Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
:Dαχ...καποιος που μου εδωσε σημασια :who: επιασαν τα κλαματα

Λοιπον τις πανω πανω δε στις λεω γιατι δε τις πιανω ξεκινω απο αυτες που πιανω...
Λογοθεραπεια Ιωαννινων
Λογοθεραπεια Πατρας (που ομως δε πιανω ουτε με την βαση που ειχε περυσι)
Λογοθεραπεια Καλαματας
Ιστορικο αρχαιολογικο Ιωαννινα
Ιστορικο αρχαιολογικο Ρεθυμνο

................................................. αυτα καπου μεχρι εδω θα σε πω γιατι Ιστορικο ρεθυμνο το πιανω χαλαρα...
Λοιπον τι λες?????

ποσα μορια εχεις; επειδη ειναι καινουριο τμημα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να την πιασεις αυτη τη σχολη.
παντως οπου και να περασεις μην ανησυχεις ολες οι σχολες αυτες ειναι εξαιρετικες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
:Dαχ...καποιος που μου εδωσε σημασια :who: επιασαν τα κλαματα

Λοιπον τις πανω πανω δε στις λεω γιατι δε τις πιανω ξεκινω απο αυτες που πιανω...
Λογοθεραπεια Ιωαννινων
Λογοθεραπεια Πατρας (που ομως δε πιανω ουτε με την βαση που ειχε περυσι)
Λογοθεραπεια Καλαματας
Ιστορικο αρχαιολογικο Ιωαννινα
Ιστορικο αρχαιολογικο Ρεθυμνο

................................................. αυτα καπου μεχρι εδω θα σε πω γιατι Ιστορικο ρεθυμνο το πιανω χαλαρα...
Λοιπον τι λες?????
Λογοθεραπεια σιγουρα... Η στα Γιαννενα η στην Καλαματα:no1:!!

παιδια εγώ προσωπικά πιστεύω πως η ιατρική αλεξανδρούπολης θα φτάσει τα 18950-18990. δεν θα ξεπεράσει τις 19000.
Καπου εκει πιστευω και γω πως θα ειναι:):D:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ποσα μορια εχεις; επειδη ειναι καινουριο τμημα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να την πιασεις αυτη τη σχολη.
παντως οπου και να περασεις μην ανησυχεις ολες οι σχολες αυτες ειναι εξαιρετικες!


το ιστορικο αρχαιολογικο ειναι σαν το τμημα αθηνας νομιζω μεθοδολογιας της ιστοριας λεγετε???η καμμια σχεση?:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
εφαρμοσμενα μαθηματικα και ιατρικη στην κρητη ξξερουμε τπτ????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
το ιστορικο αρχαιολογικο ειναι σαν το τμημα αθηνας νομιζω μεθοδολογιας της ιστοριας λεγετε???η καμμια σχεση?:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

και στην αθηνα ιστορικο-αρχαιολογικο λεγεται...εκτος και αν μιλαμε για αλλη σχολη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
πόσο λέτε να πάει η φιλολογία Ιωαννίνων?έχω 16211 μόρια αλλα δν έχω πρόβλημα να πάω και Κρήτη
καλαματα δε δηλωσες?γτ να τρεχεις κρητη? εγω εβγαλα 16608 κ με τη σειρα π τ δηλωσα περναω καλαματα και με σιγουρη μετεγγραφη παω αθηνα!δηλωσα απο φιλολογιες 1αθηνα 2θεσσαλονικη 3πατρα(ακριβωσ ιδια μορια με τη βαση) 4καλαματα 5ιωαννινα 6ρεθυμνο 7κομοτηνη.. παντωσ πιστευω οτι γιαννενα εισαι 99% μεσα!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ρε παιδια κατι για γεωλογια γεωπονια αθηνας???????????????
ολη μερα τιποτα...μονο εγω θελω αυτες τις σχολες??:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
απο πολυτεχνειο καποιος ξερει κατι;απο φυσικομαθηματικα; για οικονομικο νομικης κατι λεγατε πριν θυμαται κανεις ποσο;
για αθηνας οικονομικων επιστημων(νομικη) 16900...ετσι ειπωθηκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Δεν πιστευω να νυσταζει κανεις ε???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalhs91

Νεοφερμένος

Ο Mixalhs91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ξερουμε σε ποσες ωρες θα ανακοινωθουν στο αλφαβιτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jtm

Νεοφερμένος

Ο jtm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πλακα κανεις τωρα, ε? νυστα με τετοιο αγχος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.

katrina

Νεοφερμένος

Η katrina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
οδοντιατρική αθηνας κ ιατρικη κρητης..?? πανω απο 19010??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalhs91

Νεοφερμένος

Ο Mixalhs91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι



αφου εισε απο λαρισσα¨το τμημα στα τρικαλα για δομικων εργω πως το κοβεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ας ξεφυγουμε λιγο....αυτο που θελατε να γινετε απο μικροι(πχ εγω αστροναυτης) το πετχατε??Η τελοσπαντων εισαστε κοντα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
αφου εισε απο λαρισσα¨το τμημα στα τρικαλα για δομικων εργω πως το κοβεις?
Δεν εχω ιδεα, λυπαμαι πολυ, αλλα δε θελω να σου πω καμια ασυναρτησια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
δεν φτασαμε τισ 1000??? 5 ωρεσ ακομη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ας ξεφυγουμε λιγο....αυτο που θελατε να γινετε απο μικροι(πχ εγω αστροναυτης) το πετχατε??Η τελοσπαντων εισαστε κοντα???
μη το γαμας πλιιιζζζζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
καμια τελευταια ενημερωση; οτι ξερετε πειτε το παιδια μπορει να βοηθησει καποιον ακομα και ας μηνε χει αναφερθει η σχολη σε ολο το thread!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ας ξεφυγουμε λιγο....αυτο που θελατε να γινετε απο μικροι(πχ εγω αστροναυτης) το πετχατε??Η τελοσπαντων εισαστε κοντα???



την σχολη οχι αλλα το αγορι μου για να συγκατηκησω και την πολη ναιιιιι:xixi:!!!!!!! :xixi: ;) :thanks::jumpy:
κατι δεν ειναι και αυτο???? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top