, πάω για ύπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
παντως εγω ειμαι στο αλφαβιτα για παν ενδεχομενο

απο τωρα?λιγο δυσκολο μου φαινεται,κατσε να παει 7 και βλεπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitricc

Νεοφερμένος

Ο dimitricc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
και γ ιατρικη το ιδιο ελεγα κ εγω αλλα φιλος δν περασε αθηνα με 19430
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Γιατί μόλις γύρισα απ'τις διακοπές μου στα υπέροχα ελληνικά νησιά, τα οποία και σας συστήνω ανεπιφύλακτα.
τι να κανουμε δεν εχουμε ολοι τη δυνατοτητα να παμε διακοπες ξερεις...πηγαινε εσυ στα ελληνικα νησια και κοιτα να περνας καλα και ασε μας εμας που πρωτη σου δουλεια μολις γυρισες απο τις διακοπες σου ηταν να μπεις στο ischool...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
8εσσ ειχες σεκοντ τσοισ?
2η για τα μάτια των γονιών μου κυρίως έβαλα πολ μηχ εμπ (όχι ότι δε μου αρέσει αλλά ήξερα ότι αν έχανα ημμυ εμπ λογικά θα έχανα και αυτή) και 3η ημμυ σαλονικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Τα μόρια και η σχολή που πέρασα δεν σου δίνουν το δικαίωμα να χρησιμοποιεις τα μπαλάκια, θα προτιμούσα να το πω αξιοπρέπεια, την οποία και διαθέτω από τη μέρα που τέλειωσαν οι εξετάσεις. Γεια σου, πάω για ύπνο.
μπραβο σου,αφου εσυ δεν καιγεσαι να μαθεις τι θα κανεις στη ζωη σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ωπα,αυξανομαστε σιγα σιγα,απο 35 μελη τωρα ειμαστε 38
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
2η για τα μάτια των γονιών μου κυρίως έβαλα πολ μηχ εμπ (όχι ότι δε μου αρέσει αλλά ήξερα ότι αν έχανα ημμυ εμπ λογικά θα έχανα και αυτή) και 3η ημμυ σαλονικα!
welcome to salonica my friend!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
γιατι καθεστε και κλαιγεστε τι θελατε να γινεται ή χειρωτερα το τι ακομα θελετε να γινεται????Βγειτε εξω και γινεται ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ!!!!μια γαμ. ζωη την εχουμε!!ειστε χωμενοι στο αθλιο νεο ελληνικο τρυπακι τησ μιζεριας....αν βαλετε στοχο ζωης το οτιδηποτε θα τα καταφερετε.....Ακομα και αστροναυτης μπορεις να γινεισ αν το θες πραγματικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Τα μόρια και η σχολή που πέρασα δεν σου δίνουν το δικαίωμα να χρησιμοποιεις τα μπαλάκια, θα προτιμούσα να το πω αξιοπρέπεια, την οποία και διαθέτω από τη μέρα που τέλειωσαν οι εξετάσεις. Γεια σου, πάω για ύπνο.
μαλλον η σχολη που περασες δεν συνδυαζεται με την λογική που εχεις...
γραφωντας @@ δεν ειπα οτι περασες σε σχολή @@ ... αλλα οτι η συναισθηματική σου κατασταση για το θεμα εκεινες τις μερες ητανε χαλαρη δηλαδη στα @@ σου! Ονειρα γλυκά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitricc

Νεοφερμένος

Ο dimitricc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
νε εχεις δικιο μου φαινεται οτι οι πολιτικοι θα ειναι παλι πιο μπροστα φετος ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
γιατι καθεστε και κλαιγεστε τι θελατε να γινεται ή χειρωτερα το τι ακομα θελετε να γινεται????Βγειτε εξω και γινεται ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ!!!!μια γαμ. ζωη την εχουμε!!ειστε χωμενοι στο αθλιο νεο ελληνικο τρυπακι τησ μιζεριας....αν βαλετε στοχο ζωης το οτιδηποτε θα τα καταφερετε.....Ακομα και αστροναυτης μπορεις να γινεισ αν το θες πραγματικα....
συγκινηθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
στο αλφαβητα θα το δουμε εκει που λεει πανελλαδικες εξετασεις 2009 μολις βγει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
welcome to salonica my friend!!!
Αν θές στείλε μου πμ σε ποιές περιοχές είναι καλύτερα να κοιτάξω για σπίτι!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
συγκινηθηκα...
ο φιλος πιο πανω εχει point αλλα δε νοιωθει τη συγκινιση που θα παρει βλεπωντας που περασε μου φαινεται!!..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top