Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
για το παιδαγ γιάννενα είσαι σίγουρος?????
κανω μια συνοψη απο αυτα π εχουν πει στο thread αλλα παιδια με βαση αυτα που ξερουν απο φιλους τους που ειχαν μασο και ξερουν που εχουν πεαρασει.το μονο που προσωπικα εχω μαθει εγω απο γνωστο μου εκτος i school ειναι για τη νομικη θρακης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εγω εχω 18.303!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christi09

Νεοφερμένος

Η christi09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
πόσο λέτε να πάει η φιλολογία Ιωαννίνων?έχω 16211 μόρια αλλα δν έχω πρόβλημα να πάω και Κρήτη
κι εγω την ιδια αγωνια εχω με σενα αλλα προκειται για τη φιλη μου που θελει κρητη... εκεινη εβγαλε λιγο πιο πανω απο σενα... αλλα ολα (τουλαχιστον οποιες προβλεψεις εχουν βγει) δε δειχνουν να ανεβαινουν πολυ ψηλα τα γιαννενα... πιστευω θα εισαι οριακα στη βαση θα δειξει... σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:(:(:( Βρεχει παρα πολυ...Αν κοπει και κανενα ρευμα θα ειναι οτι χειροτερο αυτη τη στιγμη.....


:'(:'(:'( Εγω που θα περασω? ολο οι αλλοι μιλατε...και μιλατε....και μιλατε...........σας βαρεθηκα.... Ουτε εμενα με εχει πει κανενας τιποτα , ουτε καν μια προβλεψη για τη σχολη μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
απο πολυτεχνειο καποιος ξερει κατι;απο φυσικομαθηματικα; για οικονομικο νομικης κατι λεγατε πριν θυμαται κανεις ποσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalhs91

Νεοφερμένος

Ο Mixalhs91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ξερουμε βασεις για φαρμακευτικη?,ενδιαφεται ενας φιλος μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ναι αφου ειπώθηκε έμεσσα απο τον foreverfreak ..το έχασε για λίγο και μια κοπέλα νομίζω με περίπου 18360 κάπου τόσο ειναι γιάννενα ε?
Βασικα δεν ειπα οτι το χανω για λιγο, αλλα πως εχω προαισθημα οτι το χανω για λιγο!! Οσο για την κοπελε με τα 18360, δεν τη θυμαμαι... Παντως Ευη εγω στο ξαναειπα, μεσα εισαι:no1::no1::no1:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
με 19023 πως με βλέπεται για ιατρική αλεξανδρούπολης????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
απο πολυτεχνειο καποιος ξερει κατι;απο φυσικομαθηματικα; για οικονομικο νομικης κατι λεγατε πριν θυμαται κανεις ποσο;
ΗΜΜΥ ΕΜΠ πάνω από 19215 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
:(:(:( Βρεχει παρα πολυ...Αν κοπει και κανενα ρευμα θα ειναι οτι χειροτερο αυτη τη στιγμη.....


:'(:'(:'( Εγω που θα περασω? ολο οι αλλοι μιλατε...και μιλατε....και μιλατε...........σας βαρεθηκα.... Ουτε εμενα με εχει πει κανενας τιποτα , ουτε καν μια προβλεψη για τη σχολη μου.....
Θα περασεις λογοθεραπεια 100%!! Τωρα δεν ειμαι σιγουρος για την πολη... Με ποια σειρα τα εβαλες??
-----------------------------------------
με 19023 πως με βλέπεται για ιατρική αλεξανδρούπολης????
Μαλλον μεσα εισαι!! Παντως εχω μια φιλη με 19030 που ενδιαφερεται επισης... Ελπιζω να μην ειναι εκεινη η βαση της σχολης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ξερουμε βασεις για φαρμακευτικη?,ενδιαφεται ενας φιλος μου

φαρμακευτικη αθηνας πανω απο 18928
φαρμακευτικη θεσσαλονικης πανω απο 18907
φαρμακευτικη πατρας πανω απο 18760 και κατω απο 18907
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ναι όμως όπως είπες και εσύ προαόσθημα έχεις ότι τα έχασες για λίγο...οπότε δεν μπορεις να είσαι σιγουρος ότι περνάω....το ίιδιο και εγω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
επίσης καμία ιατρική δν βρίσκεται κάτω απο τα 19.000 μόρια
εισαι σιγουρη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
φαρμακευτικη αθηνας πανω απο 18928
φαρμακευτικη θεσσαλονικης πανω απο 18907
φαρμακευτικη πατρας πανω απο 18760 και κατω απο 18907
Αλεκαρα μου σε χαιρομαι!! Εισαι παντα στις επαλξεις...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Θα περασεις λογοθεραπεια 100%!! Τωρα δεν ειμαι σιγουρος για την πολη... Με ποια σειρα τα εβαλες??
-----------------------------------------
Μαλλον μεσα εισαι!! Παντως εχω μια φιλη με 19030 που ενδιαφερεται επισης... Ελπιζω να μην ειναι εκεινη η βαση της σχολης!!
:Dαχ...καποιος που μου εδωσε σημασια :who: επιασαν τα κλαματα

Λοιπον τις πανω πανω δε στις λεω γιατι δε τις πιανω ξεκινω απο αυτες που πιανω...
Λογοθεραπεια Ιωαννινων
Λογοθεραπεια Πατρας (που ομως δε πιανω ουτε με την βαση που ειχε περυσι)
Λογοθεραπεια Καλαματας
Ιστορικο αρχαιολογικο Ιωαννινα
Ιστορικο αρχαιολογικο Ρεθυμνο

................................................. αυτα καπου μεχρι εδω θα σε πω γιατι Ιστορικο ρεθυμνο το πιανω χαλαρα...
Λοιπον τι λες?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
παιδια εγώ προσωπικά πιστεύω πως η ιατρική αλεξανδρούπολης θα φτάσει τα 18950-18990. δεν θα ξεπεράσει τις 19000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
γνωιζετε τιποτα για γεωλογια και γεωπονια αθηνας?
ποσο πιστευετε να ανεβουν?:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
keep going παιδια σε λιγο θα τις βγαλουμε εμις τις βασεις τι να το κανουμε το αλφαβητα και το υπεπθ οταν εχουμε το i school;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalhs91

Νεοφερμένος

Ο Mixalhs91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ξερουμε βασεισ για τει δομικων εργων σερρεσ,πληροφορικησ και επικοινωνιων σερρεσ και δομικων εργων τρικαλων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christi09

Νεοφερμένος

Η christi09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
πόσο λέτε να πάει η φιλολογία Ιωαννίνων?έχω 16211 μόρια αλλα δν έχω πρόβλημα να πάω και Κρήτη
α και αμα περασεις κρητη.... θα'μαστε συμφοιτητες!!!!!!!!!!!!!!! :no1::xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top